KARDEŞLİK Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser45608
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Konuyu dağıtmayalım, Ata o herkesde çıkıyo ben de ilk başta bana özel sanıp sevinmiştim :D gördükçe bsaıyorum yine de :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bir de ben onu rütbeler verildikten sonra keşfetmiştim vay be demiştim ama hep hayal kırıklığı :D
Hayır anlamadığım şey zaten konu kapanmış anlatabiliyor muyum daha niye söylersin ki konuyu kapat diye :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Mayıs Yağmuru'm bende pcyi kapattım uyumadan önce telden giriyorum troll

Not:Yalnız ikinci paragrafı amerikan filmlerindeki Türkçe dublaj ama Amerikan şivesi gibi okuyunca hoş oluyor :D :D

İyi geceler =))

DeletedUser

Ziyaretçi
Mayıs Yağmuru'm bende pcyi kapattım uyumadan önce telden giriyorum troll

Not:Yalnız ikinci paragrafı amerikan filmlerindeki Türkçe dublaj ama Amerikan şivesi gibi okuyunca hoş oluyor :D :D

İyi geceler =))

Buradada uyumuş zaa troll troll

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Kendi klanımız konusuna yazayım bari. Diğer taraflara yazarsam ya konu dağıtmaktan ya da flood yapmaktan ban yerim :D

Forumun bir tane anahtarını bana da verin. Kimse yok buralarda canım sıkılıyor :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
İhlal yapmıyorum ki ban yiyeyim :D
Klanımız 1500 kişi olacaktı sözde. Şuanda 150 kişi bile değiliz :D

Buradan ben şunu çıkardım. Çoğu kişi oyunu muhabbet etmek için gırgıra vurmak için oynamıyor. Herkes köyünün derdinde sanal bir köyün hırsıyla dolmuş.

kingstone

Ağır Atlı
Buyuk proje yatti desene :D :D

simdi bir de benim gibi pre ticareti icin oynayanlar da var :D :D ama ben girgirimi da yapiyorum sohbetimi de ediyorum :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
inşallah başka bir zaman büyük proje :D
Pre fazla gelmeye başlarsa bana gönderebilirsin :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bu aralar hesap çalma olayları çok meşhur. Sen bana gönder garanti olsun troll

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bir de şifre paylaşanlar :D :D Neyse bu kadar gönderme yeter onlara :D