KEFENDİKEN

Cutorq

Baltacı
66'da oynayacak mısınız ? Umarım op yemezsiniz. : (
kimse sana kemik atmadı neden böyle ses çıkarma çaban var gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.
baktım da sen bunu yazınca w60 kesimine bazı bizim hesaplarımızdan biz silindik dünya kapanacak halen yarısı kadar değilsin :D

Enes forum başlığını farklı mesajlarla doldurmak istemezdim,başarılar :)

Keystone**

Yasaklı
kimse sana kemik atmadı neden böyle ses çıkarma çaban var gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.
baktım da sen bunu yazınca w60 kesimine bazı bizim hesaplarımızdan biz silindik dünya kapanacak halen yarısı kadar değilsin :D

Boş oyuncu o :D şey gibi renk değişen canlı var ya neresi işine yarıyorsa o renk oluyor :D

Ahahahahh umarım bu sefer op yapan sen olursun. Biraz oyunculuk gösterirsin bana cok oyuncusun ya hani :)

Çok enteresan. Coşkun kardeşim kuvvetli oplarda yıpranıyor. Aslında burada iyi niyet göstergesi vardı. 'OP yemeyin, yapın ve kazanın gibi'' :D Ama siz sanırım biraz yanlış yerden anladınız. :D Bir klanlar oyuncusuna en iyi duadır bu op yemezsiniz inşallah lafı. Ben meteor tek opta hesap sil yapar demedim ki ? İnşallah op yemezsiniz dedim. :) Ayrımı iyi yapalım kıymetli gençler. :)

Boş oyuncu o :D şey gibi renk değişen canlı var ya neresi işine yarıyorsa o renk oluyor :D

Bunu da alın aranıza. :D İyi truvacıdır. :D Ata biner dıgıdık dıgıdık. :D

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Klanı henüz dolduramadığımız için alımlar devam ediyor. Ancak sadece aktif olarak oynayacak, pre kasmayacak ve klan stratejisi için gündelik talimatları yerine getirecek arkadaşlar başvursun. Zira belli bir düzey altında kalan veya klan stratejisinde hareket etmeyenler doğrudan klandan uzaklaştırılacak. Işınlan hakkını kullananlar başvurmasın. Ya da ışınlanma hakkını tekrar elde edebilmek için baştan başla yapsınlar öyle başvursunlar.