KENEtlendik

• Konuyu başlatan Edward Elric
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30275

Ziyaretçi
la esat nettin 500 üye ne la :D

bizim w12deki ekip yamyam gibiydi maden bulamıyoduk :D

bol madenli bi server olması dileğiyle :)

Mikail

DeletedUser37621

Ziyaretçi
Esat Bende Geliyom Kanka Bu Aralar Sıkıntılar Var Geri Geldim Ankaraya :D

DeletedUser5045

Ziyaretçi
bunlar oynu bıraktırmamak için yapılmış oyunlar.milis,fener.moral,20kat gibi durumlar klanlar orgun oyuncu ve üye kaybetmemek için yaptığı sistem.zaten oyunda paralı oynamayanlar tamamen yem yapılmış durumda.

DeletedUser36476

Ziyaretçi
bunlar oynu bıraktırmamak için yapılmış oyunlar.milis,fener.moral,20kat gibi durumlar klanlar orgun oyuncu ve üye kaybetmemek için yaptığı sistem.zaten oyunda paralı oynamayanlar tamamen yem yapılmış durumda.

yanı bazı oyuncuları kene kullanıcak :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Saolun arkadaşlar , elınıze cekırdek ve kolanızı alarak bızı ızleyıp evde butun gun boyunca PTF yapabılırsınız :D

Sizi mahcup etmemek ıcın elımızden gelen gayretı gosterecegız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Saol klan beyim :D

Ya panpa bırak allasen ya :D bız kendımızı gelıstırdık ollom raid maid işlemez :D

Biz raid ile iftar acıyoz sen neyın kafasını yasıyon :D

DeletedUser34001

Ziyaretçi
kanka basarılar dılrım guzel ısler yapacagınızdan suphem yok :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Saolasın kanka yapıcaz ıste bısıler sanırım en rahat worldumuz olucak , hem yonetım eksıgımız yok hemde kalıtelı oyuncu eksıgımız yok.

Yanı tam bır kadro ıle cıkacagız bu sefer sahneye , hataya yer yok bakalım guzel voleler atıcaz gıbıme gelıyor :)

DeletedUser34001

Ziyaretçi
sen geliyormusun kıl yumağı :D

:) kanka ılk 200 hafıfı basıp gıdecegım gene

Saolasın kanka yapıcaz ıste bısıler sanırım en rahat worldumuz olucak , hem yonetım eksıgımız yok hemde kalıtelı oyuncu eksıgımız yok.

Yanı tam bır kadro ıle cıkacagız bu sefer sahneye , hataya yer yok bakalım guzel voleler atıcaz gıbıme gelıyor :)

ınsallah sende bu kecı ınadı oldumu yaparsın :)