Klasik 1 Aylık Süre Sınırı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

werower07

Baltacı
Dünya özellikleri sizlerin oylamasına sunuldu ve ona göre ona açıldı. Oynayıp oynamama tercih hakkı da yine siz oyuncularımıza kalıyor. Dilersen şansını bir sonraki dünyada deneyebilirsin. :)
ben c yi savunduğumda git speed oyna diyenler vardı, c yi seçsek bu kadar olmazdı gençler :p

Tibelda

Emekli Görevli
Caylak kalkıyo acılalı uc gun oldu daha ortalama oyuncu puanı 300 asker yok w de. muhtemelen bı haftaya mıssler dortlenıp fılan aktıf savsa gecılıcek.Sanırım yagma atmaya ve koy buyutup cıkmaya gırılen bı klasık olucak goruntu bu cok yavas. Bu süre sınrıına ya bısı yapılsın modlar yada hıc bosa emek vermeyelım. @Mr.Storm

Kontrol ettiğimde dünya özelliklerini duyurduğumuz ve geri bildirimler topladığımız konuyu aktif olarak takip ettiğinizi görüyorum. Tüm detaylarını bilerek katıldığınız dünyada bize sorumluluk yüklemenizi anlayamıyorum. Umarım geri bildirim konularının ne kadar önemli olduğunu tüm oyuncularımız anlamıştır. Bir sonraki geri bildirim konularını daha iyi değerlendirmeniz dileğiyle. :)

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı
Kontrol ettiğimde dünya özelliklerini duyurduğumuz ve geri bildirimler topladığımız konuyu aktif olarak takip ettiğinizi görüyorum. Tüm detaylarını bilerek katıldığınız dünyada bize sorumluluk yüklemenizi anlayamıyorum. Umarım geri bildirim konularının ne kadar önemli olduğunu tüm oyuncularımız anlamıştır. Bir sonraki geri bildirim konularını daha iyi değerlendirmeniz dileğiyle. :)
ettım knk zaten olay sadece bu kadar yavas olacagını kestırememem 1 ayda umarım bı keyıf alabılırız bakalım cok yavas gorunuyo suan

Tibelda

Emekli Görevli
ettım knk zaten olay sadece bu kadar yavas olacagını kestırememem 1 ayda umarım bı keyıf alabılırız bakalım cok yavas gorunuyo suan

Hız konusunda fikrinize katılmıyor değilim. Sadece dünya açıldıktan sonra bu fikirleri dile getirmenin pek anlamı olmuyor. O yüzden diyorum, sonra ki geri bildirim konularını umarım daha iyi değerlendirirsiniz. :)

honey badger

Okçu
Ben de aynı şeyi 1.seçenek için mr.storm modumuza sorduğumda baktık yavaş kalıyo altın fiyatı düşürür veya üretimi arttırır bir şekilde ayarlarız demişti umarım 2.seçenek için de aynı şey yapılabilir yavaş kalırsa...
şuan yavaş gözüküyor ama yağma kısmı yeni yeni başlıyor zaten haftaya iyice belli olur durum savaşlar vs nasıl gelişecek :)

Tibelda

Emekli Görevli
Ben de aynı şeyi 1.seçenek için mr.storm modumuza sorduğumda baktık yavaş kalıyo altın fiyatı düşürür veya üretimi arttırır bir şekilde ayarlarız demişti umarım 2.seçenek için de aynı şey yapılabilir yavaş kalırsa...
şuan yavaş gözüküyor ama yağma kısmı yeni yeni başlıyor zaten haftaya iyice belli olur durum savaşlar vs nasıl gelişecek :)

Bunu 1. seçeneğin seçilmesi ama hızın düşük bulunması halinde söyledi diye hatırlıyorum. Dünya açıldıktan sonra özelliklerin değişmesi mümkün değildir. :)

honey badger

Okçu
Altın fiyatında normal dünyada en azından yarıya indirme falan yapılıyordu bir noktadan sonra o yapılabilirse bile çok yararı olur ne kadar mis o kadar köy için savaş modum

InFlames06

Baltacı
Geçmiş dünyaların incelenmesi sonucu dünyanın en aktif olduğu zaman ilk 1 ay olarak belirlendiği daha önce söylemişti. Bu sebeple de uzun soluklu dünyalar açıp oyunları yormaya gerek yok :)
Bu ne kadar mantıklı ? Emek verenler keyif alanlar yorulmak isteyenler oynayan az diye bunun sonucunu niye onlar yaşıyacak? Dünya düşünüldüğü kadar hızlı değil öyle olsa sorun yok hal böyleyken süre bence biraz az olmuş.

Tibelda

Emekli Görevli
Bu ne kadar mantıklı ? Emek verenler keyif alanlar yorulmak isteyenler oynayan az diye bunun sonucunu niye onlar yaşıyacak? Dünya düşünüldüğü kadar hızlı değil öyle olsa sorun yok hal böyleyken süre bence biraz az olmuş.

Margaret ve benim söylediğim gibi özellikleri seçen, değerlendiren, bilerek dünyaya katılan sizlersiniz. Bunun için bize kızmanıza gerek yok. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.