Kuzeydoğu Cehennemi

Se7eN

Okçu
Silin artik su 56 yi kafanizdan ya. 56 ya kimseye haber veremeden baslandi. Basta ben dahil bazi oyuncular yoktu. Son 1 gun kala baslama karari alindi ve nop klani kitasinda oyunun zevki alinsin diye baslandi. Eiboda yetkili mi bilmiyorum belki kendi kafasina gore yazmists olabilir biri bize, biz nop savasina girecez ama diplomasi yapalim ilerisi icin beraber hareket edelim dediginde o kisiye bizimkiler girin savasa demedi, biz boyle egleniyoruz siz kendi haritanizin gerekliligini yapin diye cevap verdi. Bugra abi nop savasi olurda kazanirsak bile bitince birakcam diyen adamdi. Niye girdigimizi nop dahil herkes biliyorken artik su cenenizi kapayin. Ah Yakup ah en sonunda sana saglam sovecem, bi daha sana cini kurdurani da opsunler: )
Usta ben ilk defa yetkili olarak senden açıklama duydum. Daha demem zaten. Aklıma geldiği için söyledim. Yoksa her klan kendisini ilgilendirir. Burada hiçbir klana tek kelime kötü konuşmamışımdır. Yanlış anlaşıldıysam da özür dilerim. O dünyayı gördüğüm için yazdım sadece. Arkadaş öyle iddalı konuşunca.

Richie Rich

Okçu
56 da öyle olmadı ama? (Dünyayı yanlış da hatırlıyor olabilirim 57'de olabilir)

Gerekli cevap berilmiş bana gerek kalmamış:) ben her zaman iddalı konuşur ve oynarım kaybetsemde kazansamda bir yere kaçmam hiç bir zamanda kaçmadım tebrik etmesinide bilirim he bu arada ben hiç bir dünyada kaybetmedim galiba klasiklerde zevkine oynadıklarımı saymazsak

Se7eN

Okçu
Gerekli cevap berilmiş bana gerek kalmamış:) ben her zaman iddalı konuşur ve oynarım kaybetsemde kazansamda bir yere kaçmam hiç bir zamanda kaçmadım tebrik etmesinide bilirim he bu arada ben kaybetmedim galiba klasiklerde zevkine oynadıklarımı saymazsak
Üstad ben sadece o yazıyı yazınca 56 da gördüğümü söyledim sadece. Arkadaş da bana gerekli cevabı verdi. Bende yanlış anladığımı söyleyerek özrümü bile diledim. Sonuçta bilmediğim bir durumdu sadece gözlemlerimle konuştum. Karşımıza gel deyince şunu söyleyebilirim sana ben öyle şunu yaparım buraya uçarım, böyle iyiyim şöyle iyiyim diyen biri değilim olmamda. Standart bir oyuncuyum sadece. Elimden geldiğini yaparım. Ya kazanırız ya kaybederiz. Lakin insanların daha dünya başlamadan kazananın kesin olarak CİN klanını göstermesi bana abes geldi. Herşey belli ise kimse oynamasın bu oyunu o zaman. (Düşünce olarak demediler ondan böyle konuşuyorum kesin kazanır dediler) Bu oyun önceden söylenenlere göre kazananın belli olduğu bir oyun değil diye düşünüyorum. Çok iyi oyunculara sahipsindir ama kaybedebilirsinde. Real Madrid hiçmi yenilmiyor mesela. Onun gibi birşey. 46 da dünyanın 4de 3 ü kudrete daldı. Hepsini yıktı geçti Kudret mesela. Bu oyunda oyunculuk tabiki herşey ama diplomasiler çok daha önemli. Kötü bir diplomasi ile ne kadar iyi bir klan olursan ol kaybedebilirsinde.

Se7eN

Okçu
Alıntı da değişti bana başka sorular sormuştun. Neyse hayırlı sahurlarınız olsun.

DarkLight

Milis
cinin girdiği dünyada strateji konuşmaya mı gerek var tabi ki makara yapıcaz bu dünyadaki strateji belli ya cinin karşısında yer alır ve silinirsin yada cinde tanıdık bulup klana girmeye çalışırsın

bizde normal makaramızı yapıp eğlenerek zaman geçiriyoruz

Reis nasıl konuşuyorsun sen öyle korkmaya başladım bana referans olurmusun cin'e alırlar mı beni ?

UNCHARTED

Dük
3 5 sayfa okudum güldüm geçtim hepsini en sona geldim konu nasıl 56. Dünyaya döndü diye merak edip tekrar geldiğim sayfaya gidiyorum Allaha emanet..

İnşallah pişman olmam :)