Kim Ya Bu Pembiş? 'in Dünyaya Vedası

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Uzun yazılar yazabilirdim ama uğraşmak istemedim pek. Uğraşmaya değecek bir şey de yok ortada. Dünyayı ve Vegas klanlarıyla oynamayı bırakıyorum artık. Savaştığım, beraber oynadığım kişiler hakkını helal etsin. Tüm köylerim turkbye'a rezervdir. Herhangi bir şekilde 1 casus atan bile olursa casus atan kişinin de tüm köyleri turkbye'a rezerv olur. Bundan sonra Vegas klanlarının girdiği her worlde Vegas klanlarına kafa atmak için gireceğim. Üç beş beleş köyün derdine düşüp oyuncu satan arkadaşlara da özellikle selam olsun. Görelim sonraki worldlerde ne kadar iyi oyuncular olduğunuzu, herkese iyi oyunlar :)

DeletedUser76195

Ziyaretçi
can. emre. ikinizde aslan gibisiniz. konuyu bence kapatın. yakısmıyor burda bu durumlar. sonra konusulur. sızden rıcam
AYRICA BU KONU ALTINA YORUM KAPALIDIR.. KIMSE YORUM YAPMASIN

Uzun yazılar yazabilirdim ama uğraşmak istemedim pek. Uğraşmaya değecek bir şey de yok ortada. Dünyayı ve Vegas klanlarıyla oynamayı bırakıyorum artık. Savaştığım, beraber oynadığım kişiler hakkını helal etsin. Tüm köylerim turkbye'a rezervdir. Herhangi bir şekilde 1 casus atan bile olursa casus atan kişinin de tüm köyleri turkbye'a rezerv olur. Bundan sonra Vegas klanlarının girdiği her worlde Vegas klanlarına kafa atmak için gireceğim. Üç beş beleş köyün derdine düşüp oyuncu satan arkadaşlara da özellikle selam olsun. Görelim sonraki worldlerde ne kadar iyi oyuncular olduğunuzu, herkese iyi oyunlar :)

Bu kararından sonra hesap sile alıyorum. Verdiğim emekler Tiran için mi? Vegas için mi sorgulayacağım.

Konu Vegas iç meselesi olduğu için konu ile ilgili yorum yapmak bana düşmez. Sadece farklı bir noktadan olaya yaklaşmak istiyorum.

Belli ki bazı konularda anlaşmazlıklar olmuş. Kim Ya Bu Pembiş' de köylerini bırakarak, tepkisini diğer dünyalarda göstermeye karar vermiş.

İnsanın aklına hemen Champs'den "anlaşmazlıklar" sebebiyle truva çıkan oyuncu geliyor.

Oyun üzerinden kimsenin karakterini okumam, haddim de değildir, ancak keşke o arkadaş da tepkisini benzer şekilde gösterebilseydi. Sayesinde harita Suriye'ye döndü :)