klan arayışı

morpark

Milis
merhabalar, halihazırda 83. dünya'da oynamaktayım. server ortasında giriş yaptım, neyin ne olduğunu öğrenmeye çalışıyorum, malum yeniyim. yeni açılacak server'da klan arayışım mevcuttur. koordineli oynayan ve iletişim halinde faaliyet göstermeyi planlayan bir klana dahil olmak istiyorum. böylelikle oyunu daha iyi öğrenebileceğimi düşünüyorum. var mıdır çaylak kabul eden bir klan?

Stratejist-

Hafif Atlı
erken kapanması muhtemel bir w için haritada yakın oldularınızla klan kurun fazla abartı yaklaşım oldu.
Klan yapılanması mis menzili hız, herşey hemen hemen, a-b-c içinde kötü. Ama bunlar benim düşüncem.. ilgisini çekenler için umarım keyifli bir w olur.

Exterminate

Mızrakçı
erken kapanması muhtemel bir w için haritada yakın oldularınızla klan kurun fazla abartı yaklaşım oldu.
Klan yapılanması mis menzili hız, herşey hemen hemen, a-b-c içinde kötü. Ama bunlar benim düşüncem.. ilgisini çekenler için umarım keyifli bir w olur.
hocam sanırım yanlış başlık :D

morpark

Milis
hocam, kısa süreli bir server olacağını bilmiyordum. o zaman hiç başlamaya bile gerek yok.

-SonD4ns-

Kılıç Ustası
hocam, kısa süreli bir server olacağını bilmiyordum. o zaman hiç başlamaya bile gerek yok.
Başlaman senin için iyi olur, tecrübe kazanırsın, hem de kendine bir ekip bulabilirsin. Dünyalar mevcut ekipler ve yapılan diplomasiler yüzünden zaten en fazla 2-3 aya şekillenir biter.

Selamlar,
Dünyaya başlamanı kendini göstermeni ve bir sonra ki dünyada klan aramak yerine şahsına gelecek davetler üzerinden klan seçme avantajını göz önüne almanı, buna göre strateji geliştirmeni öneririm. Bol şans.

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Tecrübe kazanmak için klasikte oynamanız size olumlu yansıyacaktır. Hangi klana giderseniz gidin günün sonunda bir sabah kendi klanındaki arkadaşların arkadan vurabilir bu sebeple dost kazanıp sonraki dünyalara yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

YENİLİKCI

Milis
Bence hiç bulaşma veya biraz ingilizcen varsa aynı şirketin tribalwars.net adresindeki global versiyonunda oyna. Hatta orada oynayan türk ekipler var, onlardan birine katılırsan keyifli bir oyun olur hem de dünyanın bir çok yerinde iyi görüştüğün arkadaşlar edinirsin.
geçmişte bir dönem orada oynamıştım, muhakkak orada da insan faktörüne bağlı bazı olumsuzluklar var ama TR versiyonundan çok çok daha iyi.
klan üyesinin köylerine saldırma gibi şeyler olmaması bir yana alt klan kültürü yok bi kere:) Burda baksana 9-10 tane alt klan kuranlar var, sonra da başlık açıyorlar ana klan, alt klandan köy topladı diye:)

morpark

Milis
Bence hiç bulaşma veya biraz ingilizcen varsa aynı şirketin tribalwars.net adresindeki global versiyonunda oyna. Hatta orada oynayan türk ekipler var, onlardan birine katılırsan keyifli bir oyun olur hem de dünyanın bir çok yerinde iyi görüştüğün arkadaşlar edinirsin.
geçmişte bir dönem orada oynamıştım, muhakkak orada da insan faktörüne bağlı bazı olumsuzluklar var ama TR versiyonundan çok çok daha iyi.
klan üyesinin köylerine saldırma gibi şeyler olmaması bir yana alt klan kültürü yok bi kere:) Burda baksana 9-10 tane alt klan kuranlar var, sonra da başlık açıyorlar ana klan, alt klandan köy topladı diye:)
hocam, oyuna yeni başladığım için henüz böyle durumlara maruz kalmadım ama dediklerin çok can sıkıcı. farm'lamak için alt klan açmak hiç hoş değil. şu an bulunduğum klan, tek klan olarak faaliyet gösteriyor. kimse kimseye de saldırmadı açıkcası. yani dediğin gibi hocam insan faktörü... düzgün oyunculara denk gelmek dileğiyle diyelim o vakit.

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Merhaba, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evvelce bir çok arkadaşımıza oyunu öğrettiğimiz gibi, gerek rahatça sorular sorabileceğiniz yardımsever arkadaşlarımız sayesinde, gerekse lider kadrosunda bulunan birçok öğretmenin öğretme aşkı dolayısıyla hızlıca oyunu öğrenebilirsin.

Bu vesileyle acemi arkadaşlara kapımızın her zaman açık olduğunu, yerlerinin baş üstünde olduğunu tekrar hatırlatıp, herkese başarılar dileriz.

morpark

Milis
Merhaba, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evvelce bir çok arkadaşımıza oyunu öğrettiğimiz gibi, gerek rahatça sorular sorabileceğiniz yardımsever arkadaşlarımız sayesinde, gerekse lider kadrosunda bulunan birçok öğretmenin öğretme aşkı dolayısıyla hızlıca oyunu öğrenebilirsin.

Bu vesileyle acemi arkadaşlara kapımızın her zaman açık olduğunu, yerlerinin baş üstünde olduğunu tekrar hatırlatıp, herkese başarılar dileriz.
ilgi ve alakanız için teşekkürlerimi sunarım. normalde bu yeni dünyaya giriş yapacaktım fakat, halihazırda w83'te oynadığım için vazgeçmiştim. henüz yeni olduğum için iki farklı server'da oynamanın zor olacağını düşündüm ama siz ne dersiniz? aynı anda, iki server takibi yapmak mantıklı mıdır? bir de bu server ne kadar sürecek?

eMpeaT

Baltacı
ilgi ve alakanız için teşekkürlerimi sunarım. normalde bu yeni dünyaya giriş yapacaktım fakat, halihazırda w83'te oynadığım için vazgeçmiştim. henüz yeni olduğum için iki farklı server'da oynamanın zor olacağını düşündüm ama siz ne dersiniz? aynı anda, iki server takibi yapmak mantıklı mıdır? bir de bu server ne kadar sürecek?
Ortadan dalış yaptım, mazur gör ancak bu world öyle diğer worldler gibi değil. Hızlı bir oyun, online süren önemli. Bu world için aktif olman gerek. İki world idare etmek problem değil de, aktifliğine güvenmiyorsan tavsiye etmem.