Klanımıza Simdiden Üye

• Konuyu başlatan DeletedUser33724
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33724

Ziyaretçi
Öncelikle Herkese Selam Ben Güzel Bir Klan Kuracagım HErseyi Tam Olacak Sadece Uyeleri Gormek İstiyorum Her Uye Bir Uye gibi Değil Dost gibi olacak HErkes Cok samimi Olacak Biz Bir Aile gibi Olacaz Diplomat Yonetici Ve DAvet Sorumlusu Olacak Simdiden Gelmek İsteyenleri Gorebilirmiyim Bu ARada İSmimi Yeni Goruyorsunuz Ben bu orumu Yeni Gordm :) ::::):Dthumbup

DeletedUser33724

Ziyaretçi
Tamam

Kuruculuk Verdim SAna Klanın İsmi Buyuk İhtimal Mavi Olcak Kuzey BAtıda Logo Cok Mukemmel Oldu :) Eger SEnde Gelirsen Senide Forum Yoneticisi Yada Diplomat Yaparım :) thumbup

egehema.

Okçu
Öncelikle Herkese Selam Ben Güzel Bir Klan Kuracagım HErseyi Tam Olacak Sadece Uyeleri Gormek İstiyorum Her Uye Bir Uye gibi Değil Dost gibi olacak HErkes Cok samimi Olacak Biz Bir Aile gibi Olacaz Diplomat Yonetici Ve DAvet Sorumlusu Olacak Simdiden Gelmek İsteyenleri Gorebilirmiyim Bu ARada İSmimi Yeni Goruyorsunuz Ben bu orumu Yeni Gordm :) ::::):Dthumbup

Yaptım olacak diyo :D

DeletedUser33724

Ziyaretçi
:)

Arkadaslar Cok Komiksiniz Ya Ben bu oruma neden daha once gelmedim :) Her Gelen Yonetici Deil 2 Yonetici 1 diplomat 1 DAvet Sorumlusu İsteyenlerede Farklı Farklı Rutbe :) Anladınız mı sımdı Ama gercektende Yaptım Olacak :)thumbup:D:D:D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
bende oyun anlamiştim :D
neyse baba ben forum mod olacam çok süper adamsın senden başka böyle klan kuran adamlar hiç olmuyo

DeletedUser33724

Ziyaretçi
:D

Klanda da Boyle Olursak Mukemmel Olur :) Mavi Yapcam Adını Guzel Logo Buldum :) Hareketli Logo :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben reis i cumhur olmak ıstıyorum :) abı nolur benı reıs ı cumhur yap