KATİL VS Çılgın

• Konuyu başlatan DeletedUser53173
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67215

Ziyaretçi
Yalnız o savaşın içinde Ayyıldız da var milletten nemalanmayın oradaki 5 6 köyü farklı cephede verdik :))

DeletedUser67215

Ziyaretçi
Kendinize pay çıkarmayın başkasının yaptıklarından çılgın ailesi

DeletedUser64228

Ziyaretçi
Kullandığım cümlede biraz yanlış konuşmul olabilirim k.bakmasın katil halkı... ama bu savaş seyrini koruyacaktır boşuna hayaller kurmayın ;)

DeletedUser66682

Ziyaretçi
çılgın silinmediği için gurur duyuyordur eminim :)

DeletedUser64228

Ziyaretçi
Çılgın, katili silmeye adım adım ilerlediği için gurur duyuyor ;)

DeletedUser67387

Ziyaretçi
AYYILDIZ kendine hayrı yok:)Bu Gelişmede En Büyük Pay Sahibi Çılgın Ailesidir,Tebriği Hak Ediyorlar
ali savaşı değilde sizler gibi güzel dostlar edindiğimize çok memnunuz kardeşim.. alçak gönüllülüğü bırak lütfen beraber katili nasıl sallıyoruz ama :)

DeletedUser67387

Ziyaretçi
bide yukarda camaika denilen arkadaş 20 köyden falan bahsediyor :)... ona açıklık getiriymde millette duysun :) adamlara op yapıyoruz 5 köye giriyoruz 5 inide alıyoruz bu 5 köyün asıl önemi 3 farklı oyuncuyu silmiş olduk şimdi ordunuza geliyim biz op yaptım 5 de 5 yaptık 1ini geri alıp tutabildiniz elinizde ve köyleri geri almak için tüm bizim bölgedeki kamileri kullandınız elinizde kami kalmadı bizdekiler hala duruyor ama :) sıkı tutun çok yakında yine geliyoruz her geldiğimizde 2-3 kişiyi silicez bu dünyadan soyunuzu kurutuyoruz :)

DeletedUser67522

Ziyaretçi
ahahah bu kadarmısınız 4 köye gelebiliyorsunuz ondada patlayıp duruyonuz 20 köye geliyoruz 2 gün sonra göreyim sizleri yine bi 1 ay kayıp olursunuz buralardan :d

Görende seni 30 köye gelip 25 köy alıyor zannedecek dostum, size bişey diyim bak böyle bizi küçümsemeye devam ettikçe küçülmeye de devam edeceksiniz, fazla güvenmeyin bu halinize

DeletedUser67387

Ziyaretçi
Sesi kesildi kendini büyük gören ama küçük düşen arkadaşların :)

DeletedUser67468

Ziyaretçi
Çılgın klanlarını tebrik ediyorum gerçekten çok güzel bi başarı elde ettiler..

DeletedUser53173

Ziyaretçi
bide yukarda camaika denilen arkadaş 20 köyden falan bahsediyor :)... ona açıklık getiriymde millette duysun :) adamlara op yapıyoruz 5 köye giriyoruz 5 inide alıyoruz bu 5 köyün asıl önemi 3 farklı oyuncuyu silmiş olduk şimdi ordunuza geliyim biz op yaptım 5 de 5 yaptık 1ini geri alıp tutabildiniz elinizde ve köyleri geri almak için tüm bizim bölgedeki kamileri kullandınız elinizde kami kalmadı bizdekiler hala duruyor ama :) sıkı tutun çok yakında yine geliyoruz her geldiğimizde 2-3 kişiyi silicez bu dünyadan soyunuzu kurutuyoruz :)

:D:D:D

DeletedUser67146

Ziyaretçi
bişe yazmama gerek varmı buraya yoksa sadece güncel istatistiklerimi atayım tebrik edin bırakayım yakanızı

DeletedUser67146

Ziyaretçi
5 köye gelmiş 5 ininde almış 18 köye geldik 18 inide aldık şuan istatistik atmıyorum çünkü yarına 30 köy almış oluruz sizin için ilk hesap silen klan diyolardı ilk sağlam opta hesap siliyorsunuz güzel savaştı emeğinize sağlık 49 da size köy büyütebilirim isterseniz pre harcıycaksanız sizin bölgede girerim :D:D

MTK 136

Casus
18 de 18 mi :D Bu d0ru mu

Tebrikler bir klan daha 3 hayirla w50 ye ugurlaniyor sanirim :)

DeletedUser53173

Ziyaretçi
ayyıldız sayesinde farkı kapatınca
forumda aslan kesilip
laflar atmaya başladınız. Oda yetmedi 20 köye gelecek dedik inanmadınız dalga geçtiniz. Aldığınız 5 köy ile övündünüz
op nasıl yapılırmış gördünüz bugün.
fark yarın daha çok açılacaktır.

diğer w lerde başarılar çılgın ✋

DeletedUser67215

Ziyaretçi
Tek gecede 30 köy hem çıldırdık hem katliam yaptık