Klanlar gidişatı

• Konuyu başlatan DeletedUser55639
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Hani her w de derler ya pre ile oyna çıktı oyun tadı kalmadı cüzdanı kabarık olan birinci olur vs vs
Yooook dur işte aha da clasic aciliyorum diyor katılan klan yok denecek kadar az değil harbi yok .)
Herkes alıştı tabi 3 w pre kasıp 1 w hesap kasmaya gelmez kimse buralara gelemez pre geçmez buralarda .)
Şimdi çok eleştiri alır bu yazdığım ama anlayan bilir ne demek istediğimi sadece .)
C11 de tum gerçek oyuncu ve klanlara basarilar dilerim .) Bu worldun oyuncularına sahip çıkın yoksa pre ile oynuyacak dünya bile bulamazsınız ilerde

Burada bir taşta moderatör lere artık ne anlarlarsa bu tür wordleri oyuncular 5 ay beklememeli buna hakkınız yok!

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Bir kurucu gözünden cevapta vereyim onlar yazamaz ama akıllarında ki tamamen bu
Aylık 400 pre harcayıp oynayan oyuncu ya 5 ayda bir clasic açarım ama günlük 1 k harcayan oyuncuya her ay bir w acaria

Yalnis

Bu gidiş aylık 200 pre satacak oyuncu bulamama yoludur .)

Çoook oturup düşünmeniz lazim cok

Sence klanların katılmamasının sebebi diğer dünyalarda aktif olmalarından dolayı kaynaklanmıyor mu ?

Şahsen w47 devam ettigi icin biz girmedik .

nercan

Acemi
Her sunucu maliyet :)
Malesef oyunda olsa bir sermaye ve ticari kazanç söz konusu. Bu yüzden ben innogames i eleştirmiyorum. Diğer oyunlarını bilmiyorum ancak klan savaşları bence kolay kolay oyuncusuz kalmaz:) Şu an aktif oynayanların bir çoğu klansavaslari.net zamanını bilmiyordur bence. Klasik arayan oyuncular o dönemden kalanlar. Yeni nesil öyle değil. Klasik strateji gerektirir emek gerektirir sabır gerektirir. Yeni nesilde sabır yok her şeye anında sahip olan bir nesil geliyor. Klasik tarzı dünyalar onların çokta ilgisini çekmeyecektir :)