Klan'lar ve kıtalar

• Konuyu başlatan DeletedUser55639
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Nickler değişir, foruma ilk defa katılıyorum. Komutan bilir w19 u. Öğrenirsiniz ondan ;)

DiOny SoS

Hafif Atlı
@DiOny SoS hasan sen böyle gereksizleri nasıl konuşturuyorsun olum ya :D ben bilmem çekiyor adam egoya bak nicki ilk defa görüyorum kafa tuttuğu adamlara bak :D kediye posta koyan fare olayına canlı örnek :D

Bunun gibi biri daha vardı. Genel forumda falan çok konuştu daha çaylak yeni açıldığında en son klana alsanıza diye mesaj attı. Böylesi çok daha zevkli oluyor :) az ve öz diye girip bölgeden çer çöp 8-9 klan doldurunca klan kurduk onu yıkıcaz bunu yıkıcaz sanıyorlar yinede kendine güvenemeyip benim bölgemde a dan z ye irili ufaklı tüm klanlarla iletişim kurmaya falan çalışıyorlar istemsiz hoşuma gidiyor çabaları yapacak birşey yok :D

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Bunun gibi biri daha vardı. Genel forumda falan çok konuştu daha çaylak yeni açıldığında en son klana alsanıza diye mesaj attı. Böylesi çok daha zevkli oluyor :) az ve öz diye girip bölgeden çer çöp 8-9 klan doldurunca klan kurduk onu yıkıcaz bunu yıkıcaz sanıyorlar yinede kendine güvenemeyip benim bölgemde a dan z ye irili ufaklı tüm klanlarla iletişim kurmaya falan çalışıyorlar istemsiz hoşuma gidiyor çabaları yapacak birşey yok :D
Sdfghjddh bu güzeldi. Yaşınız kaç bilmiyorum ama benim 27, klansavaslari zamanından beride çaylağım diyelim, şu bu gereksiz gibi kelimelerle seviyenizi düşürmeden yazarsanız sevinirim. Yeter bu kadar laf savaşı, oyun içinde görüşürüz.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben onu bunu anlamam pre konusunda berbatsınız yenıden basla atıcam

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Sdfghjddh bu güzeldi. Yaşınız kaç bilmiyorum ama benim 27, klansavaslari zamanından beride çaylağım diyelim, şu bu gereksiz gibi kelimelerle seviyenizi düşürmeden yazarsanız sevinirim. Yeter bu kadar laf savaşı, oyun içinde görüşürüz.

BB.

myw**

Dük
3. sınıf bir oyuncu, sizlere bu oyunun forumda oynanmadığını anlatıyor.

millet forumda muhabbet makara yapıyor zaten de emin ol onu anlatabilecek insan sen değilsindir ama sen yine kendince bişiler yaptığını düşün ne diyelim hadi iyisin yine iyi prim yapıcan buralarda kurnaz :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
hasan 3. sınıf oyuncularla muhattap olma onlar oynadıklarını sansınlar foruma gelip en su dünyadayım bilen bilir bilmeyen tanır tadında yazan adamın neyini ciddiye alıp cevap veriyorsun sana yakıstıramadım

Canımız sıkılıyor abi ne yapalım ? :)
Bi bu kadar daha pre çekse şuanda egosunu konuşturan 1.ciliğin sahibinin farkındadır zaten herkes onun için zaman diyorum :)

Ben bu arkadaşa en güzeli bir köfte ısmarlayım :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Klavye üzerinden forumlarda prime ihtiyacım yok teşekkürler :) gerekli olan prim oyun içinde yapılıyor zaten oradan takibe devam edersiniz, bugün geldim eğlendim burda ama sürekli takılmam buralarda. Hadin iyi oyunlar, bol muhabbetler gençlik.

myw**

Dük
ozaman neden klavye üzerinden bişiler yazıyorsun buralara gelip kendini övmeye çalısıyorsun çocukmusun sen yazdıkların ile yaptıkların mantıklı olsun sen burda takılsanda seni pek takan olmaz zaten ,iyi izleyin sürekli gelip yazacak buralarda hadi kolay gelsin sana

DeletedUser65490

Ziyaretçi
crystallyz çekemiyorlar bunlar seni kardeş. sen bajma bunlara, farkını oyunda göstermissin saten

DeletedUser61463

Ziyaretçi
Benim algılayamadığım olay biri birşey söylediğinde ya da bir konuyu değerlendirdiğinde bunlar nasıl çok çabuk beş kişi olabiliyorlar :D :D Çok ağır geliyor diyeceğim yok diyorlar, prim yapıyorlar üzerimizden diyorlar hala cevap veriyorlar bu terste bi iş var :p

DiOny SoS

Hafif Atlı
Benim algılayamadığım olay biri birşey söylediğinde ya da bir konuyu değerlendirdiğinde bunlar nasıl çok çabuk beş kişi olabiliyorlar :D :D Çok ağır geliyor diyeceğim yok diyorlar, prim yapıyorlar üzerimizden diyorlar hala cevap veriyorlar bu terste bi iş var :p

hepsini geçtim, bizim olduğumuz her konuya sen neden atlıyorsun ? :)