Kapak Hesap Sil

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

*BloW

Okçu
Adamlara bak biz yaptığımızda karaktersiz falan olduk onlar yapınca adam oldular. Biz en azından forumda dalga geçmedik vururken adamlar dalgaya almış :) neyse içim rahatladı burda yazılanları görünce iyi ki size tekmeyi basmış da şutlamışız sizde bizden öğrenip başkalarına uyguluyosunuz aferin size adam olacak çocuklarsınız :)

akifS*

Hafif Atlı
Adamlara bak biz yaptığımızda karaktersiz falan olduk onlar yapınca adam oldular. Biz en azından forumda dalga geçmedik vururken adamlar dalgaya almış :) neyse içim rahatladı burda yazılanları görünce iyi ki size tekmeyi basmış da şutlamışız sizde bizden öğrenip başkalarına uyguluyosunuz aferin size adam olacak çocuklarsınız :)
Bu kadar ciddi olan konu ne? Şu 59da olan?

*BloW

Okçu
Bu kadar ciddi olan konu ne? Şu 59da olan?
Olay uzun ama kısacası bizde bu cincilerle müttük diabloyla savaşıyoduk savaşa karışılmıcak dendi neyse diablodaki kardeşlerimiz cine kaçıp gelmeye başladı bi anda biz söylediğimizde de bizim oyuncumuzdu zaten boş boş laflar edildi bizde mütlüğü bitirip vurduk işte kısacası böyle. Ama yemediğimiz hakaret kalmamıştı saolsunlar aynılarını şimdi kendileri yapınca da bahaneler sunuluyo gördüğüm kadarıyla. tüm stalkera söylemiyorum yanlış anlaşılmasın cindeki burda konuşan kendilerini bahane bulup haklı çıkarmaya çalışıyolar onlar yapınca adam oluyolar başkası yapınca karaktersiz :) neyse olmadığım dünyaya da fazla yazmıyım cine selam yola devam :)

433.

Acemi
Enteresan dünya oluyor dün başka bir klan için bir klanı arkadan vuran ekip bugün arkadan vurulan kişiler tarafından arkadan vuruluyor aşkı memnu gibi world savaştan çok başka muhabbetlerle doldu ortalık :)

Emirhan arkadan vurma olayı bireysel oldu geneli kapsamıyo Lokal Anestezi Confory’ ile anlaşıp Stalkere geçti ve Exit ekipinden Kingostatic’e saldırdı yaptığı hatamıydı evet hataydı olaylar sonunda Exit Stalker oldu

Confory’ nin Lokale solediği hiç bir şekilde Exit tarafından size op olmuyacak Lokal bunu klana anlattı sonrasında Hallederiz ile anlaşıp Lofa tarafına gidecektik Stalkerin Kapak klanını yönlendirmesi bu yönde idi

Sonunda 2 gün önce Galaksinin Vefa içine inmesini istemiyoruz Hallederiz den defleri çekin Lofa Yekta grubuna karışmayın tarzında konuşmuş defleri hallederizden çeKmedik sonra Confory sizi sattık dedi olaylar bu yönde

Confory verdiği sözleri tutmadığı için hesap sil kararı aldı Yönetim

*BloW

Okçu
Emirhan arkadan vurma olayı bireysel oldu geneli kapsamıyo Lokal Anestezi Confory’ ile anlaşıp Stalkere geçti ve Exit ekipinden Kingostatic’e saldırdı yaptığı hatamıydı evet hataydı olaylar sonunda Exit Stalker oldu

Confory’ nin Lokale solediği hiç bir şekilde Exit tarafından size op olmuyacak Lokal bunu klana anlattı sonrasında Hallederiz ile anlaşıp Lofa tarafına gidecektik Stalkerin Kapak klanını yönlendirmesi bu yönde idi

Sonunda 2 gün önce Galaksinin Vefa içine inmesini istemiyoruz Hallederiz den defleri çekin Lofa Yekta grubuna karışmayın tarzında konuşmuş defleri hallederizden çeKmedik sonra Confory sizi sattık dedi olaylar bu yönde

Sana yamuk yapılır mı be

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi

Bilgim var dün olayları dinleme fırsatım oldu biraz iki ekibin kendi arasında yaşanan bir problemde bizi ilgilendiren bazı hususlar olmuş bunu da ilgili arkadaşlar ya konuşmuştur yada konuşulacaktır illa ki. Zaten exit tarafının bu olayı yazarak size laf etmesi banada saçma geliyor yapmanıza vesile olan klanda oynuyorlar sonuçta :) daha fazla yazmam uygun olmaz iki tarafında hakkında hayırlısı olsun başarılar herkese

cobain76

Kılıç Ustası
cobain76 Ara 12, 23:24
biraz daha içeriden alsaydın çok dıştan almışsın

Kingostatic Ara 12, 23:26
Kıta 64 den pre kasmaya geldim :) azrodakiler orada 200 lere kadar düştüğünü söylüyorlar

Kingostatic Ara 12, 23:28
O mis cıkan arkadasa söyler misin geri çeksin?

cobain76 Ara 12, 23:29
biz sizin içinizden almıyoruz aşağıda da k64 var
ben söylemedim kimseye mis atmasını sadece paylaştım

Kingostatic Ara 12, 23:30
Farkındaysan içinizden almak istesem alacagım yer orası olmaz daha icinizden alırım. k64 den pre kasayım diye kendime en yakın ve sizin en dısınızdaki köyü aldım.

cobain76 Ara 13, 00:30
tamam hocam klana gelmişsin zaten

Kingostatic Ara 13, 00:30
Aynen hallettik eyw

cobain76

Kılıç Ustası
*SiyahGiyenAdam* Ara 12, 23:38
hocam mıs cıkmıssınız samite orda pre kasmak ıcın almıs zıyaret ettırebılırmısın

derbeder07 Ara 12, 23:39
497|653 hocam burada k64 buradan alın ıcımızden koy almayın .

*SiyahGiyenAdam* Ara 12, 23:40
siz biz mi var bırlıkte oynuyoruz oyunu benım rezımı klana aldınız sesim cıkmadı ben sıze onu atın dıyormuyum. lutfen zıyaret ettırelım ki ortam gerılmesin.

derbeder07 Ara 12, 23:40
bu köyü buradan alıyosanız içinizden barbara mis çıkıyorum simdi ses çıkarmıyacaksanız ziyaret etireyim reis

*SiyahGiyenAdam* Ara 12, 23:40
[player]ErtuncOz[/player] bunu klandan atmanızı ısterım bende o zaman benım ısıme gelır valla pre kasmak ıcın alınan 200 puanlı koyun onemı yokki.

*SiyahGiyenAdam* Ara 12, 23:41
tabıkı ustadım alabılırsınız

derbeder07 Ara 12, 23:41
tamam reis ziyaret etirıyoruz ozaman

*SiyahGiyenAdam* Ara 12, 23:42
saolasın üstad zamanı geldıgınde bende aynı sekılde sana hurmet edecegım saolasın tekrardan.

derbeder07 Ara 12, 23:42
peki reis zamanı gelince görüşürüz allaha emanet .

*SiyahGiyenAdam* Ara 12, 23:43
eyvllh ustadım.

derbeder07 Ara 12, 23:50
........

Bu mesaj derbeder07 tarafından iletildi.

cobain76

Kılıç Ustası
adam içimizden köy alıyor sonra da başkalarını araya sokturuyor. müttefikiz sonuçta ama çizilen anlaşılan sınırlar var. içimizden köy alıyor gene de ziyaret ettiriyoruz. sonrasında o köyü destekliyorlar ve bize saldırıyorlar. bunun neresi delikanlılık söyler misin bana kingostatic.
Lokal anestezi bu dünyaya girerken sonuna kadar stalker layız dedi sonuç ortada:)
hala burada gelip ne yüzle konuşuyorsunuz anlamış değilim.

Rivyalı Geralt

Yasaklı
adam içimizden köy alıyor sonra da başkalarını araya sokturuyor. müttefikiz sonuçta ama çizilen anlaşılan sınırlar var. içimizden köy alıyor gene de ziyaret ettiriyoruz. sonrasında o köyü destekliyorlar ve bize saldırıyorlar. bunun neresi delikanlılık söyler misin bana kingostatic.
Lokal anestezi bu dünyaya girerken sonuna kadar stalker layız dedi sonuç ortada:)
Sa reis

Müendiz

Milis
Musadenle bir soru sorabilir miyim?

rafortek

Milis
Kazanma hırsı, benlik duygusu, şöhret, menfaat arzusu insana hakim olunca diğer hislerini, duygularını susturuyor. İnsaniyete layık sıfat ve davranışları geri planda kalıyor. Bi nevi insanlıktan ve insaniye layık duygu ve davranışlardan uzaklaşıyor. Geriye ruhuna ve kalbine işlenmiş yaralar kalıyor. Vicdan ve ahlak sukut ediyor. Bazı olayları basit bir olay deyip geçme sendeki etkisi ve zararı büyük olur.
Kolay gelsin.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.