Kene Diplomasi Bilgileri

• Konuyu başlatan DeletedUser37648
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37648

Ziyaretçi
1 haftaya bi 10 tanesi dağılıcak :D yeni klan kursak müt eklermisiniz diye mesaj çektiler :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Savaşa dahil olmadıkları için dikkat etmemişiz , malum sıralamada görmeyince , gönüldende ırak oluyo :)
Diplomatın kulağını çekem ben bi.

Not : Orda görünmeyen fakat savaş ilanı olan bir çok klanda mevcut :)

DeletedUser

Ziyaretçi
esat olayı yakala ama

Dİ@BL@

ben bunlara diabla demeyi başlattım,adamlar klanlarını kurdular. helalleri var.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
telaş yok beyler, ben ''ss'' aldım :D

ekranalntswn.jpg

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Tansu Çiller'in bi lafı vardı ''Bacınız sizi il yapsın mı'' diye. Bu Pusula - Diablo birleşmesi nedense bana bu lafı hatırlattı :) not:sosyal msj. anlamayana 8)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Rest ceken abiler mesaj cekmıs :D 2 kıta uzaktan dusmanmı eklenır dıye :D
Alayına rest demeyı bılen mesafe gozetmez.

lafkest.png

DeletedUser

Ziyaretçi
dünyayı diye anket acsak bu seferde dünyayı düşman olarak işatretleyin cıkardı :)))

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Gercekten esat 2 kıta uzaktan savaş açmanızı anlamadım beklerdiniz k55'te hesaplaşırdınız :D
Adamlar atarlı K46'yı bitirdiler kıtalar arası düşman ilan ediyorlar :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Dışardan bakan biri Kene klanının yapısını anlayamaz. Üyesi olmak, havasını solumak lazım. O yüzden dekoderi fazla zorlamamanızı tavsiye ederim.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Fahricim , biliyorsun gerçekleri konuşursam kalbini kırarım.Seni burda rezil ederim bir daha kimsenin yüzüne bakamazsın.
Bakın beyler her defasında bana ağlayarak geliyorsunuz , isteklerinizi yerine getirmiyorum sonra çıkıp saçma sapan konuşuyorsunuz.
Bizi sevmek zorunda değilsiniz , bize saygı duymak zorunda değilsiniz.
Fakat yaptıklarımızı sorgulayacak kadar gücede sahip değilsiniz.

Foruma girmeme kararı aldım , tartışmalardan uzak kafam rahat takılmak istiyorum.Sabrımı zorluyorsunuz.
Özrünü dile çek git , ben diğerlerine benzemem.

Saygılarıma ..

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Millet tüm dünyayı müttefik ekliyor bu garip gelmiyor da adamlar bütün dünyayı düşman ekleyince neden garip geliyor onların klanlar anlayışı budur sorgulayamazsın ''Benim bedenim benim kararım olayı '' :D

Ben tam tersiyim ya :D oyun adamı değilmişim oyunsuz ne güzel rahat gez toz. akşamları da forumda tartışma olsada vakit geçirsem diye bekliyorum hiç tartışma olmuyor :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Düşünmeden yapılan her yoruma karşıyım. Her eline klavyeyi alan birşey yazarsa bu işler yürümez. 2 kıta uzaktaki klanı niye düşman ekliyorsunuz ? demeden önce şunu diyeceksiniz.

Rest niye 2 kıta uzakta ?

Forumun ilk günü herkes bilir, güneydoğuda başlayacaktık, ''Olimpos kuzeydoğu başlayacağız'' dedi. G.doğuya gelin diye baskı kurduğumuzda bize şu cevabı verdiler.

''2oo oyuncuyla kuzeydoğuya gelicez, 3 aydır bunun planları yapılıyor, sizin için plan değiştiremeyiz dedi Olimpos'un kurucusu pegasus''

Halbuki biz 12.Dünya'da hesap sildikten sonra neredeyse 5 aydır 15.Dünya'ya gitmenin planlarını kuruyorduk, fakat bir gecede tamam kuzeydoğuya geliyoruz dedik. Sonra bi baktık adamlar kuzeybatıda.

Aynı dönem içerisinde Diablo klanı da şunu yazdı, biz tüm dünyalarda kuzeydoğu oynadık, burada da oynayacağımız bölge belli. Bunu diyen diablonun kurucusu bordolumavim. Sonra bi baktık adamlar kuzeybatıda.

Rest kurucusu mirzay oyun başlamadan evvel, keneyi ezicem dedi, forumumuza girip abuk subuk ithamlar ve kesin bir dille söylemese de aynı bordolumavim gibi kuzeydoğu başlayacağını ima etti. sonra bi baktık güneybatıda.

Peki ben size soruyorum ? Bazıları diyo ya yok forumda çok konuşular falan filan. Bizim savaş raporlarımız ortada, ne yaptığımız belli.. Rest in ne yaptığı belli.. Evet belki Rest için bu tarz şeyler saçma, 2 kıta uzağa nasıl gidebilirler ki, daha dibindeki klanları temizlemekten acizler, önüne gelenle diplomasi kuruyorlar. Ama merak etmeyin kene için sıkıntı değil, uzağı yakın ederiz biz. siz bize gelmeseniz de biz seve seve size gideriz. Sıranızı bekleyin sadece.

Ama o güne kadar da gelip kenenin başlıklarında abuk subuk yorumlar yapmayın. Oyun başlamadan evvel Rest adına diplomasi başlığı açıp foruma tabiri caizse restin kurucu üyelerinden gibi kendini tanıtıp, sonra stalkerla başlayıp forumda stalker reklamı yapan, bir yandan da bize özel msj. çekerek yağ yapıp, sonra yüz bulamayınca arkadan kinayeli kinayeli laflar yapan çocuklar, lütfen bu başlığı kirletmesin. Cılkını çıkardınız artık şu oyunun. Yeter bee kimle savaşıyosanız savaşın, elalemin derdi sizi mi gerdi..