KAPAK VS TRICKSTER

DeletedUser62571

Ziyaretçi
Bu arkadaş hiç dünya kapatmadığı için anlamaz bu konulardan düşük ıq süne verin beyler. Klanlarda görebileceğiniz en boş adam kendisi :)

kralemre96*

Okçu
bence Trick klanının önceliği dünyayı kapatmak değil
bu yüzden sıkıntı çekeceklerini düşünmüyorum içlerinde kendini hırs bürümüş insan yok.eğlenceli insanlar

DeletedUser68744

Ziyaretçi
sadece w50de 3 tane multin vardı görende şerefinle world falan kapattın sanacak orda da yapmışsındır :)
Bu arada soylemek istediğin seyleri adam gibi söyle hakaret ederek konusacaksan kuyruk acından; karabükte adres vereyim gel cay içerken yüzyüze görüşelim kalan kısmı ;)

sadece w50de 3 tane multin vardı görende şerefinle world falan kapattın sanacak orda da yapmışsındır :)
Bu arada soylemek istediğin seyleri adam gibi söyle hakaret ederek konusacaksan kuyruk acından; karabükte adres vereyim gel cay içerken yüzyüze görüşelim kalan kısmı ;)

Sen şu “oyun yöneticileri sana komutlarımı söylüyor” diyip ağlayıp oyun yöneticilerine söven adam değil misin?

DeletedUser68744

Ziyaretçi
söven? hangi kelimemi küfür olarak algıladın? ellerinden öpüyorum kelimesinimi?
onlarada sordum ekran görüntüsü duruyor. O kadar acizler ki küfür nerede banada gösterin hangi kelimem yasaklı veya küfür olarak geçiyor diyorum. Gösteremem biz görüyoruz diyor. Bu kadar basit yani oyuncu hesabı kapatmak. ACİZLİKLERİNDE BOĞULSUNLAR. Emek hırsızlığı moda olmuş normaldir. Sanada aynı şeyi sorduğumda açıklayacak hiçbir cümle bulamadığından içimden geldi gibi aciz bir cevap yazmıştın hatırlarsan. Neyse olan olmuş yapacak birşey yok görünmez elle mücadele ediyor insanlar. Aynısı başka oyuncularında başına gelseydi onlarda farkına varırdı adaletli bir oyun olmadığının yalnız da olduğumu sanmıyorum. Ama elden gelen birşey yok işte :)

EOVbXv.jpg

10 köyüme operasyon yiyorum. Surlar hala 20. En son bir köyüme 32. kami girmişti :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Klanca tatili uzatınca birileri yine dile gelmiş Alarm dağıldıktan sonra kalan kırıntıları ciddiye almadığımız için hala oyundasınız usluca durun biraz daha oyunun keyfini çıkarın :D

Kapatacak kişilerin kim olacağı konusu da bırak bizim derdimiz olsun kapatmaya hevesli olan 50 kişi zor çıkar bence şahsım adına öyle bi derdim hiç olmadı kurucusu olduğum klan kapatırken ben köylerimi toplattım dostluk baki kalsın yeter sona kalan klanlarda çok oynadım ama sona kalmak gibi bi derdim hiç olmadı bi çok kişinin de benim gibi düşündüğünü biliyorum :D

erkan baba

Kılıç Ustası
300 mis olmuş ne yapalım illa vurmaya mı başlayalım :D Yaz geldi biraz daha eğlenip su savaşı yapalım geliyoruz :D

DeletedUser68814

Ziyaretçi
oha 3 sayfa olmuş hala trickers klanına "içeride adamları vardı. opları biliyorlardı. mis arası yaptılar." dememiş. Bir de nwo, udw'yi sırtından pıçakladı, sancak bıdfıbıdıbı dememiş.

yazıklar olsun sinser bile yok başlıkta
püüü

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Günaydın. ..

İyi oyunlar herkeze nasıl gidiyor savaş. .

#biçerdöver rapor ver çocuğum ;)