Kimlerle Oyun oynuyoruz...(daha doğrusu savaşıyoruz)

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Çöpleri pistten alalım, belediye çöplüğüne koyalım.
Bu akşam destek için değilde pre için yeni klan kuracağım tüm cin üyeleri davetlimdir

şakamı beğendinmi :)
güzel makara yaptım sanki :)
çöpler pistten ayrıldı :)

DeletedUser60269

Ziyaretçi
unlu dusunur bir yakup vardi CIN i agziniza almayin

Cunku agziniza sigmayacak kadar buyuguz derdi

bu soz sizofrene cok yakisiyor :)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
takdirimi kazandın, haftalardır tek başına yardırıyorsun, yemin ederim muhteşem performansın var :Dforumda tek başına şizoyu dize getirdin resmen :D:D:D vallahi bravo :D:D şu bizim serhatı az eğit yahu ,@SiNSeR feyz alsın senden :p

yalan dolan yazmıyorumki :)
ne görüyorsam onu yazıyorum :)

gırgırıma şamatama bakıyorum...
örnek adamlar op yaptı 3 kez 1 kere tebrik etmediler...
üstüne laf attılar yok pre harcıyormuşlar ediyorlarmışlar...
koskoca klanda pre harcayan sadece 2 oyuncu var...
sanki onlar pre harcamıyor okadar altın yağma ile oldu :) pre sayesinde olmadı :)
ya tek köyden 20 mis attılar daha ne diyeyim :)

ama geçen biz op yaptık...aldık verdik ama sonrasında bizim destekleri çok güzel kilit attılar...
bu oyunculuktur hemen tebriğimi ettim...

sonuç olarak savaştığın klan ne kadar çok seni zorluyorsa uğraştırıyorsa oyun okadar güzelleşiyor...

örneğin şimdi bizi szo silse etse ne olcak tekrar diplomasi planları yok kimle savaşalım yok kimle savaşmayalım
bir nevi onları bu dertten kurtarıyoruz insan bunun için bile teşekkür eder: )

DeletedUser58688

Ziyaretçi
bir cok yazı yazdı cin klanı ama gördüğüm kadarıyla şuan şizofrenle beraber oynayacaksınız bu yazılanlarla baya bir çelişti :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
R yapmayı isko abinizden öğreneceksiniz... Oyun başında "Alayınız gelsin" diyen ve şuanda "Denge yok siz çok kalabalıksınız" diye ağlayan klanın savunma sorumlusu kendisi :)

DeletedUser67540

Ziyaretçi
bir cok yazı yazdı cin klanı ama gördüğüm kadarıyla şuan şizofrenle beraber oynayacaksınız bu yazılanlarla baya bir çelişti :)

Bunu elestirmek kimsenin haddine degildir yonetim boyle karar vermistir oyle olmustur

Sizofren klanında hic bir yetkim yoktur

Yönetimin kararına uymak lazım oyle de olacak zaten cin klanına cıkardıkları savas icin teşekkür ederim herkese iyi oyunlar

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Serhat her başlıkta ağlıcak mısın? Kişi farkıdır odur budur İnan hiç umrumda değil cedcaldir kalabalıktır falandır filandır sürekli sen dile getiriyosun ve bunu sancak ağlıyor diye söylüyorsun.

Dün ki ss atma R’sinden sonra iyi yüzün var foruma giriyosun ve buny söylüyosun :) hadi işine ciddi alıncak biri değilsin.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Serhat her başlıkta ağlıcak mısın? Kişi farkıdır odur budur İnan hiç umrumda değil cedcaldir kalabalıktır falandır filandır sürekli sen dile getiriyosun ve bunu sancak ağlıyor diye söylüyorsun.

Dün ki ss atma R’sinden sonra iyi yüzün var foruma giriyosun ve buny söylüyosun :) hadi işine ciddi alıncak biri değilsin.

haha :D
hacı takılma

morfin*

Yasaklı
Akif konuşturma şunu şimdi gelir 44 sizi yendik kaçtınız ondan burda konuşuyorsunuz :) 44 de uyguladığı taktik burda tutmadı hesap siliyorlarmış galiba :))

DeletedUser66676

Ziyaretçi
olan bana oldu :D
bi gecede topladılar beni
ne güzel pre kasıyordum