Kolpaçino

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Dr. Tinker

Milis
Merak edenler için kolpaçino w58 haritası

15501 adlı eklentiyi görüntüle
ALFA > Düşman
CESET > Düşman
TUFAN > Düşman
SERENİTY > İsyancı

Bu klanı bu haritada yenilgiye uğratılamadı.
Bundan sonrada kolay lokma olmaz.

Dipnot: ben bu haritada arkalarda oynayan bir oyuncu olarak bizden oyun başı bir kere destek istendi onun haricinde destek istenmedi.
Yenilgiye uğratılmadı mı ? W58 de kolpaçino diye bir klan göremiyorum.. Gören varsa söylesin bana ?

Deleted User - 5562814

Ziyaretçi
Birde yanlışlık olmaması adına şunu söyleyeyim bürküt ile bir kere savaş yapıldı
(Bir gün süren) ancak sürekli hazırda bekledi iki tarafta. Bunuda söylemeden geçmeyelim :)

Dr. Tinker

Milis
Türkçe dersi bu yüzden çok önemli :)
Yenilgiye uğramak başka klanın dağıtılması başka
W58 forumlarını araştırabilme imkanınız varsa lütfen araştırın
Dostum neresinden bakarsan, nasıl anlarsan anla bilmiyorum. Aynı şeye çıkıyor. Eğer klan dağıtılmışsa demek ki bir yenilgi söz konusu. Bunun türkçe dersiyle bir ilgisi yok ki.

Deleted User - 5562814

Ziyaretçi
Dostum neresinden bakarsan, nasıl anlarsan anla bilmiyorum. Aynı şeye çıkıyor. Eğer klan dağıtılmışsa demek ki bir yenilgi söz konusu. Bunun türkçe dersiyle bir ilgisi yok ki.
Ceset özel bir durumdan dolayı hesap silse biz ceset için yenildiler mi diyecektik yani ?
Üstelik iki tarafta başa baş giderken

Merak edenler için kolpaçino w58 haritası

15501 adlı eklentiyi görüntüle
ALFA > Düşman
CESET > Düşman
TUFAN > Düşman
SERENİTY > İsyancı

Bu klanı bu haritada yenilgiye uğratılamadı.
Bundan sonrada kolay lokma olmaz.

Dipnot: ben bu haritada arkalarda oynayan bir oyuncu olarak bizden oyun başı bir kere destek istendi onun haricinde destek istenmedi.

eline sağlık kardeşim. kimseyle muhattap olmana gerek yok. arkadaşın birisi sorduğu için belli ki haritayı paylaşmak istemişsin.

Moonknıght

Kılıç Ustası
çakma cromda oynadım evet. orjinal crom diye davet almıştım.

siz narcos a sirkü çeken kral katiliymişsiniz.Çakma diye nitelendirdiğiniz crom klanıda bu davranışınız için sizi Atıp toplamış valla iyide yapmışlar düşünün ki sözde “çakması” bu davranışı gösteriyor sizce “gerçeği” sizi davet eder miydi...sanmıyorum

Deleted User - 5562814

Ziyaretçi
siz narcos a sirkü çeken kral katiliymişsiniz.Çakma diye nitelendirdiğiniz crom klanıda bu davranışınız için sizi Atıp toplamış valla iyide yapmışlar düşünün ki sözde “çakması” bu davranışı gösteriyor sizce “gerçeği” sizi davet eder miydi...sanmıyorum
Komikti :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.