KIRMIZI ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser52052
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53646

Ziyaretçi
emirin hatası kardeşim kusura bakma istediğin yerde oyna sen emir de nickini gördükçe utansın .:)
Bu oyunda oynamayı en çok sevdiğim insanlar sizlersiniz fakat şans
.
Yani bizim hatrimiz yok demek mustafa

Bu dünyadan sonra bizi zor bulursun demedi deme
Abim güzel abim dul avrat avcısı yetim başı okşayan abim telefon gitti benim kimsenin numarası yokken bana bi mesaj geldi ben 1 seneyi aşkın yani en son w40 da oynamıştım ordaki ekipten arkadaşlar yazdı dediler gel ben de oynamam demiştim oyunu bırakırken ama onümüz kiş evde boş oturmayak dedik kabul ettik ama foruma bi girdim baktım siz varsınız, dedim de sekter lo bu moruklar ölmemiş mi, sizin yaşlar 50 oldu herhalde :)
Neyse yani hatri en büyük klan kırmızı alarmdir benim için ama diğer arkadaşları bırakmak ayıp olur,
.
Bu arada HÜKUMSÜZ2 dogan abiyi taniyanınız var mı bana w14 de oyunu asıl öğreten adam odur ve ben bu adamla görüşmekniçin ankaraya gitmiştim fakat rehber silindigi için numarası yok ben de bama dogan abinin numarasını bulabilecek bi yiğido lazım :)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Çakma alarm oynamışsındır
Alarm var
Beyaz alarm var
Anti Alarm var
Alarm cok hangisi idi en son

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Belki ters köşe yapcak sizede adamım strateji ortaya cıkarmayın bunlar klan başkanların kuyusunu kazıyor ic isyan teşvik.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Biz her zaman güneydoğu damı oynadık ben bildim bileli güneybatıdayız acaba ben farklı bi alarmdamı oynuyorum
Evet kanka bence de güneybatı ama dün bi’ güneydoğu muhabbeti olunca biz hep güneydoğudayız dedik, kimsenin de yön tayini olmadığı için itiraz çıkmadı :d

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Güzel taktik, emir abiyi güneydoğuda bırakıp başka kıtaya taşınmak için ideal plan :D

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Kanka o despi li alarm di
Bu kafadansakatli alarm çokta şey etme
Şahsen bir güneydoğu lu olarak orayı seçtim

SungurAlp

Markiz
Sanirim w15'di oynamistim o ekipte. Bivya vs vardi. Alt bolgede show yapiyordum tek basima. Yanliz kalmistik oralarda. Ya biz onlara benziyoruz oyun tarzi olarak ya da onlar bize :)

Bivya diyorsan doğru dünyada oynamışsın
Sen almora10 galiba öyle hatırlıyorum tanıyorsundur o zaman,Em*r abide bilir :D:Dçok güzel muhabbetleri vardır :D Oyun tarzı benziyorda kim benziyor bilmiyorum :p

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Bivya diyorsan doğru dünyada oynamışsın
Sen almora10 galiba öyle hatırlıyorum tanıyorsundur o zaman,Em*r abide bilir :D:Dçok güzel muhabbetleri vardır :D Oyun tarzı benziyorda kim benziyor bilmiyorum :p

Evet hatirliyorum. Uzun zaman oldu daha görmedim o arkadaşları. Sağlam oyuncular.