klan arayışı

Dr. Stone

Favori Forumcu
Ortadan dalış yaptım, mazur gör ancak bu world öyle diğer worldler gibi değil. Hızlı bir oyun, online süren önemli. Bu world için aktif olman gerek. İki world idare etmek problem değil de, aktifliğine güvenmiyorsan tavsiye etmem.
kardeş kardeş geçinelim :D
bu tarafa gelmeyin please

morpark

Milis
Ortadan dalış yaptım, mazur gör ancak bu world öyle diğer worldler gibi değil. Hızlı bir oyun, online süren önemli. Bu world için aktif olman gerek. İki world idare etmek problem değil de, aktifliğine güvenmiyorsan tavsiye etmem.
eyvallah hocam, şu süreçte çok aktif olamayacağım için vazgeçmiştim zaten.

OrJ1naL

Kılıç Ustası
Merhaba, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evvelce bir çok arkadaşımıza oyunu öğrettiğimiz gibi, gerek rahatça sorular sorabileceğiniz yardımsever arkadaşlarımız sayesinde, gerekse lider kadrosunda bulunan birçok öğretmenin öğretme aşkı dolayısıyla hızlıca oyunu öğrenebilirsin.

Bu vesileyle acemi arkadaşlara kapımızın her zaman açık olduğunu, yerlerinin baş üstünde olduğunu tekrar hatırlatıp, herkese başarılar dileriz.

:D :D

Narkoz44

Okçu
Çok önemli dikkate alınacak fikirler öneriler sunulmuş günün sonunda klan arkadaşları tarafından köyünün alınacağı gerçeği malasef ki değişmeyecektir :)

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Çok önemli dikkate alınacak fikirler öneriler sunulmuş günün sonunda klan arkadaşları tarafından köyünün alınacağı gerçeği malasef ki değişmeyecektir :)
Haha yok yahu o kadar çok öğrencim diyebileceğim kardeşim var ki saymakla bitmez . Köyünün alınması gereken durumlar da olur o ayrı. Ama asla klana gelsin de koyunu alalım diye davet edilmez burada.