!!!karakter analizi!!!

• Konuyu başlatan warden53
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser28924

Ziyaretçi
İşte sizin aklınızın almadığı şey de bu zaten. Kulaklarınızı ve gözlerinizi iyice açın son kez söyleyeceğim.

Bizler oyuna müdahale edemiyoruz. Oyunda back up yapılmasını veya yapılmamasını bizler sağlamıyoruz. O yüzden hiçbir ithamınızda haklı falan değilsiniz. Kaldı ki halen hakaret ediyorsunuz ithamımda haklıyım derken. Siz önce forum nedir, oyun nedir lütfen kuralları okuyun ondan sonra ithamlarda bulunun. Ha ben hepsini biliyorum diyorsanız emin olun ki hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sırf birisi çıkıp beni haklı görür de forumda yaygara koparırım diye açtığınız başlığın önemsenmediğini görmek sanırım sizi çok acıtmış olmalı ki gelip konuyu bambaşka yerlere çekiyorsunuz.

Modlar birbiriyle çelişiyor diyorsunuz ama sizden aldığım izlenim okuduğunuzu anlamakta zorluk yaşadığınızdır. Çünkü bütün duyuru ve yorumlarımızda back up olayının bizimle alakalı olmadığını, bunu sağlayacak kişilerin biz olmadığımızı söyledik. Ama siz halen ısrarla konuyu saptırıp pirim yapma peşindesiniz. Lütfen back up konusunda oyun operatörlerine gidip danışınız. Hatta sizin deyiminizle hesap sorunuz. Ama gelip forum moderatörlerine oyun çerçevesinde eleştiri ve ithamlarda bulunmayınız. Çünkü burada bu tür başlıklar açıp bana göre gereksiz mesajlar yazmanız size birşey kazandırmayacaktır. Hakkınızı doğru yollarla aramaya davet ediyorum sizi.

Neden ban yediğinizi unutmayın. Siz bize hakaret ettiniz diye ban yediniz. Eleştirdiniz diye değil. Bana saygı duyun diye kimseyi zorlamıyorum. Saygı duymadığınızda bana karşı veya herhangi bir üyeye karşı yaptığınız her yanlışta yetkimi kullanırım ve bunu da yaptım.

-------hala konuyu çarpıtıyorsunuz back up yapılağını almanlar değil siz söylediniz oki yetkiniz yok söylemiyeceksiniz, yetkinizi aşmıyacaksınız........
-------Ama haksızlığınızı kabul etmemenizi anlıyorum türkiyede kendisine yetki ekleyen bir koltuğa oturan herkes, hizmet koltuğunda değil kendilerini kral koltuğunda sanıyorlor......
-------ben bu oyunu siz moderatörlüğe başlamadan çok daha önce oynuyordum saygıyla ve seviyeli bir şekilde ve tek bir kez bile banlanmayarak......
-------ayrıca benim başlığı açma gayemide yanlış algılamıssınız bir çok konuda da olduğu gibi....karakter edebiyatını bırakıcaksınız öncelikle, yetkilerinizi aşmayın.........
-------ayrıca kimseye hakaret ettiğim falan yok benim karakterimi derecelendirmeye teşebbüs ederek hakaret eden sizsiniz......bir daha ki sefere yüzyüze görüşmeden insanların karakterini 2 mesajı baz alarak değerlendirmeye kalkmayın.......kendinizi bu kadar aciz birisi olarak yansıtmamış olursunuz böylelikle belki..
-------görevinizin forumla ibaret olduğunu bizde biliyoruz sizi bununla ilgili olarak suçlamadığımızı sizde biliyorsunuz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
-------hala konuyu çarpıtıyorsunuz back up yapılağını almanlar değil siz söylediniz oki yetkiniz yok söylemiyeceksiniz, yetkinizi aşmıyacaksınız........
-------Ama haksızlığınızı kabul etmemenizi anlıyorum türkiyede kendisine yetki ekleyen bir koltuğa oturan herkes, hizmet koltuğunda değil kendilerini kral koltuğunda sanıyorlor......
-------ben bu oyunu siz moderatörlüğe başlamadan çok daha önce oynuyordum saygıyla ve seviyeli bir şekilde ve tek bir kez bile banlanmayarak......
-------ayrıca benim başlığı açma gayemide yanlış algılamıssınız bir çok konuda da olduğu gibi....karakter edebiyatını bırakıcaksınız öncelikle, yetkilerinizi aşmayın.........
-------ayrıca kimseye hakaret ettiğim falan yok benim karakterimi derecelendirmeye teşebbüs ederek hakaret eden sizsiniz......bir daha ki sefere yüzyüze görüşmeden insanların karakterini 2 mesajı baz alarak değerlendirmeye kalkmayın.......kendinizi bu kadar aciz birisi olarak yansıtmamış olursunuz böylelikle belki..
-------görevinizin forumla ibaret olduğunu bizde biliyoruz sizi bununla ilgili olarak suçlamadığımızı sizde biliyorsunuz

Hiçbir yazılana cevap vermeyeceğim ama sizden ricam warden53 hesabınızın imzasına bakın ve ondan sonra gelip neden banlandım diye forumda ileri geri konuşmayın ve daha fazla da rezil olmayın.

DeletedUser11120

Ziyaretçi
nasıl bir uslup takındığınızın farkında mısınız? Lütfen seviyeli şekilde yorumlar yapınız veya konular açınız.

Sizlere milyonlarca kez söylenen ama sizlerin bir türlü anlamadığı durumu tekrar ve son kez anlatayım.

Klanlar oyunu tamamıyla almanların elinde bulunmakta. Sizlere back up yapılması için girişimlerde bulunulduğu açıklanmış olmasına rağmen halen nasıl bu şekilde yorumlar yapabiliyorsunuz anlam veremiyorum. Bahsedilen girişimler olumlu ya da olumsuz sonuçlanacaktır. Bunu bize zaman gösterecektir. Almanlar back up durumunu kabul etmezlerse bizim elimizden birşey gelmeyeceğini sizler çok iyi bilmektesiniz. Ama sadece karalama ve hakaret olsun diye forumda boy gösteriyorsunuz. 3 gündür her yorumlarınızda (buna her üyenin yorumu dahildir) bizlerin üzerine geldiniz. Daha düne kadar sizlere forum moderatörlerinin oyunla alakalarının olmadığını ancak öğretebildik. şimdi kalkmış bizleri hedef gösteriyorsunuz. Elimizde olmayan sebeplerden ötürü oluşmuş bir hatayı bizlere mal etmeniz çok yanlış. Lütfen herkes bir süreliğine kendilerini bizlerin yerine koysunlar. O zaman mutlaka hak vereceksinizdir.

Bu tür açıklamalar yapmamız yasak ama bizlerin de insan olduğunu umarım anlayıp ona göre yorumlarda bulunursunuz. Saygılar.

dostum ben sonuna kadar destekliyorum seni ve klanlar admin ve modlarini,,bos bos mesajlar yazip durdular burda gereksiz ithamlarla sucladilar ,olmayacak tarzda konusmalar yaptilar ...
Fakat sunu düşünmediler hiç egerki adminlerin veya oyun kurucularin ellerinden birşeyler gelseydi yaparlardi ,demediler...er veya gec düzelecekti ve düzeldide...

Kimse kimsenin hakkini yemedi bu 3 günlük ariza süresince ,herkez ayni sekilde oyuna giremedi ,köy alamadi misleri patladi ,1,2 şahisin basina gelen bir durum degil bu ,tüm klanlarin oyuncularinin basina geldi ,bunlarida düşünün...

Ve zaten premiumlar verildi geri.....misler ,oplar ,askerler geri verilmedi ,verilemezdide zaten,,benimde misim patladi köy alamadim vs.vs demekki şansim yokmus böyle olmasi gerekiyormus

umariz ki birdaha böyle sorunlar tekrarlanmasin ,tekrarlanacak olursada Olgun karsilamayi ögrenelim..

Saygilar

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser28924

Ziyaretçi
...acizliğine gülüyorum şu an.....senle ilgisi yok tabi bu lafın ama yalakalar her zaman bir numara dalga konusu olmuştur benim için..
...tabi canım hiç kimse giremedi oyuna toldbar kullananları saymayalım zaten ne önemi var onlar girdiyse
...tabi şekerim back up yapılacağını söylediler şimdi onu beceremeyip severa rest atıcaklarmış emeğimizle ilgili kararı başkaları alacakmış ne güzel.
...allah aşkına 2 gün premium yetti sana değil mi? gel ben de sana pre vericem hemde 2 günde değil tam bir hafta, karşılığında tek istediğimde susman...
...başlkaları gibi bir şeyleri sindirmenide istemiyecem senden........heh!!!!
......................;)öptüm canım..

salimcani

Mızrakçı
dostum ben sonuna kadar destekliyorum seni ve klanlar admin ve modlarini,,bos bos mesajlar yazip durdular burda gereksiz ithamlarla sucladilar ,olmayacak tarzda konusmalar yaptilar ...
Fakat sunu düşünmediler hiç egerki adminlerin veya oyun kurucularin ellerinden birşeyler gelseydi yaparlardi ,demediler...er veya gec düzelecekti ve düzeldide...

Kimse kimsenin hakkini yemedi bu 3 günlük ariza süresince ,herkez ayni sekilde oyuna giremedi ,köy alamadi misleri patladi ,1,2 şahisin basina gelen bir durum degil bu ,tüm klanlarin oyuncularinin basina geldi ,bunlarida düşünün...

Ve zaten premiumlar verildi geri.....misler ,oplar ,askerler geri verilmedi ,verilemezdide zaten,,benimde misim patladi köy alamadim vs.vs demekki şansim yokmus böyle olmasi gerekiyormus

umariz ki birdaha böyle sorunlar tekrarlanmasin ,tekrarlanacak olursada Olgun karsilamayi ögrenelim..

Saygilar
+++++++++++++++++

DeletedUser22909

Ziyaretçi
Konu hakkında gereken yorumlar yapılmıştır arkadaşlar. Daha fazla konuşmaya gerek yok.

İyi forumlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.