klan içi saldırı cezası ne?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir oyuncu benim klanımdayken benden destek talep ediyor yolluyorum ve desteklerim ondayken klandan çıkıp bana saldırı düzenliyor
cezası var mı?

DeletedUser

Ziyaretçi
güzel taktikmiş :)

eski kural sisteminden bildigim kadarıyla 24 saat gecmeden sana saldıramaz ve sende ona saldıramazsın..yani saldırı emri verilir fakat bu kural ihlaliydi..

ama su anki kural durumu nedir bilmiyorum...yine eskisi gibi işliyorsa ceza sebebi diye düşünüyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
evet eskiden kural ihlaliydi eminim ama şuan ki durum ne açıkçası bende onu merak ediyorum

taktik konusunda ben senin kadar takdir edemiyorum ne yazık ki :(

DeletedUser

Ziyaretçi
Yeni sisteme göre ihlal değil diye biliyorum.Klan arkadaşlarına saldırabilirsin.
Tribalde böyle en azından burada da böyledir heralde.

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan Arkadaşlarına Saldırı Yasaktır Arkadaşlar Fakat Klandan çıkar Çıkmaz Saldırabilirsiniz.

DeletedUser12

Ziyaretçi
Klansavaslarındaki kurallar burada geçerli değil. Orası Gameforgeye aitti ve kafadan uydurma kurallar vardı. Burası ise Innogamese ait.

Kurallarda nerede yazıyor saldıramayacağımız, göz attım ama göremedim. Kurallarda yazmayan bir şeyden ötürü kullanıcılara ceza vermek doğru değil.

Şayet yapımcılar klan üyelerine saldıramamızı isteseydi zaten bunu scriptsel olarak engelleyebilirler. Diyeceksiniz klansavaslarında niye yapmadılar onların böyle bir becerisi yoktu sadece işletmeciydiler.

DeletedUser12

Ziyaretçi
Ticket yardımı ile sordum, sağolsunlar beş dakika içinde cevap geldi helal olsun vallahi :)

kendi klan uyelerimize saldirabilir miyiz? bildigim kadariyla traibalwars da boyle bir kural yok, aynı sekilde kurallarda da yazmiyor. Klansavaslarinda vardi ama oranin yapimcisi ve yonetimi ayriydi kendilerinin sonradan uydurdugu kurallar gecerli idi.

Killing 27.03.09 20:31
Merhaba knoppix,

hayır klanlar.org da böle bi kural mevcut degildir.

DeletedUser

Ziyaretçi
evet burda ticketlere çabuk cvp veriliyor
adminlerimize teşekkür ederim hassasiyetleri için :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.