Kezzap(Cız) vs ALFA

ulkep

Çaylak
Alfa'nın cevabını bekliyorum. :) Böyle bitmeyecektir bu hikaye.
İki tarafada başarılar dilerim. Ancak Alfa her zaman çok zevkli bir ekip. Bu savaşta Alfa fişi çekecektir. Kılıçları keskin olsun.
Bu arada Alfa'dan güzel raporlar bekliyorum ben. :)
Alfa ile düşman olmak bile şereftir. Anlayanlara. :)
Neden bu kadar panik halinde Kezzap klanı ? Alfa sanırım sert vuruyor.
Çok laf, az rapor var. Genelde saldıran Cızz klanı. Bana bir yerden tanıdık geldi bu başlık. :D

Alfa-licker

The Battle For Hejaz

Mızrakçı
Yahu çok komiksiniz be. :D Neyse üşenmeyip anlatacağım belki genel kültürünüz gelişir ve biraz hitabet öğrenirsiniz. :D

Fanatiklik (FAN kısaltması)

Fanatiklik veya fanatizm, Yüksek sempati ve sevginin bir marka, kurum ya da topluma mal olmuş birey üzerinde yoğunlaşmasına denir. Bu duyguyu yaşayan insanlara fanatik adlı verilmektedir. Fanatik insanlar, çevresindeki doğru değerleri görmemekte, bunun yerine sadece kendi bildiği şekilde hareket etmektedir.

Alfa'da ki arkadaşlar kendileri bilir zaten ne onların fanıyım nede düşmanı. Ancak Alfa klanı ile savaştık ve gayet efendi saygılı kişiler. Hatta bu foruma sizin gibi insanların içine fazlalar bile. :) Bundan kaynaklı sempatim vardır. Ancak siz artık kudurmaktan nereye sallayacağınızı şaşırdınız. Hadi abisi gidin az ötede geriye ışınlan atıp takılın. Kumda oynayın. :D He bu arada sempati duymak nedir ne değildir onuda açıklayayım size.

Sempati

bir kimsenin bir başka kimseye karşı duyumsadığı, beslediği sıcak, içten sevgi ve yakınlık duygusu.

Biraz hayatı öğrenin olm hayat oyundan ibaret değil. Bu arada lütfen ara sıra saldırın bana çok keyiflisiniz. :D :D :D

The Battle For Hejaz

Mızrakçı
250k kesimi olan ben degilim yalnız :/

Oyunumuzun adı asker kesim oyunu değil ki be canım. :) Strateji oyunu oynuyoruz burada. 1 mil. kesim ile 3 köy zar zor bitirdin. 250k ile 20 köy bitirdim. :) Neyse ben her zaman bir eğitimci olarak savunurum okullarda önce ''Adab-ı Muaşeret'' öğretilmeli. Forum mesajları duruyor ben burada kimseye hakeret etmem kötü söz söylemem. Kelime dağarcığımız çok fazla. Sizin iki kelimenizden birisi hakaret ve argo. :)

'' Şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler. ''

ulkep

Çaylak
Yahu çok komiksiniz be. :D Neyse üşenmeyip anlatacağım belki genel kültürünüz gelişir ve biraz hitabet öğrenirsiniz. :D

Fanatiklik veya fanatizm, Yüksek sempati ve sevginin bir marka, kurum ya da topluma mal olmuş birey üzerinde yoğunlaşmasına denir. Bu duyguyu yaşayan insanlara fanatik adlı verilmektedir. Fanatik insanlar, çevresindeki doğru değerleri görmemekte, bunun yerine sadece kendi bildiği şekilde hareket etmektedir.

Alfa'da ki arkadaşlar kendileri bilir zaten ne onların fanıyım nede düşmanı. Ancak Alfa klanı ile savaştık ve gayet efendi saygılı kişiler. Hatta bu foruma sizin gibi insanların içine fazlalar bile. :) Bundan kaynaklı sempatim vardır. Ancak siz artık kudurmaktan nereye sallayacağınızı şaşırdınız. Hadi abisi gidin az ötede geriye ışınlan atıp takılın. Kumda oynayın. :D He bu arada sempati duymak nedir ne değildir onuda açıklayayım size.

Sempati

bir kimsenin bir başka kimseye karşı duyumsadığı, beslediği sıcak, içten sevgi ve yakınlık duygusu.

Biraz hayatı öğrenin olm hayat oyundan ibaret değil. Bu arada lütfen ara sıra saldırın bana çok keyiflisiniz. :D :D :D
ne yaşıyosun be keşke bizde yaşasak

ZuzuX

Çaylak

Sempati

Gerçekten büyük emek var üşenmemişsin googlea yazıp ilk çıkanı kopyala yapıştır yapmak büyük zorluk. Emeğine sağlık

The Battle For Hejaz

Mızrakçı
Gerçekten büyük emek var üşenmemişsin googlea yazıp ilk çıkanı kopyala yapıştır yapmak büyük zorluk. Emeğine sağlık

ajhdnsajkda :D Cahil sürüsü. :D Olm kelime anlamı paylaşıyoruz. Bu tek yorumu olan bir şeydir. Kedi mesela kedidir. ilk çıkanıda alsan, son çıkanıda aynıdır. :D Abi çok iyisiniz. :D