KATTEGAT!

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Sen ne anlatıyorsun
birşey dicem :D sen gıttıkten sonra o bahsettıgın 5 klan ne oldu :D ben 10 klanmıydım ben nasıl kazandım :) ah ubbe ahh ogrenecegın cok sey var ama sen yınede azınlık oldugun için agla kenarda
5vs 1 dı 10 vs 2 ydı 15-15 olsaktı suydu buydu :) peceteyı nasıl dayandırıyon göz yaslarına senın ıcın 1 sıgara daha yakıyorum

sen ne anlatıyorsun ya hahahahahah
Çok ciddi soruyorum yaş kaçtı senin? : D
kendin yazıp kendin çiziyorsun : D : D

:D yok ben yazıp cızmıyorum canım sadece hayal dunyanı ıncelıyorum kendını denek olarak dusun ıste bende beslıyorum işte acaba beyın gelısımın olucakmı dıye

azcık oyun ogren :) cok az bak fazla bırsey ıstemıyorum azcık ogren rakıp gel karsıma

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
:D yok ben yazıp cızmıyorum canım sadece hayal dunyanı ıncelıyorum kendını denek olarak dusun ıste bende beslıyorum işte acaba beyın gelısımın olucakmı dıye

azcık oyun ogren :) cok az bak fazla bırsey ıstemıyorum azcık ogren rakıp gel karsıma

Bak ya,
örnek 2..
Işınlanlar atıldıktan sonra delikanlı oluyorlar : D : D

Ulen oyuncuuuu,
ilk speed' de 1 v 1 atalım. Sonucu forumda paylaşalım, var mısın?
Madem oyuncusun?? : D

Bak ya,
örnek 2..
Işınlanlar atıldıktan sonra delikanlı oluyorlar : D : D

Ulen oyuncuuuu,
ilk speed' de 1 v 1 atalım. Sonucu forumda paylaşalım, var mısın?
Madem oyuncusun?? : D

speed mı :D senı 3 saatlık oyunda yenersem zevkı kalmaz canm 3 saatte zevk alamam ben
bide bana aglamayan klanlr lazım aglayanlarla oynayınca üzülüyorum keske kazanmasaydık dıyorum eglence ıcın gırdıgım oyunda vıcdan azabı cekmek hos olmuyor tabı sen bu duyguyu bılemezsın hep kaybettıgın ıcın.

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
speed mı :D senı 3 saatlık oyunda yenersem zevkı kalmaz canm 3 saatte zevk alamam ben
bide bana aglamayan klanlr lazım aglayanlarla oynayınca üzülüyorum keske kazanmasaydık dıyorum eglence ıcın gırdıgım oyunda vıcdan azabı cekmek hos olmuyor tabı sen bu duyguyu bılemezsın hep kaybettıgın ıcın.

Hala kendin yazıp kendin çiziyorsun. Offffffff..
Madem speed bile gelemiyorsun , saçma yorumlar atıp durma şuraya ya..
Haydi bilader haydi, vakit kaybısın.