Kuzey Klanı Feryat Ve Ekibi

Paklanguç

Mızrakçı
Arkadaşlar geçen hafta bir arkadaşa yapılan şeyin aynısı şu an başıma geldiği için yazıyorum. 5 saatlik yola 3 mis attim bütün ordumla destek atınca bi anda klandan atıldım ve üzerime saldırı yağmaya başladı şu an. Feryat ve ekibine güvenmeyin. Nirvanaya operasyin yapıyoruz ayağına ekibine köyleri aldırdı bana kami attirdi 3 günde 1 tane köy vermedi. Kendi ekibine 2şer 3er dağıttı. Bunu görün bilin diye yazıyorum. Başka dünyalarda da karşılaşırsaniz güvenmeyin. 2 hafta kalmış dünyanın kapanmasına 2,3 köy fazla alacaklar diye kendi ekibini vuruyorlar . Sebebini sorunca beni casuslukla suçluyor Allah aşkına kuzey klanı bölgesinde kime casusluk yapabilirim çocuk var karşısında sanki dalga gecer gibi. Herkes görsün bunlarin neler yaptığını diye yazıyorum. 2 haftalık dünyayla tatmin olsunlar bakayım. Frenzyi ayrı tutuyorum o takilmaca oynuyor ilgisi yok

*Alpagu

Yasaklı
Yav sen önceki dünyalarda da bu tür bir yazı yazmamış mıydın hocam

Paklanguç

Mızrakçı
Hocam nerde yazmışım ben 2011den beri ara ara oynarım hiç badlsima gelmedi. Feryat 2. Köyünü de bu şekilde aldı. Eğer ben casussam eğer yalan söylüyorsam Allah belamı versin o kadar diyorum.

ebcclub

Acemi
Allahtan kork. Herkese köy verildi. Herkes eşit şekilde geliştirilmeye çalışıldı. Ama sen ve senin saçma sorgulamaların can sıkıcı bir hal aldı. Onu niye böyle yaptınız bunu niye böyle yaptınız sana ne abi? Klana alınan adama hala saldırı çıkıyorsun. Yapma diyoruz kelime yapıyorsun. Her şeyi sorguluyorsun. Çok hevesliysen kendi klanını kurup yönet. Sen böyle yaparsan gereğini yaparız. Bu kim olursa olsun bunu yaparız. Klandan atılan soluğu burada alıyor. Şak şakçılarda hazır. Ağlama duvarı sanki. Zırla şimdi kendi kendine.

Paklanguç

Mızrakçı
Dalga mı geçiyorsun kardeşim benim seninle özel bir konuşmam bile olmadı ben neyi sorgulamisim. Ben sana kami çıkmışsam diğer gün de sen bana yardım etmek zorundasin. Ben adama kami çıktım yemin ederim mesajıma donmemeye başladı. Tabiki kizicam böyle birşey başına gelse kim kızmaz. Sen tabi toplamissin köyleri . Ben adamı rezerv yapmışım 4 misle dalicam bakıyorum hop feryat adamı klana almış. Ben enayi miyim size kami atayım sonra bana köy vermeyin. Kimin Allah'tan korktuğu belli. Umarım aynısı başınıza gelir. Mübarek Ramazan ayında yalan soylemeyin. Oyunun başından beri aynı klandayiz atacaksanız durduk yere atın seni sevmedik diyin . Ordularim bütün mislerim yola çıkmışken klandan atıp vurmak adamlık da benim birşey yapmamam mi Allah'tan korkmamak oluyor. Mübarek Ramazan ayı sen Allah'tan kork. Umarım aynı şey senin başına gelir de beni anlarsın.

Paklanguç

Mızrakçı
Ayrıca klana aldığınız adama ben saldırı çıkmadım. Feryat adamı klandan aticam madem sen rezervlemistin sen al dedi. Ben saldırı çıkınca klandan atıldım misler yağmaya başladı. Millete yanlış bilgi verme.

Arkadaşlar geçen hafta bir arkadaşa yapılan şeyin aynısı şu an başıma geldiği için yazıyorum. 5 saatlik yola 3 mis attim bütün ordumla destek atınca bi anda klandan atıldım ve üzerime saldırı yağmaya başladı şu an. Feryat ve ekibine güvenmeyin. Nirvanaya operasyin yapıyoruz ayağına ekibine köyleri aldırdı bana kami attirdi 3 günde 1 tane köy vermedi. Kendi ekibine 2şer 3er dağıttı. Bunu görün bilin diye yazıyorum. Başka dünyalarda da karşılaşırsaniz güvenmeyin. 2 hafta kalmış dünyanın kapanmasına 2,3 köy fazla alacaklar diye kendi ekibini vuruyorlar . Sebebini sorunca beni casuslukla suçluyor Allah aşkına kuzey klanı bölgesinde kime casusluk yapabilirim çocuk var karşısında sanki dalga gecer gibi. Herkes görsün bunlarin neler yaptığını diye yazıyorum. 2 haftalık dünyayla tatmin olsunlar bakayım. Frenzyi ayrı tutuyorum o takilmaca oynuyor ilgisi yok
Biz bilmiyorduk iyiki söyledin

malayfbilaykua

Yasaklı
:DDDDD Emin yine bildigimiz gibi şaşırtmıyor :D
Slm. + Erkeğim koçum. - Bebeğim. + Erkegim. - Kadınım. + Lan mal erkeğim  diyorum cinsiyetim erkek. … | Komik şeyler, Komik alıntılar, Çalışkan  öğrenci mizahı

şu nicki değiş artık...

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı
Birileri herşeyiyle kendini koydu ortaya bu clasic bundan sonra daha çok şeyi masaya koyması gerekiyo o da onu kurtarırsa