Klasik 10

• Konuyu başlatan DeletedUser44119
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser44119

Ziyaretçi
Herkesin heyecanla beklediği klasik 10 tahmini ne zaman açılır?

bolubjk*

Ağır Atlı
Her ne kadar açılmasını çok beklediğim bir dünya olsa bile yakın zamanda açılması bence büyük hata olur zaten
Daha öncede yazmıştım 1-2 ay civarında açılması katılımı arttıracaktır, modlarımızın da benzer düşüneceğini tahmib ediyorum zaten
Güzel bir zamanda açılırsa katılım yine iyi olabilir

sayın operatörler son dünyalara giren oyuncu kadrolarına ve oyuncu kalitesine bakacak olursanız zaten klasik dünyalarda oynayan kişilerin şuan mevcut dünyalarda oynadığını görürsünüz temmuz ayında açmayı planladığınız klasik dünyayı biz oyuncuların bilgisine ve anketine sunarak bizlerin onaylayacağı tarihte açmanız hem dünyaya katılımı üst düzeye çıkartır hemde kaliteli savaşların olmasını sağlar lütfen planladığı tarihlerde biz oynayan oyuncuların görüş ve önerilerini de alın yada 1 yıllık planlama yapın bu planlama ile oyuncular ne yapacağına karar versin 11 senedir bu oyundayım 11 senedir 1 kez olsun oyuncularınızın görüşünü dikkate alarak dünya açtığınıza ne yazık ki tanık olmadım

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Klasik dünyası takvimimizdeki farklı etkinlikler nedeniyle Temmuz ayına yetişemeyecek. Bu nedenle Klasik dünyasının açılış tarihi ertelenerek dünyanın daha sonraki bir tarihte açılması planlanmakta.

DeletedUser54365

Ziyaretçi
Tüm classic bekleyenlere gelsin

Eklentiler

• efsaneler-unutulmadi-2678202.Jpeg
    efsaneler-unutulmadi-2678202.Jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 17
  • efsaneler-unutulmadi-2678202.Jpeg
    efsaneler-unutulmadi-2678202.Jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 17

T0qi

Baltacı
temmuzda 48 i acıcaklardır 2 dünyayı aynı anda acarsak para kazanamyız diye düşünüp clasici sonraki aya atmışlar işte belli

Durum
Konu yanıtlara kapalı.