Klan İsimlendirmeleri Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

aliklo

Okçu
Özelikler Klan genelinde güzel İlerliyen dünya lar da oyun hızı,Klan limiti gibi özelikler ile desteklendiği takdirde bazı sıkıntılar da büyük ilerleme kaydedilir

Game Ov3r

Kılıç Ustası
Aşiretlere ölüm küçük ekip dünyası oynayacağız uzun bir aradan sonra bence mükemmel elinize sağlık.
@Tibelda bir sorum var klanlar isim değiştirip yine çok sayıda ittifak yaparlarsa şikayet durumunda ban yemeleri mümkün müdür ?

Sayın yönetim, son olarak klan limitini gerçekten arttırabilir miyiz ? Durun, hemen hayır demeyin en azından bi anket yapalım :) Tamam 100-200 olmasın ama 50 olsun bari. Her ne kadar davet sistemi olsa da ön kayıt yapan arkadaşlar icin 25 kişilik limit cidden yetersiz. Şu an için ön kayıt yapan kişiler klanda limit kalmadığı icin çok alakasız yerlere düşeceklerdir. @Mr.Storm @Strafe @Tibelda

Tibelda

Emekli Görevli
Aşiretlere ölüm küçük ekip dünyası oynayacağız uzun bir aradan sonra bence mükemmel elinize sağlık.
@Tibelda bir sorum var klanlar isim değiştirip yine çok sayıda ittifak yaparlarsa şikayet durumunda ban yemeleri mümkün müdür ?

Suistimal edilen durumların önüne geçileceğini düşünüyorum. :)

Sayın yönetim, son olarak klan limitini gerçekten arttırabilir miyiz ? Durun, hemen hayır demeyin en azından bi anket yapalım :) Tamam 100-200 olmasın ama 50 olsun bari. Her ne kadar davet sistemi olsa da ön kayıt yapan arkadaşlar icin 25 kişilik limit cidden yetersiz. Şu an için ön kayıt yapan kişiler klanda limit kalmadığı icin çok alakasız yerlere düşeceklerdir. @Mr.Storm @Strafe @Tibelda

Onlarda başka bir klan kurup farklı bir maceraya yelken açsınlar. Neden hala kalabalıklar oluşturma derdindesiniz ki ? :)

Deleted User - 5455424

Ziyaretçi
@Mr.Storm sayın başkanım, parti kur oy verelim. Arkadaş davetini de kaldırırsanız. Dillere destan bir dünya olucak

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Klan limiti duyuruda yazdığı şekilde olacak, bir dünya açılsın bakalım kim neler yapıyor ? Çok zevkli olacağını düşünüyorum :)

Deleted User - 5455424

Ziyaretçi

Onlarda başka bir klan kurup farklı bir maceraya yelken açsınlar. Neden hala kalabalıklar oluşturma derdindesiniz ki ? :)

Sen kralsın başkan

InFlames06

Baltacı
Klan limiti duyuruda yazdığı şekilde olacak, bir dünya açılsın bakalım kim neler yapıyor ? Çok zevkli olacağını düşünüyorum :)
zevkli olacağına hemfikiriz ancak güzel diziler gibi düşünün yeni sezon çıktıkca aynı tadı vermez :) Bu dünyada 25 kişi sınırı olduğu için çok gereksiz uzuycak gelin bu kadar isteği direk geri çevirmeyin biraz düşünün en azından :)

Tibelda

Emekli Görevli
zevkli olacağına hemfikiriz ancak güzel diziler gibi düşünün yeni sezon çıktıkca aynı tadı vermez :) Bu dünyada 25 kişi sınırı olduğu için çok gereksiz uzuycak gelin bu kadar isteği direk geri çevirmeyin biraz düşünün en azından :)

Topluluk oyuncularımız fazla rahata alışmış. :D Bu dünya 25 vs 25 bir sürü savaş sizi bekliyor. Bence olaya sadece "dünya kapatma" gözü ile bakmayıp dünyadan keyif alın. :)

Deleted User - 5455424

Ziyaretçi
25 iyidir candır %75 olmaz %51 olur heyecanlı daha deli dolu bir dünya olur

Yahu 3 ay sonra klanlar kilitlenince oyunu bırakan arkadaşlar da olacağı düşünülürse 15-20 kişi %85 hakimiyetin 1.2 hızlı dünyada kaç yılda sağlanacağının farkında misiniz ? Sizler belki çok dünya oynamadınız ama bizler çok dünya oynadık. 75 kişi bile insanlar hakimiyet yakalamak icin boş yere kendilerini yorarken, 15-20 kişi %85 hakimiyet yakalamak oyunculara yapılacak eziyetten başka bir şey değil. Ki talep ettiğim limit 100/200 degil, sadece 50. Şu ana kadar ozellikler harika ama sadece limitten dolayı büyük bir orantisizlik var lütfen bir daha düşünün veya oyunculara sorun.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yahu 3 ay sonra klanlar kilitlenince oyunu bırakan arkadaşlar da olacağı düşünülürse 15-20 kişi %85 hakimiyetin 1.2 hızlı dünyada kaç yılda sağlanacağının farkında misiniz ? Sizler belki çok dünya oynamadınız ama bizler çok dünya oynadık. 75 kişi bile insanlar hakimiyet yakalamak icin boş yere kendilerini yorarken, 15-20 kişi %85 hakimiyet yakalamak oyunculara yapılacak eziyetten başka bir şey değil. Ki talep ettiğim limit 100/200 degil, sadece 50. Şu ana kadar ozellikler harika ama sadece limitten dolayı büyük bir orantisizlik var lütfen bir daha düşünün veya oyunculara sorun.
İlerleyen süreçleri düşündük ve bu şekilde karar verdik. Bütün kararlar zamanı geldiğinde açıklanır merak etmeyin :)

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
Ya arkadaşlar şu şikayetçi olduğunuz özellikler yılda kaç kere geliyor ? Beğenmediyseniz bu dünyaya girmeyiverin 2 aya yenisi gelecektir zaten. Belki bu şartlarda oynamak isteyenler vardır.

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Bu bir kere daha denenmişti galiba klasiklerden birinde. Sonra aşiret klan başkanları denemek isteyen moda suikast düzenlemişlerdi. Umarım bu sefer başarı ile hayata geçirilir. Yine de denetleme işini tibelda moduma vermeyin. O bize lazım daha açılacak speedler var.

Seyanora123

Hafif Atlı
İlerleyen süreçleri düşündük ve bu şekilde karar verdik. Bütün kararlar zamanı geldiğinde açıklanır merak etmeyin :)

modum bütün özellikler gayet güzel fakat forumdaki herkes üye limitinden şikayetçi 25 çok az üye limitini yükseltirseniz oyuncular açısındanda daha zevkli bi dünya olucaktır 25 limiti ne olursa olsun klanları 2. 3. klanı açmak mecburiyetinde bırakacaktır

madem oyuncuların istediği gibi bi dünya yaptınız bu kadar oyuncunun isteği üzerine gelin şu üye limitini 75e çekin zevkli bi dünya geçirelim veya anket yapın hangisi seçilirse o şekilde olsun üye limiti

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Çok iyi bi fikir olmuş ama prenin gücünü aşırı derecede artıracak bir uygulama aynı zamanda. Keşke bu dünya premiumsuz olsaydı. Yani kimse dememiş ama daha çok pp gerekiyor bu dünyada rekabet edebilmek için.

CokSevdimAbi

Yasaklı
Premiumu kaldirabilirler mümkün değil.tabiki kalkarsa herşey adeletli.bir şekilde gider diye dusunuyorum

Freaky

Casus
Yeni ekiplerin,yeni oyuncuların daha fazla şans bulacağı bir dünya olacağına eminim.
Şahsım adına destek ekibine ayrıca teşekkür ediyorum,sonuna kadar destekçinizim.
Bu şekilde diplomasi oyunlarının geri planda kalıcağı daha güzel savaşların döneceği ve oyunu hakedenlerin kazanacaktır.

Bu çabanızla multi probleminide çözeceğinize güveniyorum dünyada yer ekipçe yer alamadığımız için üzülüyorum açıkcası Turnuva olmasaydı başta giren klanlardan olurduk :)

Üye sayısına gelince kontejan biraz daha arttırılabilir.
Diplomasi sebebiyle iki veya üç klan beraber elbet hareket edecektir buda tek başına oynayan ekibi fazlasıyla yoracaktır oyuncu fazlalığı bu sebeple daha iyi olabilir.
Birde kemik kadroları 50-60 kişiden oluşan klanlar mevcut burda da dışarda kalan oyuncular olacak bunun yarı sıra savaş oldukça ve reel hayat sebebiyle fire veren arkadaşlar oluyor klan geçişide kapalı olduğu için ekip eksik kalabilir bunuda göz önünde bulundurarak bu dünya olmasa bile bir sonraki dünyada bir limit belirlerseniz tadından yenmez diye düşünüyorum.

Sizler bu şekilde devam ettikçe bizde elimizden gelen herşekilde size destek olup, birlikte oyunu çok daha güzel bir platformda taşıyacağımıza eminim.

Teşekkürler:D
@Strafe @Tibelda

Durum
Konu yanıtlara kapalı.