Klanlar Steame Gelsin

• Konuyu başlatan DeletedUser65650
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65650

Ziyaretçi
İyigünler sevgili klanlar oyuncuları ve çok değerli yönetim ekibimiz. :):) ilk okul gösteri girişi gibi oldu her neyse gelelim konumuza

Bildiğiniz gibi "Steam" adlı bir oyun platformu var. Çoğu klanlar oyuncusuda bu platforumdan oyun oynadığını biliyorum. En azından % 50 lik bir kısmımız bu platforma üye.
Benim önerim ise gayet basit. Klanları bir pc uygulaması haline getirip. Uyguluma şeklinde Steame getirmek.

Peki bunun biz oyunculara ne yararı var ?
Steam cüzdan kodlarımız birikmekte benimki bile sırf (578 tl) Hem oyunun uyguluma olması sayesinde daha kolay daha ayrıntılı bir Klanlar oynayabiliriz. Donma sorunları ve
daha tatmin edici bir arayüzü olabilir

Peki bunun siz yöneticilere ne yararı var ?

Steamde uygulamamızı 5 tl gibi cüzi bir miktara satabilirsiniz. Oyunculara getireceğiniz katkılar ise. +100 premium puan +daha gelişmiş bir yağma takip sistemi
Ve oyun içi premium puan satışlarınız emin olun artacaktır.
Reklamı düzgün bir şekilde yaparsak steam platformunda oyunumuzun çok satanlara gireceğine eminim. Çünkü oyunu bırakan oyuncularımızda görüp geri dönecektir.
Ve ilgisini çekecektir.

Misal benden örnek vermek istiyorum. Premium puanı satın almak istiyorum fakat bakiyemin olduğu bir yer yok (kredi kartı , telefon vs vs ) Fakat steamde olsaydı şuanda sırf benden 75 tl gibi bir miktar size katkımız olabilirdi.
Lütfen düşünün. Saygılarımla MORKAFTAN

DeletedUser65650

Ziyaretçi
Öneri mantıklı fakat uygulama kısmı biraz sıkıntı olduğu için oyunun gerçek yapımcılarına ulaşması dileğiyle

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Steam'a gelmesi güzel bir öneri web platformu bir oyun olduğu için stea a geçme gibi bir şey şuanlık söz konusu değil.
Bunun için innogames'in oyunu uygulama haline getirmeleri lazım. Bu da şuanlık imkanız.
Öneriniz için teşekkürler.