Kezzap - meteor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ronis*

Kılıç Ustası
Ufak tefek sataşmalar haricinde seviyeli ve güzel bir savaş oldu. Beklentinin üstünde performans sergileyen meteor ekibini tebrik ederim. Umarım sonraki dünyalar da da karşı saflarda güzel savaşlar veririz.

**JiLeT**

Mızrakçı
Meteor toplanmayi bekliyor ama nostra mi hayal mi bilmiyorum dedigimde kizmislardi :) sonuç değişmedi

3 klan ortak topluyor heralde sadece. Önce kehaneti yariyolda biraktiniz destek gelmiyor vs. diye pakti zor duruma soktunuz.Donup mutefik basheri vurdunuz.Saf değiştirip Nostraya yazdiniz, esl ye yazdiniz.Hatta siz inkar edersiniz ama bir kac hesabinizdan nostra hesaplarina küfür edip adamlarin teminat aldiginida duydum... Zaman geçti nostrayi satip bidaha adamlara vurdunuz..Muhtemelen şuanda hayale kizarak veda ediyorsunuzdur bi neden bulup..

Sağlık olsun sizin adiniza, bir dünya bukadar diplomasiyi kaldirmazdi zaten ama

Ventiguard

Kılıç Ustası
Yazacaklarım şahsi düşüncelerim

İyi akşamlar herkese

Yaklaşık 6-7 aydır w60 dünyasının içinde bir nevi modern zamanın kahvehanesinde güzel bir dünya oynadım. Başlangıçta beraber oynadığımız kehanet oyuncularına, ekibine teşekkür etmek istiyorum. Bazı fikir ayrılıklarımız oldu, lakin elimizden geleni yapmaya çalıştık. O zamanlar beraber oynadığım oyunculara bir teşekkürü borç bilirim.

Kehanetin ardından Meteor ve sonrasında her zaman elimden gelen yapmaya çalıştım. Yeri geldi oyunu kendi hayatımın önüne koydum yeri geldi hırslandım yeri geldi elimden gelenin fazlasını yaptım, yaptığımı düşünüyorum. Güzel bir mücadele verdik. Meteor klanından hiç kimseye en ufak bir dargınlığım veya kırgınlığım yok. Yürekten bu klanda oynadığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum, her zaman da düşüneceğim. Sevgili klandaşlarımla bu oyunu beraber oynadığım için çok mutluyum.

Bulunduğumuz pakta gelince, onların da ellerinden geleni yapmaya çalıştığını düşünüyorum. Sonuçta bir nevi beraber dünyanın belki de en büyük savaşını verdik. Bilerek isteyerek bir kötülük yapacaklarını düşünmüyorum. Verdikleri emekler için onlara teşekkür ederim.

Son olarak Nostrayı ve Cızz ekiplerini tebrik ederim. Güzel bir savaş verdiler, bu dünyadan zevk almamı sağladılar. Gerçekten W60 benim için en başından en sonuna çok zevkli bir dünya oldu. Yaptıkları operasyonlar için her iki klanı da tebrik ederim. Rakibimize küfür etmedim de değil :D Kendileri kusura bakmasınlar hırslı bir dünya oynuyoruz ve oyunun zevki de hırslanınca çıkıyor.

W60 dünyası çok zevkli bir dünya oluyor, umarım olmaya da devam eder. Kendi adıma bu dünyaya girdiğim için hiçbir pişmanlığım yok. Günlerce sabahladım, uyumadım, yemeğimi bilgisayar başında yedim, elimden geleni ve fazlasını yapmaya çalıştım. Bu kadar oldu. Hiçbir zaman verdiğim emeği veya preyi - herhangi bir şeyi oyunu kazanmak için vermedim, burada beraber oynadığım arkadaşlarım için verdim. Dünyaya başlamaya dair nasıl en ufak bir pişmanlığım yoksa bıraktığıma dair içimde en ufak bir ukte yoktur. Arkama huzur içinde bakıyorum çünkü biliyorum ki elimden gelen mücadeleyi sergilemeye çalıştım. Bu dünyada oynayan bütün oyuncuların ve ekiplerin eline sağlık.

Kimseyi kırdığımı sanmıyorum lakin birini haksız yere kırdıysam özür dilerim.

DestroyerMikail'in profilindeki ilk yazıyı da beğenmiştim şimdiki yazısını da beğeniyorum. Tam olarak hangi noktanın kazanmak veya kaybetmek olduğunu anlamak pek de mümkün olmayabiliyor. Bu dünyada çok şey kazandım, yeri geldi kendi hayatımda eksik bıraktığım noktalar oldu. Belki de şimdi, oyunda kaybedip kendi hayatımda kazanmanın vakti gelmiştir.

Başka dünyalarda görüşmek üzere.

Ve son olarak

METEOR FOREVER <3

23264 adlı eklentiyi görüntüle
Aranizda değerli oyuncular var, gösterdiğiniz cabayı ben klanim adina tebrik ediyorum. Savaş esnasında olan şeylerin savaşta kalması dileğiyle başka dünyalarda başarılar

rize53

Yasaklı
oyun nickini merak ettim bahşedermisin

köylerini almaya başlayınca anlarsın nikimi :)

Burada 1 ay sonrayı göremiceksiniz diye boşuna demiyorduk dimi :D

neyse hesaplara hayale bakıcı atıp kendinize promethustan ham atmanız komik :D

biz gene kalan köyleri vura vura toplamaya devam ediyoruz kalan köyleri geçici olarak hayalin almasına müsade ediyoruz sıranız geliyor haberiniz olsun meteora 1 ay vermemiştim ben de size 3 ay süre veriyorum bakalım sonucunu görücez :)

Onur.DGN*

Kılıç Ustası

biz gene kalan köyleri vura vura toplamaya devam ediyoruz kalan köyleri geçici olarak hayalin almasına müsade ediyoruz sıranız geliyor haberiniz olsun meteora 1 ay vermemiştim ben de size 3 ay süre veriyorum bakalım sonucunu görücez :)
Haklısın reis ben 3 ay da vermiyorum. 3 günde toplarsınız gibi :) :)

ronis*

Kılıç Ustası

Gene bol keseden süre veriyorsun vaktim yok diyorum sana 1.5 ay olsun hadı bilemedin 2

JANPOL

Acemi

:)

ThanksFRGood

Baltacı

sizin süre vermeye ne isminiz ne oyunculuğunuz yeter işinize bakın çamaşır suyu ekibi

The Wind

Mızrakçı
keşke meteor buradayken bu artistlik hareketleri sergileyip oynasaydınız da şansınız vardı o zaman biraz geç kaldınız bize laf atmaya :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.