Klasik ilk Gün Yağmacıları :)

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
90 k ya kadar yapılabilir çevresinde yağma yapan yoktur haritası şanslı gelmiştir vs vs ama 90 k üstü hepsi şaibeli :D ilk 5 zaten direk banlanmalı incelemeye gerek bile yok :)

dün gece benim yanımda 2 köy barbara düştü casusumda yoktu biri yagmalamak için düşürdü dedim 1 mızrak 1 balta attım baktım birinin madeni çekmişler birine bende ortak oldum madenide askere harcadım çaylak açıldı çaylakan fazla verim alamasamda sürekli pc başında düzenli yagma attım çıkan sonuç ortada

il 25 belki ilk 30 pushing yapmış başka türlü aklım almıyor hadi ben yagma yapmayı bilmiyom ben bütün madeni askeri harcadım ahır kışla nerdeyse durmadı çıkan asker sürekli dolu gelmesi gerekiyor o yagmaların gelmesi için

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Peki neden tetikçi gibi bekliyorlar bunu düşünmen lazım. Burdaki pek çok kişi seni forumdaki yazılarından tanıyor. Ben seninle birebirde konustum normalde gayet mantıklı normal birisisin. İster kız ister kızma bana fakat forumda takıntılı ve sıkıntılı insan modeli çizdin , hiç sohbetim olmasa bende öyle düşünürdüm. Bu yüzden sana karşı herkes ön yargılı . Bunu da maalesef sen başardın. Herkesin beyaz dediğine siyah diyorsun. Tebrik edilecek bir şey olsaydı inan bur da ki pek çok kişide tebrik ederdi.
O yağmayı sen yapabilirsin harita konumun düşmanın ortasındasın şansın yağver gider düşmanların pasif olur falan derken belki yaparsın etrafında pek çok köy var . Vefa dakiler yapabilir gondikırstakiler yapabilir. Ama arkada bırakanlardan yağmalayarak olmaz bu iş.

Bende dürüst bir şekilde yapıldığını düşünmedim tamamen ancak nasıl yapılıyorsa yapılsın bir emek harcanmış benden,bizden farklı şeyler denenmiş ve yapılmış. Çaylağın kalktığı ilk gün 200k ham şaşırdım ve tebrik ettim. Bu fikirden doğal bir şey yok. Diğer söylediklerine katılıyorum. Doğru düzgün yaptığım her şeye rağmen. Kaale alınacak,alınmayacak herkese gereksiz cevap verdiğim ve her sidik yarışı davetine katıldığım için böyle oluyor.. Stres atıp vakit geçirmeye çalışmaktan başka bir derdim yok aslında abi. Her şeyi goy goya vuramam, her şeyle dalga geçemem. İşte her yazıyı, her kelimeyi ciddiye almanın başıma açtığı dertler diyelim.

dün gece benim yanımda 2 köy barbara düştü casusumda yoktu biri yagmalamak için düşürdü dedim 1 mızrak 1 balta attım baktım birinin madeni çekmişler birine bende ortak oldum madenide askere harcadım çaylak açıldı çaylakan fazla verim alamasamda sürekli pc başında düzenli yagma attım çıkan sonuç ortada

il 25 belki ilk 30 pushing yapmış başka türlü aklım almıyor hadi ben yagma yapmayı bilmiyom ben bütün madeni askeri harcadım ahır kışla nerdeyse durmadı çıkan asker sürekli dolu gelmesi gerekiyor o yagmaların gelmesi için
sen yağma yapmayı öğrendin mi la :d

Mr.Badger

Ağır Atlı

Asker kesmeden 60-70k yı geçmek imkansıza yakın. Bu kadar basit. Bir köye 10 kişi gidiyor içinde asker olmayan, içi maden dolu bir köyü 1 yakalarsın 2 yakalarsın 3-4-5 yedirmezler adama. Tabi bölgede başka saldırabilen yoksa. Ki 60-70 sınırların bile ötesidir yani.

Bu zeki arkadaşımız bir akıllı kendisi kalan herkesi gerizekalı sanıyor Demet Akalın Türkçesiyle bir hikaye uyduruyor " 1k mızrak 1 hafif bastım at bana bastı, ahıra kafam sıkıştı " Ulan yapıyorsun sus bari, edebinde banını bekle. Birde kalkmış reelde görüşelim diye milleti tehdit ediyor. Karşısına boksör mü çıkacak 10 senelik bodyci mi çıkacak, selim gibi aşiret reisimi çıkacak bilmeden sallıyor teneke.

You Win

Kılıç Ustası
@SiNSeR

edebiyat ogretmenim gibisin bazen cenesini kirmak istemisimdir cok konustugu icin :D

takip ediyorumda bir konu acildiginda o konu en az 20 30 sayfa kapanmiyor yirulmuyormusun ?

Mustache*

Mızrakçı
Selamlar herkese.

*Ciddiyet zamanı*

Öncelikle sabahtan beri çaylak kalktıkça köy yokluyoruz en fazla toplayabilen 40k 50k toplayabildi, ben toplamadım gerçi konuşmaları geliyordu sürekli wp grubundan ama konu ben değilim xd Büyük eforlarla daha boş mekanlardaki kişi 80 yapsın diyelim. Okey verelim ona. Bu 220k vs şu aşama için aşırı büyük bir sayı. 1 birim dahi kesmeden böyle bir şey yapmanın imkansız olduğunu biliyoruz. Kimse kimseyi kandırmasın.

Bi de bizim klandaymış üzüldüm, hala öğrenemediler şu pushing yapma işini. Sorsaydı nasıl çekeyim vs diye yardımcı olmaya çalışırdık bilgilerimizle. Kardeşim azar azar çekeceksin 220 mi var toplayabileceğin 60 al kankilerine de onlar da 60şar alsın. Göze batmadan rahat rahat takılın ne gerek var fantezi yapmaya. Boşuna bi gününü zayi etmişsin.

Ama ikincil olarak sözüm burdak adalet timsali kesilip, adalet adalet diye bağırıp oyun clientini açtığında aynı işi kendileri yapan kişilere. Yağma olsun amdin bey pushing çok artıyor multilerden ham çekiyorlar vs vs. Yağma olmasaydı yine bu multiyi açacaktın kardeşim sen, sanki yağma senin multi açmana engel. Kazanma hırsı kanında var çünkü, istiyorsun bunu. Multiyi atacaktın sağına soluna düşman yerine hamlarını fullediğin multini toplayacaktın, ya da sav basıp kendine sav pompalayacaktın. Ama burda başka biri yapınca auuvv kankim hahaha görüyor musun ya neler yapmış adam demek 220k hmmm :d abi hiç mi yüzün kızarmıyor bunları diyebilirken.

Neyse demek istediğim anlaşılmıştır umarım, çok da uzun olmuş yazı yazım yanlışı varsa affola, efso duyar bitmiştir, see you.

not: yatırım tavsiyesi değildir

myw**

Dük
Pushing olayı c7 de çıkmıştı . O dünyada anatol klanında olan arkadaşlar Pushing nedir ? Nasıl yapılır ? Nelere dikkat edilmelidir ? Kim pushingsiz ne kadar yağma yapar pushing ile ne kadar yağma yapar sorun anlatsınlar . Detaylı bilgiler için Güngöre ulaşabilirisiniz. Nicki ( İceworld )oyundan yazım anlatsın.

Mr.Yellow

Baltacı
Pushing olayı c7 de çıkmıştı . O dünyada anatol klanında olan arkadaşlar Pushing nedir ? Nasıl yapılır ? Nelere dikkat edilmelidir ? Kim pushingsiz ne kadar yağma yapar pushing ile ne kadar yağma yapar sorun anlatsınlar . Detaylı bilgiler için Güngöre ulaşabilirisiniz. Nicki ( İceworld )oyundan yazım anlatsın.

güngörün tahmini cevabı: 0 multi vardı. haksızlık yapıldı bana :D

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
Bende dürüst bir şekilde yapıldığını düşünmedim tamamen ancak nasıl yapılıyorsa yapılsın bir emek harcanmış benden,bizden farklı şeyler denenmiş ve yapılmış. Çaylağın kalktığı ilk gün 200k ham şaşırdım ve tebrik ettim. Bu fikirden doğal bir şey yok. Diğer söylediklerine katılıyorum. Doğru düzgün yaptığım her şeye rağmen. Kaale alınacak,alınmayacak herkese gereksiz cevap verdiğim ve her sidik yarışı davetine katıldığım için böyle oluyor.. Stres atıp vakit geçirmeye çalışmaktan başka bir derdim yok aslında abi. Her şeyi goy goya vuramam, her şeyle dalga geçemem. İşte her yazıyı, her kelimeyi ciddiye almanın başıma açtığı dertler diyelim.

ya bi yazdıklarını oku, bi ölç tart. neyini tebrik ediyorsun sırf muhalefet ya da o yağmayı yapanların klanına yardakçılık, başka açıklaması yok. dürüst şekilde yapıldığına inanmıyormuş da emek harcandığı için tebrik etmiş hele hele. hırsızlar, dolandırıcılar falan da emek harcıyor baya, git onları da tebrik et onlara da imren.

sonra herkes kötü, ben haklıyım bana musallat oluyorlar pozlarına giriyosun. başlığı açan adam gayet haklı bi şekilde isyanını dile getirmiş, sen napıyosun peki bu başlıkta, işlevin ne suçu ve suçluyu övmekten başka?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@SiNSeR

edebiyat ogretmenim gibisin bazen cenesini kirmak istemisimdir cok konustugu icin :D

takip ediyorumda bir konu acildiginda o konu en az 20 30 sayfa kapanmiyor yirulmuyormusun ?

Hocam, burası alışkanlık olmuş.. Kimisi twitter, kimisi facebook, kimisi instagram kasar sever takılır. Benim ki de o hesap niyet iyi ama çakallar ile mücadele zayıf çabuk tahrik oluyorum onlarda bunu güzelce kullanıyor.. Verdiğin örnek çok doğru sorunun asıl kaynağı aşırı post atmamdan kaynaklanıyor. İyi , kötü vs. farketmiyor.

DeletedUser69850

Ziyaretçi
Selamlar herkese.

*Ciddiyet zamanı*

Öncelikle sabahtan beri çaylak kalktıkça köy yokluyoruz en fazla toplayabilen 40k 50k toplayabildi, ben toplamadım gerçi konuşmaları geliyordu sürekli wp grubundan ama konu ben değilim xd Büyük eforlarla daha boş mekanlardaki kişi 80 yapsın diyelim. Okey verelim ona. Bu 220k vs şu aşama için aşırı büyük bir sayı. 1 birim dahi kesmeden böyle bir şey yapmanın imkansız olduğunu biliyoruz. Kimse kimseyi kandırmasın.

Bi de bizim klandaymış üzüldüm, hala öğrenemediler şu pushing yapma işini. Sorsaydı nasıl çekeyim vs diye yardımcı olmaya çalışırdık bilgilerimizle. Kardeşim azar azar çekeceksin 220 mi var toplayabileceğin 60 al kankilerine de onlar da 60şar alsın. Göze batmadan rahat rahat takılın ne gerek var fantezi yapmaya. Boşuna bi gününü zayi etmişsin.

Ama ikincil olarak sözüm burdak adalet timsali kesilip, adalet adalet diye bağırıp oyun clientini açtığında aynı işi kendileri yapan kişilere. Yağma olsun amdin bey pushing çok artıyor multilerden ham çekiyorlar vs vs. Yağma olmasaydı yine bu multiyi açacaktın kardeşim sen, sanki yağma senin multi açmana engel. Kazanma hırsı kanında var çünkü, istiyorsun bunu. Multiyi atacaktın sağına soluna düşman yerine hamlarını fullediğin multini toplayacaktın, ya da sav basıp kendine sav pompalayacaktın. Ama burda başka biri yapınca auuvv kankim hahaha görüyor musun ya neler yapmış adam demek 220k hmmm :d abi hiç mi yüzün kızarmıyor bunları diyebilirken.

Neyse demek istediğim anlaşılmıştır umarım, çok da uzun olmuş yazı yazım yanlışı varsa affola, efso duyar bitmiştir, see you.

not: yatırım tavsiyesi değildir

Gidelim başka oyun oynayalım diyeceğim ama hangisinde hile yok ki :D csgo'da esl'de faceit'te bile hile gelip 60 vuruyor :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.