Kene

• Konuyu başlatan yapmabeabi2015
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Başarılar Esat bey :D

Counterden Zaman bulamadık demiyon da :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya inan kafadan 3-4 yıldır cs 1.5 oynayamıyorum. Cs go'ya ayda yılda 1 kere anca giriyorum oda kardeşimin elinden alıp 1-2 el atıyorum :dd teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için ön kayıt yapmadım dünyaya geç başlayacağım malum vaktim yok diyip göbekte başlamak büyük bir hata olur :d bu arada Samet herkesi müttefik ekleyerek oynamayı düşünüyorum :d bir kerede ben yaşlı dede modunda herkesle kanka olarak dünyada oynayayım yaw :d bu arada herkese tek mesajda cevap verdim vaktim olmadığı için ve tekrar gidiyorum yarın izinliyim forumda takılırım bir kaç saat herkesi öptüm herkese başarılar :d

DeletedUser58831

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar meteor klanı başarılar diler

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Kene klani başta üst sıraları zorlayacak kısa vadede başarılar elde edecektir diye düşünüyorum ama uzun vadede ceza almazlarsa yada oyunu birakmazlarsa iyi :) başarılar diliyorum

BirDost*

Ağır Atlı
Kene klani başta üst sıraları zorlayacak kısa vadede başarılar elde edecektir diye düşünüyorum ama uzun vadede ceza almazlarsa yada oyunu birakmazlarsa iyi :) başarılar diliyorum

adam ekipçe gelmiyoruz kene olarakta kurmayacam diyo iyi misin :D

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Bende kene olarak Esatın olacağı yada kuracağı klanı ima ettim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Osman ve tayfası sizede teşekkür ederim. Sonuç olarak herkes kendinden daha iyilerini yenmek için oynar değil mi :dd bölge neresi bilmiyorum her oynadığımız dünyada kuzeydoğuda başlamıştık bu sefer herşey farklı buda farklı olsun diyip kuzeybatıdada başlanabilir diğer klanların bölgelerine bakmadım hangi bölgede daha çok kankim varsa orada başlayıp müttefik olarak oynayacağım herkes ile :dd osman seninle düşman olmicaz kanka artık başka sefer beni yıkma planları yaparsın :dd illa çok senin köyü almadan gözüm açık gider diyosan şifreyi atayım kendi kendinden ele geçir :dd

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende kene olarak Esatın olacağı yada kuracağı klanı ima ettim :)

Herkes bi yol tutturmuş gidiyor. Bizim eski kadrodan herkes bir yerlere dağılmış. Bu dünyada onları toplamayacağım zaten ulaşamamda hiçbirine iletişim bilgileri yok :d bu dünyada ulaşıp bir sonraki dünyaya ekip olarak gelmeyi düşünüyorum. Kısmet ..

DeletedUser41078

Ziyaretçi
O zaman bu dünyaya yaptığım yorumu edit leyin diğer baslicaginiz dünyaya yapmak istiyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Osman ve tayfası sizede teşekkür ederim. Sonuç olarak herkes kendinden daha iyilerini yenmek için oynar değil mi :dd bölge neresi bilmiyorum her oynadığımız dünyada kuzeydoğuda başlamıştık bu sefer herşey farklı buda farklı olsun diyip kuzeybatıdada başlanabilir diğer klanların bölgelerine bakmadım hangi bölgede daha çok kankim varsa orada başlayıp müttefik olarak oynayacağım herkes ile :dd osman seninle düşman olmicaz kanka artık başka sefer beni yıkma planları yaparsın :dd illa çok senin köyü almadan gözüm açık gider diyosan şifreyi atayım kendi kendinden ele geçir :dd

Agsgagga =D

Sen cok yanlis gelmissin ama.=D

DeletedUser

Ziyaretçi
Amacınız her ne ise bu şekilde bir yaklaşım yapıp olayı farklı yerlere çekmenize gerek yok. Köy mü almak istiyorsunuz ? Köyü almak istediğinizde mesaj çekin ben size hediye edeyim. Ayrıca kıyaslama yapacak son kişi 26 puanları gören sensin Osman bence artık susmalısın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.