Kurucu Forumu

• Konuyu başlatan DeletedUser46014
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Sadece kurucu yetkisine sahip oyuncuların görebildiği bir forum istiyorum :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben de sadece yetkisizlerin görebileceği forum istiyorum. :D Halkın kendi arasında ne konuştuğunu bilmesin yöneticiler :D

DeletedUser46014

Ziyaretçi
klanlar arası istişareler için. Gizliliğin maksimum boyuta ulaşması için.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Bi nevi torpilli kanka :D FORUMCU olarak okuma sen orda TORPİLLİ yazıyo ben öyle görüyom şahsen :::D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Forumu satan kişi :p

Bi nevi torpilli kanka :D FORUMCU olarak okuma sen orda TORPİLLİ yazıyo ben öyle görüyom şahsen :::D

Ağlayacaksan post atmayalım
e2P8g2.gif

DeletedUser

Ziyaretçi
bence kurucudan ziyade destek ekibi sadece kabul ettikleri üyelerin yazı yazabildiği 2. forum acsın. fakat onun konseptini de ekşisozlük gibi katı yapsın. üye olmadan 10 entry dışında yorum yapmak yok. forumun bolümlerine uygun olmadan acılan konular, konulara uygun olmayan yazılar silinsin. yazanlar banlansın.

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Bu iş sıkıntı sanki nerden bilicen kimin ne olduğunu sonra o tutturucak burda ayrım var diye beni forumda şuraya almıyorlar vs diye. Çünkü kafasına esen klan kurabiliyor bir iki multi koyuyor yanina al sana klan diyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Genel foruma mı 2. forum açılsın diyorsun?

yok la direk 2. forum acılsın. bu forumu sıfırdan klonlayalım. millet girerken sıkıntı yaşamasın diye de klanlar.org sayfasının en altına bb koduyla forum2 diye yazılsın. ya da destek takımının belirlediği yeni bir isimle.

orada scrpitler, oyunla ilgili gelişmeler, vs. herşey yine burada olduğu gibi paylaşılsın. 1 yılın sonunda oranın iceriği iyice dolunca bu forumun nasıl bir coplük olduğu ortaya cıkar.

DeletedUser

Ziyaretçi
mesele sen değil ki :D beni de almasınlar hatta :D o forumda kim gercekten paylaşım yapmak icin paylaşım yapıyosa onu alsınlar. zaman icinde zaten forum şekillenmeye devam eder. burada konuşmak isteyenler de burada konuşsun sorun yok.

ben sıkı forum/sozlük kullanıcısıyım sen de biliyosun. 10 senedir, bir cok forumda günde min. 1 saat takılıyorum. bu forum girdiklerim arasında en az reytingi olan, düzenin en az sağlandığı forum olmasına rağmen ban yediğim tek forum da burası.

adam geliyor bir başlıkta ''fatih raid e gel'' yazıyo. arkadaşım ozel mesaj seceneği var. biz o başlığın icinde senin o yazını gormek zorunda mıyız ? hani bu sadece bir ornek. bu şekilde başlıkların icine ediyorlar, yaptırım sıfır.

forumda bir entry sadece flood oldu diye silinmez. bir sürü kriteri olmalı bunun misal :

* acılan başlık forumun o bolümüyle ilgili olmalı. savaşsa savaş konuşulmalı, tartışmaysa tartışma yapılmalı. fakat acılan başlık şu olamaz :

- xxxx klanı beni klandan atıp koyümü aldı.

başlık her zaman bir tanım belirtecek şekilde kalıp oluşturmalı. atıyorum şoyle :

- xxxx klanının kendi klanındaki oyuncuları klandan atıp koyünü alması

---------------

* sonra acılan başlığa bir yorumlar giriliyor aman tanrım. herkes birbirine girmiş. ya biri xxxx klanı cok başarısız yazıyor. diğeri de cevap veriyor xxxx başarılı, sanki senin klanın cok mu iyi, vs. gibi. bu olmaz abi. bunu yazdın mı okuyan kişi hemen bi sonraki sayfaya gecer.

yaptığın yorum o başlığa cevap niteliği taşıyacak. bir tanım cümlesi olacak.

yani şunun gibi : xxxx klanı bugün asdf adlı üyesinin koylerini toplayan klandır.

bu senin tanım tespitin. sonra altına da bunu acıklayan ek tespitlerini yapacaksın. xxxx klanının üyelerini atıp toplaması onun prestijini düşürmektedir. gibi.

sana cevap veren kişi de sana cevap vermeyecek. senin yorumunu okuyup yine forum sakinlerine cevap verecek.

asdf, rezerv ihlali yaptığı icin xxxx klanından atılan oyuncudur. bu oyuncu diğer dünyalarda da benzer davranışlarda bulunmuştur. gibi.
--------

bu tabi kabaca bir ornek. bu uygulamayı hadi yarın boyle yapıyoruz diye baştan başlatamazsın. bu bir kültür işidir. seneler gecmesi gerekir oturması icin. ama oturdu mu da tadından yenmez. o yüzden destek takımı ek forum acıp bu uygulamayı başlatmayı deneyebilir.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
la samet isteyen istediği yerde yazmadığı sürece modlar nerden ekmek yicek

DeletedUser614

Ziyaretçi
Pek sözlükte takılmam ama bu dediğin olay yanlışım yoksa sözlükte çok kullanılan bir şey. Hatta dediğin gibi yapmayınca bazı üyeler forummuş gibi davranıp laf sokuyor.
Ama öyle çok ciddi olması da garip olur. Sonuçta insanlar buraya eğlenmeye geliyor kafa dağıtmak için. Yani böyle öyle geliyorum :D

Şimdi düşündüm de zaten bu forum duracak beni etkileyen bir olay yok :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.