Kamikaze Squad

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Selamlar.
Bizde dünyada yerimizi alacağız.
Herhangi bir amacımız, hedefimiz yoktur. Eğlenmek ve vakit geçirmek maksadıyla giriyoruz.
Tüm klanlara başarılar dileriz.

İyi oyunlar.

483064_large

Vaudeville1903

Yasaklı
Tohumları aynı.. senin oyuncun olduğu için elbet savunacaksın ama… portakal hemşire ve bu fugiş.. aynı tohumun ürünleri..

Sizlere başarılar, hayırlı olsun

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
üslubunu hiç sevmiyorum senin bilgin olsun kimseye hakaret etme hakkın yok dostum altı üstü oyun oynuyorsun. Benim klanımda olan insanlar benim himayemdedir hiç birine laf ettirmem kusura bakma başarı dileğin için teşekkür ederim.

Kamikaze ekibi daha bu kadar değil emin olabilirsin ilerleyen zamanda tam kadro yavaş yavaş geliyor. Doktor da benim ekibimden bu arada

Vaudeville1903

Yasaklı
Biz durup durmadan mi bu sahislar ile boyle konusuyoruz?????? Korkup ribata savas acamadilar... madem oyun oynamiyorsunuz ben cikiyorum kardesim onumu kapatmayin dedim.. bana demedikleri kalmadi, mesaj atip engellemeler.. aldigim barbara 10dk sonra girip aldiklarinda koy isimleri yapip sevinc naralari atmak falan??? :D:D:D

Herkese hak ettigi verilir dostum, ne ekersen onu bicersin.

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Biz durup durmadan mi bu sahislar ile boyle konusuyoruz?????? Korkup ribata savas acamadilar... madem oyun oynamiyorsunuz ben cikiyorum kardesim onumu kapatmayin dedim.. bana demedikleri kalmadi, mesaj atip engellemeler.. aldigim barbara 10dk sonra girip aldiklarinda koy isimleri yapip sevinc naralari atmak falan??? :D:D:D

Herkese hak ettigi verilir dostum, ne ekersen onu bicersin.

Bak güzel söylemişsin kimse durup dururken öyle yapmaz fakat her anatol oyuncusuna aynı davranıyorsun sonra adamları klana alıyorsun ve içine bir çok casus alıyorsunuz farkında değilsiniz sizin içinizde büyüttüğü hesapları var adamların bunların hiç birini bilmiyorsun gördüğüm kadarıyla ben kimsenin etlisine sütlüsüne karışan biri değilim kötüye de iyi diyecek biri de değilim her koyun kendi bacağından asılır. Her zaman hatası olanın hatasını söylemişimdir beni tanıyan bu şekilde tanır iyiye iyi derim. Karadağ ile benim hiç muhabbetimin olmadığını hatta engelli olduğunu dünyadaki bütün oyuncular bilir sizin sevmediğini ama bizim büyüklerimizin söz verdiği bir adam vardı orage ona sözümüzden dolayı ekip olarak oynadık. Sonrasında izin isteyip çıktık çünkü yetersizlikler vardı. Hiç birinin hakkında kötü birşey demem yapılan yanlış bana veya bize ise bu bizde kalır dünyaya yaygara yapmaya gerek yok. Herkes kendine yakışanı yapar. Benim ekibimde klanımda biriyle sorun olursa şayet bizzat bana mesaj atabilirsiniz. Hepsiyle uzun yıllardır oynadığım insanlar ve reelde oturup çay kahve içtiğimiz insanlardır. Hatası varsa özür dilemesinide bilir hesap silmesinide

Vaudeville1903

Yasaklı
Portakal, doktor, fugis bu 3 u disinda kimseye hic bisey dedigim yok... Hic kimse ile hic bir sorunum da yok.. o sebepten tum anatol oyuncularina soyluyorsun soylemini kabul etmiyorum.. Serkan abinin adini bir kere agzima dahi almadim forumda.. birileri sorun yasamis olabilir onunla ama ben bi sorun yasamadim, bu sebepten olaya dahil bile olmam.

He bide sinek ozgur var :D:D:D Onuda seviyorum ama fazla konusuyor burda atip tutuyor.. onun disinda kimseyle ne sorunum var. ne muhabbetim oldu ne de laf soylemisligim vardir.

Vaudeville1903

Yasaklı
Bak güzel söylemişsin kimse durup dururken öyle yapmaz fakat her anatol oyuncusuna aynı davranıyorsun sonra adamları klana alıyorsun ve içine bir çok casus alıyorsunuz farkında değilsiniz sizin içinizde büyüttüğü hesapları var adamların bunların hiç birini bilmiyorsun gördüğüm kadarıyla ben kimsenin etlisine sütlüsüne karışan biri değilim kötüye de iyi diyecek biri de değilim her koyun kendi bacağından asılır.
Dedigin gibi kimse kimsenin etlisine sutlusune karismasin, buyutsunler bizim icin toplariz zamani geldiginde :D

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Dedigin gibi kimse kimsenin etlisine sutlusune karismasin, buyutsunler bizim icin toplariz zamani geldiginde :D

Bak sende atıp tutuyorsun toplarız diye aynı şey tanımıyorsun kimseyi umarım zaman seni haklı çıkartır. Bir kelime daha yazmıcam buraya bilginiz olsun. İyi oyunlar başarılar dilerim size 2024 aralığa kadar 15 ay var daha dünya sonuna zaman çok o yüzden kimseyi kırmadan oynayalım. Belki ilerde aynı yerde yer alırsınız. Bu oyunu oynayan kişi sayısı belli zaten sabit yeni oyuncu yok

İyi eğlenceler hepinize

Bantank

Baltacı
Başarılar dilerim,ama bu aşamada yeni diplomasilerin oluşması için geç bir hamle paktlar diplomasiler bozulmaz bu haritada iyi eğlenceler...

bahoz01

Acemi
Asarım keserimleri bırakalım da eglenmemize bakalım oyun oynuyoruz sonuçta herkes elinden geleni yapıyor.
Azdan az çoktan çok gider :)

fatcat

Baltacı
Asarım keserimleri bırakalım da eglenmemize bakalım oyun oynuyoruz sonuçta herkes elinden geleni yapıyor.
Azdan az çoktan çok gider :)
bir aralar çok meşhurdu konuşan bir portakal vardı :D onun ezildiği bir videoya denk gelmiştim
bu sefer sadece video değil