Klanlar ve Bölgeleri

Lebron-

Yasaklı
Ne şüphesi ya köy kademeleri tatlı geldi. Köyünü alalım bunun demek yerine şüphe çok komik siniz akşamları çıktığınız bir stand up gösterisi var mi izlemek isterim sizi

hmm.Büyük ihtimalle kadirim ve ekibi sizi vegas veya pıtır casusu olarak nitelendirmiş.Kademeler de güzel olunca da dediğiniz gibi free köy olarak nitelendirmişler.Hoş bir durum değil tabi

ByRevolution

Yasaklı
hmm.Büyük ihtimalle kadirim ve ekibi sizi vegas veya pıtır casusu olarak nitelendirmiş.Kademeler de güzel olunca da dediğiniz gibi free köy olarak nitelendirmişler.Hoş bir durum değil tabi
Evet. Ayrıca o aldığımız köyü alan arkadaş 1 saatte premiumla basabiliyor. Öyle aman aman bir köy değil

.AMAZON.

Mızrakçı
Bu çocuğun açıklaması güldürdü beni
Sherlock kadirin kaç fırın etmesi yemesi lazım köy alma hirsinin oyundaki guzel degerlerle bir tutulamayacagini anlaması için Sherlock kadirin avukatimisiniz siz

Lebron-

Yasaklı
Bu çocuğun açıklaması güldürdü beni
Sherlock kadirin kaç fırın etmesi yemesi lazım köy alma hirsinin oyundaki guzel degerlerle bir tutulamayacagini anlaması için Sherlock kadirin avukatimisiniz siz

Yenge hanım ben sizden tarafım.Benim demek istediğim;

1 oyuncu nasıl olurda profilinde başka bir oyuncunun ismi yazıyor ve başka klanda oynayan oyuncularla forumda muhabbet ettiği için casus suçlaması ile klandan atılıp köyü alınır ? Sherlock kadir diyerek de kinaye yapıyorum lütfen istirham ederim.

Lebron-

Yasaklı
Çok özür dilerim o halde biraz sinirlerim bozuldu.

Size 1 klan daveti atayım da,genel forumdakiler ''-Ulan burda da adam kalmamış'' demesinler.Şahsi tavsiyesim bu oyunda,oyun profilinde veya wp resminde veya forumda atatürk,osmanlı,adalet,türkcülük,turancılık,milliyetcilik,aşırı dozda efendilik şu bu.

Bu tür insanlardan kaçın.Kim animeci,ateist,deist,putperest.Onlarla oyun oynarsanız daha çok keyif alırsınız

.AMAZON.

Mızrakçı
Yanlış insanlarla yola çıktık işte hep öyle olmuştur ya mangalda kül bırakmayan kişiler çıkarları olunca döner hemen neyse FALLBACK yönetimine bu gösterdiği insan üstü başarıdan dolayı canı gönülden tebrik eder. Başkalarına da yapmamaları nin çok ayıp bir şey olduğunu hatırlatmak isterim.

.AMAZON.

Mızrakçı
Muharrem beyin ekibinden nasıl çıkmış bunlar deseydim daha doğru olurdu. Çok pardon.

ByRevolution

Yasaklı
Muharrem beyin ekibinden nasıl çıkmış bunlar deseydim daha doğru olurdu. Çok pardon.
Muharrem bey bu dünyadaki ekiple alakası yok. Lütfen dünyada olmayan kişilere itham da bulunmayın.
Yönetim ekibimiz belli.
İthamda bulunduğunuz kişi bu dünya da oynasa dahi, yönetimin ve kararların bana ve arkadaşlarıma ait olduğu gerçeğini değiştirmez.