kapanan sülale klanı adına

Calipso123

Haritacı
@TaPaTeS @Tibelda modum daha öncede bu konu açılmıştı sizin tavsiyeleriniz üzerine bireysel oynamanın öne çıktığı klan limitinin 1 olduğu bash raunda girdim. alarm mıdır her ne haltlarsa 10 kişi gelmişler birine bi saldırı mı attın hepsi üstüne çullanıyo. yav arkadaşım siz ne anlıyosunuz kalabalık girmekten. bash raund zaten en çok kesim yapan kazanacak bireysel oynayacağınız yerde sülale oluyosunuz zaten raundda oynayan max 20 kişiyiz. olmaz olsun böyle speed ya bi eğlencemiz vardı içine ettiniz. zavallı gibi kendinize güvenmiyosanız girmeyin oynamayın.

Modum yani 2 sini, 3 ünü, kesiyosun sonra 10 kişi birden sana dönüyor var mı böyle oyun anlayışı, kalan world ü de ben mi organize ediyim diplomasi için bu nasıl bi iştir.

@Ashley
@CureShard
@ArasAli
@KiLiJE
@CASHONOVA
@Banner
@maarifaga..
@*Panucci*
@Don Diego De La Vega
@moruk ze

tam listeyide buraya koyuyorum utanın kendinizden

Tibelda

Emekli Görevli
Klan limiti belli, klanı terk etme, klan dışı destek yok. Yeniden başla yapmadığı sürece yön seçimi de yapamıyor. Bununla ilgili olarak daha fazla ne yapabiliriz ? :)

Deleted User - 5443692

Ziyaretçi
İyi yine saldırmışlar.Yeni moda dünyadaki tüm büyük klanların müttefik olup barbarlarla savaşmaları :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Artık bende aile kalanlarında oynuyorum o günden sonra baktım olmuyor bazen tek bazen sülale klanında takılıyorum

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ne yapayım düzene alışıyorum bende tek başına olmuyor olacak gibi değil

Calipso123

Haritacı
bak klan kurulan raundlarda eyvallah ortak oynasınlar tabi işin cıvkını çıkarıp orda bile alt klan kuruyolar hadi neyse ona bişey demiyoru. ama klan limitinin 1 olduğu herkesin bireysel olduğu raundda koordineli 8 kişi oynuyorlar. nedeni İsviçreli bilim adamları tarafından araştırılıyormuş.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ben 1 kişilik rauntlarda kordineli oynamıyorum alt klanlara çok çok nadir girerim :D