Karamustafapasha vs w50 (Pakt the system)

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53646

Ziyaretçi
karamustafapaşa yapar w40'da beni 3 evetle evime yollamıştı :D

Hayatımda en çok zevk aldığım savaştı belkide ANTİ ERROR savaşı başta sıradan bi üyeydim sonra klan yönetimsiz kaldı ben başa geçtim hem savunma hem operasyonu kontrol ediyordum acayip zevkli bi savaş olmuştu benim açımdan çünkü tam içindeydim savaşın

DeletedUser53646

Ziyaretçi
ne kadar mükememl olursa olsun w40 da bana bi destek attıramadı :D arada eksiklikleri oluyor :D

W40 da ben savunma bulamadıysam başkası bulamazdı :D ben savunmaya gecmeden önce sinir koylerinde 1 m civari savunma vardı ben geçtigim ilk hafta koylerde saklanan 10 m savunmayi buldum sinira yığdım:D

DeletedUser53646

Ziyaretçi
işte o zmanda dedim o 10 milyon savunmadan bişey göremedim :D

Anti sınırındaysan savunma gitmiştir ama sonradan açılan aile sınırındaysan orada kimseye gitmedi sayılır çünkü sınır çok büyüktü, biraz unutkanlık var ben de ama aile sınırına yeterli savunmayi olmadığı için atamadık, bide bir süre sonra benim vücut bulunduğum klanla uyuşup ERROR vermeye başladı:D sonra bıraktım zaten oyunu çünkü 60 70 saat hic uyumuyodum çünkü uyuyamiyodum oyun kötü etkiliyordu beni hem operasyon hem savunmaya bakinca uyumak mümkün değildi, sonra dedim başlarım oyununa bıraktım oyunu :D