KUDRET vs RW +VEGAS Savaş Rapoları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

mortingenschtrauze*

Kılıç Ustası
@beykoz61

Birader çok şükür kötüyse bile tek kötü huyumuz attığımız postlar olsun en azından sizin gibi hileci hurdacı olupda yüzsüz gibi foruma yazmıyorum :) Tescilli şikeciler sizi. Şunu unutmayın ki kimse kimseye durduk yere sarmaz.. Başta posedion abinizin yalan konuşup başka klanların kapılarında yatması, ardından sizin gelip burada RW ye gereksiz bir algı oluşturmanız benim size sarmam için oldukça geçerli bir nedendi.. :) Sizin veda başlığınızı da inşallah ben açacağım merak etme. Hatta w46 kazananı röportajın part 2 si olarak w59 un balonu röportajı da yapabiliriz ergüven abinize söyleyin o seviyor böyle şeyleri :)
ERGÜVEN abimizle yeniden yapacakmısın malum söz uçar yazı kalır ;)

Arkadaşlar kendi ekibim adına konuşayım. Arnavut için Rw'ye desteğe geldik, güzel insanlarla tanıştık, bu bizim artımız oldu. Belli bir zaman sonra Rw'de oynayan kişilerin çoğunun getirdiğimiz arkadaşlar olduğunu gördük bu da beklemediğimiz bir şeydi. Fazla uzatmaya gerek yok Kudret klanını tebrik ederiz.

Deleted User - 5536377

Ziyaretçi
Arkadaşlar kendi ekibim adına konuşayım. Arnavut için Rw'ye desteğe geldik, güzel insanlarla tanıştık, bu bizim artımız oldu. Belli bir zaman sonra Rw'de oynayan kişilerin çoğunun getirdiğimiz arkadaşlar olduğunu gördük bu da beklemediğimiz bir şeydi. Fazla uzatmaya gerek yok Kudret klanını tebrik ederiz.

Öncelikle teşekkürler, arnavut kardeşime de geçmiş olsun dileklerimle.. Kendi ekibine hitaben diyorum; saygı çerçevesinde bir savaş oldu.. Tekrardan teşekkürler..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.