Kehanet

Monarch Of Gloroius

Kılıç Ustası
Güzel kardeşim porsukcucugum biz diriliş ile 1 dünya oynadik o da 51.dünya oynadigimizada pisman olduk

ben diriliş ekibiyle 2 ay oynadım dunya bile değil :) ama klanda başından beri diriliş ekibinden oynayan 1 2 kişi vardır yoktur yanı ama sizde bu sayı daha fazla onu demek istedim sadece sen yoktun orda karaeskicim :) seni de kastetmedim açıkcası aklımda olanlardan da değilsin :)

JoG karaeski

Mızrakçı
ben diriliş ekibiyle 2 ay oynadım dunya bile değil :) ama klanda başından beri diriliş ekibinden oynayan 1 2 kişi vardır yoktur yanı ama sizde bu sayı daha fazla onu demek istedim sadece sen yoktun orda karaeskicim :) seni de kastetmedim açıkcası aklımda olanlardan da değilsin :)

Nasila 1 2 kisi baki harun yılmaz abi etna cevikbil drk1ng buqra quiew lord2519 vs vs daha bir dunya oyuncu var dirilişin alt klani olmusunuz haberiniz yok avresde gelsin basiniza otursun

Mavıpsa

Yasaklı
Ya arkadaşlar ben tamamıyla 0 diplomatik bilgiyle sadece oynayyan birisi olarak konuşayım ESL klanlari w başından beri NOSTRANİN elini rahatlatmaya oynuyor CİZ EKİBİNE esl savaşında başarılar haritaları bitti savaş kacinilmazdi zaten onlar için BASHER klanlari desen bilmiyorum bu adamlar garip oyun tarzları falan çözmesi zor insanlar her anlamda REBORN kendi çıkarları için herşeyi yaptı güneydoğu kıtasında ama nostra kadar basarili olamadı çünkü herkesin anlayacağı üzere nostra en başından eslyi eline aldığı için 2 kıtaya hakim oynadı oyunu herşeyin hayırlısı favori klan belli rakipleri belli boş yapmaya gerek yok bireysel olarak da az çok kimin ne yaptığını biliyorum o Truva atmış o attirmis o atcam demiş kandırmış bunlar karakter meselesi tartışmaya kapalı bence iyi oyunlar.

**Sabbah**

Kılıç Ustası
Tüm kehanet oyuncularını tebrik ederim daha çok savaşmak isterdim ama ben de w ye geç başladım ve sınıra da haliyle geç geldim benim eksiğim . Fakat şunu da anlamıyorum kimsenin kapatmada gözü yok kazanmakta gözü yok ama herkes kapatmaya oynuyor su oyunu oynayan çoğu kişinin dürüstlüğüne maalesef inanamıyorum

**Sabbah**

Kılıç Ustası
Tam tersini de düşünebilirsiniz. Çünkü biz kıtada nirvana, black, basher, meteor ve kehanet klanlarıyla savaştık, eğer kehanet & basher'e karşı silinseydik bu sefer Nostra direkt bi kıtayı kendisine düşman olarak başlatmış, diplomasi bilmeyen herifler konumuna düşebilirdi
Böyle okuyunca havalı oluyormuş :) oysa hiç zorlanmadık :)

burçigin

Dük
Tam tersini de düşünebilirsiniz. Çünkü biz kıtada nirvana, black, basher, meteor ve kehanet klanlarıyla savaştık, eğer kehanet & basher'e karşı silinseydik bu sefer Nostra direkt bi kıtayı kendisine düşman olarak başlatmış, diplomasi bilmeyen herifler konumuna düşebilirdi
Eksik yazmışsın oyunun ilk ayı infaz ile de savaşmıştık.

Mavıpsa

Yasaklı
Dışardan okuyan birisi yanlış anlayabilir Black Nirvana benim gözümde klan değildi Eslyi dusurebilecek İnfaz hadi belki diiyelim Fulgen vs vardı Basher desen size sınırı hiç olmadı Kehanet destek olmadı nasıl savastiniz bilmiyorum Meteor da Kehanette ayrılan bir klan ve Meteorla öyle savaştık diyemezsin Nostrayla birlikte op yaptınız hep tartışmak istemiyorum Vel hasil ben canlı sahidiyim Nostraya da sınırım eslye basherede hadi eyv. @Osmanbey06*

Bobo?

Baltacı
Dışardan okuyan birisi yanlış anlayabilir Black Nirvana benim gözümde klan değildi Eslyi dusurebilecek İnfaz hadi belki diiyelim Fulgen vs vardı Basher desen size sınırı hiç olmadı Kehanet destek olmadı nasıl savastiniz bilmiyorum Meteor da Kehanette ayrılan bir klan ve Meteorla öyle savaştık diyemezsin Nostrayla birlikte op yaptınız hep tartışmak istemiyorum Vel hasil ben canlı sahidiyim Nostraya da sınırım eslye basherede hadi eyv. @Osmanbey06*

Savunmacı puanınızın yarısını Basher vurdu ama ortamlarda saldırıda 11. sıradaki ESL ile şuan alt klanı olduğunuz Nostra vurdu dersiniz, kim bilecek..

Kaldı ki o klan Kehanet 2 iken adını değiştirip Meteor yaptınız. Zaten o zaman da o klanın savunma puanı çok çok yüksekti.

ZuzuX

Kılıç Ustası
SıraKlan adıToplam puanÜyelerOyuncu başına puanKöylerKöy başına puan
1 REBORN20.677.88742492.33126057.938
2 NOSTRA16.095.70348335.32721047.650
3 RSPAWN15.545.86948323.87224856.256
4 CıZ11.117.93945247.06515807.037
5 NOSTR211.095.52847236.07513897.988
6 METEOR8.624.05149176.00111327.618
7 RA---X8.007.83941195.31311916.724

SıraKlan adıYenildi
1 PRORESPAWN74,01 Mil.
2 METEOR FOREVER64,72 Mil.

Ortamlarda bunu diyoruz genelde. Köy sayımız belli organizasyonumuz ortada. Siz zombi gibi saldırmaya devam edebilirsiniz. Saldırgan olarak da bizi geçtiğiniz için hakkınızı vereyim :p . Teşekkürler

SıraKlan adıYenildi
1 PRORESPAWN39,12 Mil.
2 Cosa Nostra22,80 Mil.
3 METEOR FOREVER21,99 Mil.
4 Basher19,74 Mil.

Bobo?

Baltacı
SıraKlan adıToplam puanÜyelerOyuncu başına puanKöylerKöy başına puan
1 REBORN20.677.88742492.33126057.938
2 NOSTRA16.095.70348335.32721047.650
3 RSPAWN15.545.86948323.87224856.256
4 CıZ11.117.93945247.06515807.037
5 NOSTR211.095.52847236.07513897.988
6 METEOR8.624.05149176.00111327.618
7 RA---X8.007.83941195.31311916.724

SıraKlan adıYenildi
1 PRORESPAWN74,01 Mil.
2 METEOR FOREVER64,72 Mil.

Ortamlarda bunu diyoruz genelde. Köy sayımız belli organizasyonumuz ortada. Siz zombi gibi saldırmaya devam edebilirsiniz. Saldırgan olarak da bizi geçtiğiniz için hakkınızı vereyim :p . Teşekkürler

SıraKlan adıYenildi
1 PRORESPAWN39,12 Mil.
2 Cosa Nostra22,80 Mil.
3 METEOR FOREVER21,99 Mil.
4 Basher19,74 Mil.

Kehanetten çöktüğünüz köylerle şişen puanınızın mı hava atıyorsun? Hadi truvası olduğunuz mu yoksa?

Yine kehanetin köylerini almak için harcadığın saldırı puanı puanıyla mı övünüyorsun? Bizim klana bizim vurduğumuzun üçte ikisi kadar vurabilmişsin. Puanınız güzel ama bize değil ne yazık ki.

Kendi oyuncunuz köy kaybederken klan değiştirmesine laf etmezsiniz ama oyunu bırakan kişi klandan ayrılınca afk oyuncudan aldığınız köyler için klandan attınız dersiniz.

Anlıyorum, bu oyunu böyle seviyorsunuz, oyun içinde oyun oynamayı sevenler de çoktur, saygı duyarım, ama hoşlanmam.

ZuzuX

Kılıç Ustası
Yav neyle hava attığımızı anlamayan adama ben neden cevap yazıyorsam :( Yanlışın bildiğinden fazla. Yazdığımı anladıktan sonra konuşalım biz. Tabii o zamana silinmezsen :( Velhasıl Kehanet sayfasını kirletmeye gerek yok.

Kehanet klanına ekibine ilerideki dünyalarda başarılar dilerim. Bu dünyada anlaştığımız noktalar oldu anlaşamadığımız noktalar oldu. Özelden de teşekkür ettim buradan da oynadıkları oyun için ve beraber oynadığımız sürede yaptıkları yoldaşlık için teşekkür ederim. Hiçbir zaman kötü niyetli yaklaşmadılar olaylara. Klanları için en iyisini yapmaya çalıştılar. Oldu olmadı çok önemli değil lakin niyetlerini bozmadılar. Yolları açık olsun

Mavıpsa

Yasaklı
Bize vurdugunuz kamileri attiginiz misleri kestirdiğiniz savlari zamanında muttefikim dediginiz KEHANETE atsaydiniz şuan belkide herşey çok farklı olurdu siz farmvilleyi seçtiniz ve hiç bir icraat yapamadan w den siliniceksiniz oturun klaninizi eleştirin basherin saçma diplomasisi saçma tutumları yüzünden belkide. Kıta bu halde boş yapmayin kaldı ki her. Opunuzu karşıladık minimum kayıpla raporlarla kanıtlı eslden nostradan ortak op yiyip üstüne sizden op yiyip ertesi güne size opa kalkıp merkezimizden 18 köy almış insanlarız biraz şartlar lehimize olsa ilk başlarda o kadar çok vuramazdiniz emin ol ve dediğim gibi boş yapmayı bırakın oynadığınız oyuna bakın biz w boyunca ne yaptık diyin sapkanizi önünüze koyun sonra gelin tatava yapın biz Kehanetten ayrıldığımız da Kehanetten kalan diplomasiyle devam ettik dusmansa düşman dostsa dost eyvallah dedik kaldı ki KEHANETE de dönüp vurmadik onlarda bize vurmadı saolsunlar ama siz w başından beri mutuz diyip adam gibi elle tutulur ne sav attınız ne op yaptınız her şeyi geçtim su w de kime sorarsan sor en boş klan BASHER dir. @Timmy

Osmanbey06*

Hafif Atlı

Sen şahitsin ben yaşayanıyım hocam. Hani ona kalırsa GoldenAge, Pusu, Valha, Black bunlar da klan değildi ama sonuçta ordu vura vura silindiler o yüzden ne ESL nin ne Nostranın ne de Kehanetin emeğini yok sayabilirsin bu savaşlarda. Pre basan bi klan değildik, Nirvanayı her ne kadar klandan saymasam da dünya başından beri savaşmadıkları için köyleri büyüktü, askerleri de tükenmemişti

Black zaten boştu ama oyunun ilk haftası wd toplam kesimde 1.sıraya çıkmıştı Blacke vurmaktan. Wd blacki silmek yerine bünyesine kattı, Black de sabaha karşı 5 6 gibi bize truva attı. Bir de o şekilde silindiler

Yani aslında demeye çalıştığım şey şu, savaştığımız klanların önemini bize olan etkileri belirliyorsa bu savaşların her biri bizim için önemliydi, onları saymak yanlış olmaz. Ha sadece klanların niteliklerine bakıp konuş dersen doğru diyosun, hiç biri ciddiye alınacak klan değiller