Kuralsızlar vs Esl

YALNIZBARON

Yasaklı
Raporların foruma taşınmasına istinaden raporlarımızı paylaşalım . Bir oyuncumuzun şahsi vurmasına karşılık tüm klandan savunma çekip , kuralsız bebişler size bir iki köy ayarlayalım üslubu karşılıksız kalmadı.

1620579515322.png

ESL.PNG

ESL2.PNG

ESL3.PNG

ESL4.PNG

ESL5.PNG

ESL6.PNG

ESL7.PNG

ESL8.PNG

ESL9.PNG

EddarkX

Milis
Vay be. Tebrik ederim aslanlar. Pre kasan 10 kişiye 3 klan op yapmışsınız sizden daha iyi oyuncu görmedim şu güne kadar. Kralsınız..

YALNIZBARON

Yasaklı
Sana w ye girerken olan premi bide w den çıkarkenki premi ss lerim ama 2ay önceki ss i arayamam bunu kanıtlamak için :) neyse elinize sağlık

Serhat , operasyon oynayan oyunculara yapıldı pasiflere değil . Alınan köylerin puanlarına dikkat edersen tek köylü kimse yok . Biz sürekli iyi niyet gösterdikçe pre kasmaya haritamıza giren klana sırf tolga abinin hatrı var diye dokunmadık . Yoksa çaylak kalktığında toplamasını da bilirdik. Ancak iyi niyetler hep suistimal edildi , iyi niyet bu suistimal edilir ona da eyvallah ama KURALSIZLAR olarak pre kasmanıza bir şey denilmediği halde bebişler deniliyorsa iki üç köy deniliyorsa ve tüm savunmalar aktif kaydırılıp kesimler yapılıyorsa ben orada oynayan klan ararım ki şayet 30 k üstü 20 k üstüne erişemeyen benim üyelerim var :) burada kimse birbirini kandırmasın.

alpera

Mızrakçı
hahaha çok güldüm. Bi de pre kasıldığını söylediğimizde inanmamışlar. Kusura bakmayın da 1-2 gün boyunca oyuna girmedim. Oyuncularınıza söyleyin boş köyde 2-3 tane mis kestirmeye gerek yok. Ordu bile yoktu içinde. Sonunda alabilmiş ama tebrik ederim.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
:) Pre kasmasa ne olacaktı ?

Gece bonusundan bihaber olan, şahmerdanın varlığını bilmeyen , konsey savaşında utanmayıp bizden savunma isteyen klanın 1 köy bile alamayacaktı. 1 misi 10 mızrakla atıp, mis ölüp tekrar 10 mızrakla 1 mis atan bir güruhsunuz sonuçta.

sırf tolga abinin hatrı var diye dokunmadık

Klandaki herkesin ne dediğini takip edemem ancak ben size hiç bir zaman bi taleple gelmedim, hatta genel olarak mesajlarınızı okumadım bile. Tolga abi de muhtemelen 1 2k fazla kasmak adına seni uyutmuş . Kendi kendine gelin güvey olmuşsun, dünya hassas kalpler için bir cehennem kanka boşver :(

30 k üstü 20 k üstüne erişemeyen benim üyelerim var :)

O haritada 2 ayda 20k puana erişememek.. Ancak senin üyelerin başarabilirdi helal =)

5 klan olarak güzel pre kasmışsınız :)

Oyunun ilk gününden 3 klan olmuştuk zaten, 1 klan sadece geçişler için kurulmuştu, 1 klan da o dünyada tanışıp aramıza katılan arkadaşlardan oluştu. Tek klanla pre kasacağız gibi bir şey demedim, tüm forumu araştırabilirsin. 20 kişi çekirdek ekiple gireceğiz diyip sonra harcadığı prelere rağmen hiç bir şey yapamadığı için 5 klan olan başkanınla karıştırma beni =)

Osmanbey06*

Hafif Atlı
tüm savunmalar aktif kaydırılıp kesimler yapılıyorsa

aktiflik görmemişsin galiba :)

Son olarak ifade etmem gerekirse (gerekmez aslında ama tekrar cevap vermekle uğraşmayım)

Size diplomasi için gelmedim, size hiç bir mesele için gelmedim hatta çoğu mesajı okundu bile yapmadım. Konsey savaşı varken ortak arkadaşlar aracılığıyla "kanka şuraya sav atsana ehe" diye 200er kılıç mızrak falan talep ettiniz. Konseye karşı bir varlık gösteremeyip SA istediniz. Sonunda, ESL'ye vuracağınız o gün gelmiş miydi? Hayır, sonra discordda ESL'ye ortak operasyon yapalım falan dediniz sdgdskmşg Biz bu sırada performans dünyası için kadro ayarlamaya çalışıyorduk. Nihayetinde cesaretinizi toplayıp saldırmanıza sevindim ama 13 yeterli bir sayı değil, millet kaç köylük op yapıyor :/

Bu kadar yazmamın sebebi de konu açtığını görüp arkandan "Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok" diye dalga geçmesinler diye yazdım. Bir de belki foruma dışarıdan göz gezdiren falan hani cidden ESL'nin Kuralsızlara yenilebileceğini düşünmesini istemedim. Hesabım hesap silde, benim köyümü alıp buraya rapor atıp arkadaşlarına beğendirmeyi unutma, bunlar önemli reklamlardır =)

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Tek postta diyip 3 post olmasının sebebi yanlışlıkla göndere basmamdır. Başlığı kirlettiysem affola :p

bigbertha

Mızrakçı
ne farkeder ki pre kasıp kasmamak o klanın bünyesinde mi bünyesinde hiç önemi yok köy alınmış mı alınmış. Pre kasıyorduk demek afaki söylemden başka bişey değil. Sadece pre kasıyorsan hiç cevap verme tenezzülünde bile bulunmazsın zaten.