KIZIL SAVUNMA

• Konuyu başlatan DeletedUser69833
  • Başlangıç tarihi

bolubjk*

Ağır Atlı
Yasin bu ne hal kardeşim, geçmiş olsun

Güneydoğu forumda çok hareketli başlamıştı ama güneybatı bizi geçti, tamam daha etkili ekip olabilir belki ama bizden iyi forum kullanmamaları lazım.

Ayrıca hep bunu yazmak istemiştim, hep ciddi yazılar yazıyorum, emirhan kızma kanka ALARM dayım malum rakibiz :cool:
SOA ÇÖP..

DeletedUser67841

Ziyaretçi

Güneydoğu forumda çok hareketli başlamıştı ama güneybatı bizi geçti, tamam daha etkili ekip olabilir belki ama bizden iyi forum kullanmamaları lazım.

Ayrıca hep bunu yazmak istemiştim, hep ciddi yazılar yazıyorum, emirhan kızma kanka ALARM dayım malum rakibiz :cool:
SOA ÇÖP..

Abi orduların az olduğunu biliyoduk zaten, arkadaşlar ısrar ettiler yine de bir deneyelim diye. Şansımızı denedik en azından :) Ben dün diğer köyü alırken patladım o yüzden ordum yok, maksat mis yardımı olsun işte :D

Diğer çakılan mis raporlarına gerek Yok

Diğer çakılan mis raporları hangisi? Zaten 1 köyünüze geldik onda da destek çekip patlatmanız çok normal değil mi :D Hayır sanki 4-5 köyünüze mis attık da diğer çakılan mis raporlarına gerek yok demişsin :D

1574845275008.png

1574845293659.png

DeletedUser69833

Ziyaretçi
Abi orduların az olduğunu biliyoduk zaten, arkadaşlar ısrar ettiler yine de bir deneyelim diye. Şansımızı denedik en azından :) Ben dün diğer köyü alırken patladım o yüzden ordum yok, maksat mis yardımı olsun işte :D

Diğer çakılan mis raporları hangisi? Zaten 1 köyünüze geldik onda da destek çekip patlatmanız çok normal değil mi :D Hayır sanki 4-5 köyünüze mis attık da diğer çakılan mis raporlarına gerek yok demişsin :D

8292 adlı eklentiyi görüntüle

8293 adlı eklentiyi görüntüle
Mehmet o gün çok yoğundu sabah saatlerinde saldirdiniz haber vermedi bizi telefonla filanda aramadı o köyü belesten verdik. Ama cevap gelir pek yakinda. Stormun kaç Misi patladı bugün

DeletedUser67142

Ziyaretçi

SOA ÇÖP..

Kızdırma sırası bize geçince karışmam bak olanlara :p

DeletedUser69686

Ziyaretçi
Nop-cin den sonra sarmadı burası yok mu multi kastın pre kastın muhabbetleri 2 gündür film falan izlemiyorum forma odaklandım :p

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Bir şey sormak istiyorum .
Neden Başlık Kızıl Savunma.
Topluca Savunmamı oynuyorsunuz.
Saldırılarınıza bu post yetmez diye yeni bir başlık altında mı yer vereceksiniz .
Ayrıca Machu picchu'nun raporlarını 4 gözle bekliyorum çekirdeğimi aldım.

Bu arada : Gök Girsin Kızıl Çıksın

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Bir şey sormak istiyorum .
Neden Başlık Kızıl Savunma.
Topluca Savunmamı oynuyorsunuz.
Saldırılarınıza bu post yetmez diye yeni bir başlık altında mı yer vereceksiniz .
Ayrıca Machu picchu'nun raporlarını 4 gözle bekliyorum çekirdeğimi aldım.

Bu arada : Gök Girsin Kızıl Çıksın
Fazla aldıysan geliyorum kapıyı aç

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Kanka ben 9x9umdaki tüm kızılı temizledim ya :D

gök girsin KIZIL çıksın ama yani