Kan Uykusu vs Prorespawn

DestroyerMikail

Çaylak
:) Bana sorsana hangi Mikail olduğumu ben sana cevap veririm. Şimdi oyundan sirkü atıyorum sana. ;) Bu arada 50 de sirkü attım her world olması için en azından 2 dünyada yaşanması lazım bu durumun.

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
:) Bana sorsana hangi Mikail olduğumu ben sana cevap veririm. Şimdi oyundan sirkü atıyorum sana. ;) Bu arada 50 de sirkü attım her world olması için en azından 2 dünyada yaşanması lazım bu durumun.
50de oldugum içn söyledim ironi yaptık kral

DestroyerMikail

Çaylak
Oyunumuza bakıyoruz olduğu kadar, o günün şartları da neyi gerektiriyorsa ona göre hareket etmeye çalışıyoruz. Sanal bır oyun içerisinde dost oluyoruz, düşman oluyoruz. Bir dünya Ahmetle Diğer dünya Mehmetle savaşıyoruz, Çok da şey etmemek lazım ama yine de kendimizi kaptırıyoruz :D Hastasıyız oyunun. 4-5 dünya ara veriyoruz hoop yine aynı yerde soluğu alıyoruz işte.

Ephersus

Çaylak
Arkadaşlar yıllardır beraber oynayan 2 dünya kapatmış bir ekipten bahsediyorsunuz lütfen acemice yorumlarınızı bir kenara bırakın kamiler patlar patlatılır bunun bir önemi yok. En son kazananın kim olduğunu görürüz burada sanki rspawn rezalet leş bitmiş gibi algı yaratmayı bırakın.

Tarafım yoktur 2 tarafada başarılar ben premi kasıyorum.

Edit-997395

Yasaklı
49 da direkt düşmana çektim yahu dünyaya değil :D Ama 49 da ne dediysem hepsi çıktı, Gerçi 50 de de aynısı oldu :) Boşa çekmedim en azından.

Ben düşman değilmiydim , bana gelmemişti o mesaj , başkalarından görmüştüm :D 49 da gel yamacıma dedim beraber savaşalım dedim ama dinletemedim ki sana :D İş işten geçtikten , asıl güveneceğin adamlar gittikten sonra ne desen boş :)