Klan Arayışı

• Konuyu başlatan DeletedUser47216
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47216

Ziyaretçi
Biliyorum komik ve utanç verici ama başka bi çarem kalmadı herkesten özür diliyorum öncelikle. En son w27-35 civarında oynadım sene bile düzgün hatırlamıyorum bu yüzden köklü aile klanlarından tanıdığım kimsem veya muhabbetim olan biri yok. Tecrübem sadece klanlar üzerinden olmadığı için (3 farklı browser) strateji oyunlarında kafaya oynayan biriyim. 6 Aydır classic açılması için bekliyorum ve bu serverda arada kalıp millete yem olmak istemiyorum sonuna kadar hakkıyla savaşmak istiyorum. Ajan veya kötü oyuncu çıkmasından çekiniyor sanırım klanlar ama 2 haftada tanıyacaksınız zaten bir çok klana mesajla ulaştım ama malesef sonuç iyi olmadı son çare bunu yapıyorum lütfen dalga geçmeyin lütfen :D

DeletedUser47216

Ziyaretçi
Takılıp hesap silmek istemiyorum teşekkürler davet için.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
bizim selfi şartımız var hocam atan herkesi alabiliriz ama casus almışlığım var klana şahsen attı diye asgdfhj

uyznlar

Ağır Atlı
Biliyorum komik ve utanç verici ama başka bi çarem kalmadı herkesten özür diliyorum öncelikle. En son w27-35 civarında oynadım sene bile düzgün hatırlamıyorum bu yüzden köklü aile klanlarından tanıdığım kimsem veya muhabbetim olan biri yok. Tecrübem sadece klanlar üzerinden olmadığı için (3 farklı browser) strateji oyunlarında kafaya oynayan biriyim. 6 Aydır classic açılması için bekliyorum ve bu serverda arada kalıp millete yem olmak istemiyorum sonuna kadar hakkıyla savaşmak istiyorum. Ajan veya kötü oyuncu çıkmasından çekiniyor sanırım klanlar ama 2 haftada tanıyacaksınız zaten bir çok klana mesajla ulaştım ama malesef sonuç iyi olmadı son çare bunu yapıyorum lütfen dalga geçmeyin lütfen :D

dünyaya giren klanlar belli oyuncu lazım yaz büyük klanlara illaki birisi alır :)

Seyanora123

Hafif Atlı

3 farklı browser oyununun içerisinde kingsage varmı ?

Mr.Yellow

Baltacı
kaöl abi seni hatırlıyorum :D bir dünyada beraber oynamıştık ama hangisiydi hatırlamıyorum. sessiz ve sedasız çekip gitmiştin iyi durumdayken.

DeletedUser66923

Ziyaretçi
Kusura bakmayın bende gerçekten oynamak isteyen birisiyim bana da davet atan olursa sevinirim

rascal125

Ağır Atlı
kim oynamak istiyorsa bize gelsin.. köyleri güzel bir şekilde kastığı zaman atıp toplayıp oyuncuyum diye dolanırız ortalarda...
adam gibi adamların klanı Artiz :cool: