KATİL klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser67354
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67354

Ziyaretçi
Başarılar kardeşim.Katil diyince bir duygulandım yaw uzun zamndır oynamıyoruz beraber..

Klanlarda tanıdığım en iyi kuruculardan bir tanesidir kendisi..
Bugüne kadar da hiç yanlız bırakmadı eksik olma kardeşim..

Burdan onura etmek istedim yeri değildir belki ama yazmak istedim..
Saol abim benim saygılar

DeletedUser67354

Ziyaretçi
Anca yaptiginiz pisliklerin üzerini kapatmaya calisirsiniz mustafa.
Cemal bunu iyi bilir :)
Cemal le benim oldugum yerde pislik olmaz kardeş sen rahat ol biz sözümüzde dururuz ne söz verdiysek tutarız eger sana karşı Bi hareketimiz olduysa muhtemelen sen haketmişsindir hadi sen işine bak kardeş kimsin nesin belli degil gelmişsin bizi karalıyorsun

KingÇarşı

Mızrakçı
Cemal le benim oldugum yerde pislik olmaz kardeş sen rahat ol biz sözümüzde dururuz ne söz verdiysek tutarız eger sana karşı Bi hareketimiz olduysa muhtemelen sen haketmişsindir hadi sen işine bak kardeş kimsin nesin belli degil gelmişsin bizi karalıyorsun

Bak şimdi mustafa. Alnı ak olan insan bir insanla konuşmaktan çekinmez değil mi. Çıkar paşa paşa rahat rahat konuşur. Seni ve cemali ne kadar aradıysam belki 30 defa aramışımdır. telefonları açmadınız. Cemal beni her yerden engelledi. Arkamdan türlü türlü işler çevirdiniz Çünkü. Kendiniz oyuna, telefonla, ve whatsapp grubuna davet edip, sonra da can ciğer kankalarımız sizi istemiyor, ( o kankalarınız 20k iken ben 150k civarında idim) klanın geleceği için sizi toplamak zorundayız,diyerek klandan atıp, köyleri toplamak ancak size yakışır. Sende adam değilsin cemal de.

Baba merabaa

Milis
Bak şimdi mustafa. Alnı ak olan insan bir insanla konuşmaktan çekinmez değil mi. Çıkar paşa paşa rahat rahat konuşur. Seni ve cemali ne kadar aradıysam belki 30 defa aramışımdır. telefonları açmadınız. Cemal beni her yerden engelledi. Arkamdan türlü türlü işler çevirdiniz Çünkü. Kendiniz oyuna, telefonla, ve whatsapp grubuna davet edip, sonra da can ciğer kankalarımız sizi istemiyor, ( o kankalarınız 20k iken ben 150k civarında idim) klanın geleceği için sizi toplamak zorundayız,diyerek klandan atıp, köyleri toplamak ancak size yakışır. Sende adam değilsin cemal de.
Şimdi bak bize laf söylüyorsun ya seni klandan attıran adamla 56 dünyada aynı klandasın o nasıl bi iş peki sen adamsın aynı klanda oynayarak biz deiliz tebrik ce taktir ediyorun seni

KingÇarşı

Mızrakçı
Şimdi bak bize laf söylüyorsun ya seni klandan attıran adamla 56 dünyada aynı klandasın o nasıl bi iş peki sen adamsın aynı klanda oynayarak biz deiliz tebrik ce taktir ediyorun seni

Canim benim sen o dunyaya ne için girdigimi eibo oyuncularına sor. Yada direk durmuşa sor. Konuşuyonuz ama hep boşa

DeletedUser57909

Ziyaretçi

Yav boş yapma dostum hadi başka kapıya hadi

KingÇarşı

Mızrakçı
Oyun için küfreden hiçkimse haklı olamaz bedelini öder ondan sonrada kuyruk acısıyla formda saldırır o yüzden herkes işine baksın

Mustafa cok boş adamsın ya bu kadar da olma. Ayni klandayiz sen mehmet abimi yillardir taniyosun, beni detaniyosun, bizi siz davet etmişsiniz gelin diye, sonra klandan biri bana telefon ediyo abi sana op yapacaklar diye, ve senin bundan haberin var, ariyorum seni açmiyosun, daha sonra ertesi sabah beni klandan atiyosunuz koyleri misliyosunuz. Sebep ne, sebep yok, Yolda bulup kanka oldugun arkadaşların oyle istedi diye. Bunun uzerine ( ben degil) mehmet abim kufur ediyo. Ne yapacakti, helal ya 10 numara yaptiniz mi diyecekti. Sebepsiz yere klandan adami atip, koylerini mislerseniz küfürü yersiniz. Bu kadar basit. Katil klanının adını lekeleyen sen ve senin kanka dediğin 3-5 köy peşine düşen kendini bilmezler. Katil eskiden katildi, şimdi yolda bulduklarinla, forumlarda bizle oynamak isteyen varsa gelebilir diyerek sagdan soldan oyuncu toplamaya calişan çöp bi klan. Bunun sebebi de sizsiniz. Günde 1 sefer oyuna girip ben yöneticiyim ben kurucuyum demekle olmuyo o işler mustafa efendi. Önce adam satmamayı öğrenin. Sonra oyun oynarsiniz.

DeletedUser67354

Ziyaretçi
Mustafa cok boş adamsın ya bu kadar da olma. Ayni klandayiz sen mehmet abimi yillardir taniyosun, beni detaniyosun, bizi siz davet etmişsiniz gelin diye, sonra klandan biri bana telefon ediyo abi sana op yapacaklar diye, ve senin bundan haberin var, ariyorum seni açmiyosun, daha sonra ertesi sabah beni klandan atiyosunuz koyleri misliyosunuz. Sebep ne, sebep yok, Yolda bulup kanka oldugun arkadaşların oyle istedi diye. Bunun uzerine ( ben degil) mehmet abim kufur ediyo. Ne yapacakti, helal ya 10 numara yaptiniz mi diyecekti. Sebepsiz yere klandan adami atip, koylerini mislerseniz küfürü yersiniz. Bu kadar basit. Katil klanının adını lekeleyen sen ve senin kanka dediğin 3-5 köy peşine düşen kendini bilmezler. Katil eskiden katildi, şimdi yolda bulduklarinla, forumlarda bizle oynamak isteyen varsa gelebilir diyerek sagdan soldan oyuncu toplamaya calişan çöp bi klan. Bunun sebebi de sizsiniz. Günde 1 sefer oyuna girip ben yöneticiyim ben kurucuyum demekle olmuyo o işler mustafa efendi. Önce adam satmamayı öğrenin. Sonra oyun oynarsiniz.
Birincisi sizi ben çagırmadım ikincisi klanı da ben kurmadım adam olana kimse Bi şey yapmıyor oyun oynayacak san insanlara güzel davranacaksın önüne gelene posta koymayacaksın sonra senin kavga ettigi adamlar başka gelmişsin bana konuşuyorsun ve adamlar haklıydı sen haksızsın benim gönlüm rahat şimdi git oyununa bak seni çagırmadık zaten çık git mevlana demiş ne olursan ol gel diye ama biz mevlana degildir adam ol da öyle gel hatta adam olsan bile bizim yanımıza gelme sümük gibi yapıştın senin egonu tatmin edemeyiz biz hadi yoluna bak

KingÇarşı

Mızrakçı
Birincisi sizi ben çagırmadım ikincisi klanı da ben kurmadım adam olana kimse Bi şey yapmıyor oyun oynayacak san insanlara güzel davranacaksın önüne gelene posta koymayacaksın sonra senin kavga ettigi adamlar başka gelmişsin bana konuşuyorsun ve adamlar haklıydı sen haksızsın benim gönlüm rahat şimdi git oyununa bak seni çagırmadık zaten çık git mevlana demiş ne olursan ol gel diye ama biz mevlana degildir adam ol da öyle gel hatta adam olsan bile bizim yanımıza gelme sümük gibi yapıştın senin egonu tatmin edemeyiz biz hadi yoluna bak

Yahu bu kadar olmaz, kendin demiyomuydun emrah merak etme klan bizim, sinan, murat abi, şimdi cok ses cikariyolar ama merak etme bizim sözümüz geçecek diye, sende azıcık vicdan olsa, bu adamlar bizim tanidigimiz bunlari biz cagırdik,madem ki klandan atmayi duşünüyosunuz, koylerini toplamayi düşünüyosunuz bende birakirim diyecektin. Sen çağırmadında kendi kendimize mi geldik, çok mu meraklıyız sana,Hadi sen çağırmadın, sen beni mehmet abimi tanimiyomusun da, klandan kankalariniz bizi atinca koyumuze mis cikiyosun mis çıkılmasına izin veriyosun, Cemal dedigin insan, ben farklı klana gectigimde yoneticiye mesaj atip, sizide satar diye mesaj atiyo, klandan atın diyo, kimi sattigimizi gördunuz. katili ben senden mi öğrendim, ben seni kaç sefer aradim telefonu açmadın, madem hakliydiniz niye telefonu açıp, durum bu bu diyemedin. Toplama adamlara iş yaparsanız posta koyarım, herkes işine geldigini yapacak, klandan pasif diyerek oynayan adamları atarak koylerini topluyacaksiniz, sonra bizim buna sessiz kalmamizi bekliceksiniz. Biz bu oyunu dürüst olarak oynariz. Sizin gibi köy meraklisi olmadik. Kim emek verdiyse emeğine saygi duyup sahip ciktık. Çikmaya da devam ederiz. Hakkımı yersen her firsatta yaptıklarınızi yüzüneze vururum. Zoruna gitmesin. Senin yanina gelenin akli yoktur zaten. İşine geldigi gibi davranan, Milletin arkasindan konusup, sonra abicim çeken birisin. Boşsun anladın mı. Katil klanı da toplama bir klan zaten. Cihan abim ve mehmet abim zamanınla karıştırma. Yaptiginiz duyulmasin diye, elinizden gelen herşeyi yaptiniz fakat, telefon ses kayitlarini o dunyada herkese dinlettim. Kısacası boş bir insansin mustafa. Kendi yağında kavrul günde 1 sefer oyuna girip ben kurucuyum de hadi.

Baba merabaa

Milis
Mustafa muhattap olma salla