KENEtlendik

• Konuyu başlatan Edward Elric
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37648

Ziyaretçi
hehehe hemen başlamıcaz biz bebeğim :D belkide hiç başlamayız belli bile olmaz ne yapacağımız :D

DeletedUser39789

Ziyaretçi
Zavallı Türk vatandaşlarının köylerini yağmalamayı bırakın artın :D Yabancı kesmek sevaptır :p

DeletedUser39789

Ziyaretçi
benim yerime sibel devam edicek. kızı tek köy bırakmışsınız zaten. ben milli takıma geri dönüyorum :D Hadi eyvallah :D

DeletedUser39789

Ziyaretçi
Beceriksiz diye saldıran olursa geri gelir çökerim kene mene demem tt2

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Sibel benim kardeşim rahat ol kimse saldıramaz hehe yemez yani :)

DeletedUser39789

Ziyaretçi
Mantıklı zaten normalde saldıran yok bir ömür saldırmazlar :D Samet'e sözüm vardı ama ortalıkta yok. Ha Samet ha Sibel diyerek :p bu kararı verdim :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
heheheh sorun yok Samet'e , Esat'ın haberi var bebe sen işine bak de o anlar :D

DeletedUser40161

Ziyaretçi
Klan video'nuzdaki şarkı çok hoş :) birde isim verseniz de dinlesek

DeletedUser40161

Ziyaretçi
Şarkısı gayet hoştu , V3B@'nın imzasını gördükten sonra video konusunda çok daha iyi olabileceginizi düşünüyorum :D

DeletedUser39789

Ziyaretçi
paintte arka planı siyah yapıp üstüne kırmızı yazıyla yapılmış korkunç bir çalışma o :D sonrasında da movie maker da olaya dahil edilmiş olabilir. Olumsuz düşünmek istemiyorum :p

Şarkı

holly valance down boy

DeletedUser40161

Ziyaretçi
paintte arka planı siyah yapıp üstüne kırmızı yazıyla yapılmış korkunç bir çalışma o :D sonrasında da movie maker da olaya dahil edilmiş olabilir. Olumsuz düşünmek istemiyorum :p

Movie maker'ın keşfinden yaklaşık 12yüzyıl kadar önce hazırlanmış diye düşündüm :) muzik açılmış fotograflar elle degişiyo gibi hissettim yinede çok hoş :D