KARDEŞLİK Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser45608
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44883

Ziyaretçi
pusulada kabul etmezde ıkısı bırden sıze dalarsa nolucak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Siz beni tanımasanız da ben sizi tanıyorum az çok :) w19 mehmet abi ile gölge klanı kadrosundaydınız sizinle yağma konusunda sohbetimiz de olmuştu fakat sonradan ufak bir talihsizlik yaşamıştınız yanlış hatırlamıyorsam hesap sil ya da baştan başla yapmıştınız tam hatırlamıyorum :)

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Siz beni tanımasanız da ben sizi tanıyorum az çok :) w19 mehmet abi ile gölge klanı kadrosundaydınız sizinle yağma konusunda sohbetimiz de olmuştu fakat sonradan ufak bir talihsizlik yaşamıştınız yanlış hatırlamıyorsam hesap sil ya da baştan başla yapmıştınız tam hatırlamıyorum :)

öyle bişeyler :) teşekkürler o zaman, oynuyorsanız sizi de bekleriz klana :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizlerleyim zaten de pek duramayacağım özel hayatım dolayısı ile elimden geleni yapacağım :)

DeletedUser48620

Ziyaretçi
hayırlı olsun kardeşlerim. İnş planlarınız tutar, JOKER her daim yanınızda..

DeletedUser46516

Ziyaretçi
gururla sunanlar arasına benide yaz pampa Pretoryan :DD

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Duru Abi de sarışın :D Kardeş misiniz diye düşünüyorum arada troll

DeletedUser45608

Ziyaretçi
xJkM5B.jpg

w22 bize hazır mısınz?

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Klanı dağıtmasalar bari troll

Bir de Mayıs Yağmuru'muz az önce konuyu kapattı ama ben bir soru sormak istiyorum. Şimdi arkadaş başka oyun değil innogames'in oyunu derse ne diyeceksiniz :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
O da yasak artık diyeceğim ^^ Konuyu uzatmayalım.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Tamam uzatmayalım da bir şey daha söyleyeyim o arada.
Şimdi konuyu kapatıyorsunuz ya sol altta bizde(ya da sadece bende) "konuyu kapat" yazısı çıkıyor. Ben her seferinde oraya basıyorum ama "Üzgünüz! Bu konu kapatıldı!" diye reddediyor moralim bozuluyor ona bir çare bulamaz mıyız :D