Kabus

• Konuyu başlatan Z4M4Z1NGO
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
KABUS klanı bundan böyle her türlü savaş raporunu buradan yayımlayacaktır..

DeletedUser

Ziyaretçi
aslında diğer klanlarda böyle bir konu açarsa ve seviyeli kalırsa bu forumda pasif kalmaz.
Biraz hareket etmenin vakti gelmiş geçmiş bile..
w9 u canlandıralım.

DeletedUser19351

Ziyaretçi
o kadar zor değil bence:) TUNGA klanının 1 ay içinde VATAN klanını DUMAN ettiği 1000 köy aldığı op raporlar burayı canlandırmaya yeter bence:D yada bizim 10 günde dikkatten aldığımız 400 köyün raporu buraya hareket getirir biraz:)

JrFly

Dük
o kadar zor değil bence:) TUNGA klanının 1 ay içinde VATAN klanını DUMAN ettiği 1000 köy aldığı op raporlar burayı canlandırmaya yeter bence:D yada bizim 10 günde dikkatten aldığımız 400 köyün raporu buraya hareket getirir biraz:)

:D benım 1.5 haftada tungadan aldıgım 60 köyü saymıyom o zaman abi tek başıma oynuyorum artık sıkıldım :D

suat abi banada saldırsana :D:D:D

DeletedUser1080

Ziyaretçi
hangi hesapla almışsın :D hangi hesabı almıssın soylede bizde bilelim ve bildiklerimizi yazalım delikanlı :)

DeletedUser1080

Ziyaretçi
bakıcılık yaptığınız sizden bırının bakıcılıgında olan hesaptan aldıgınız boş köylermı yoksa bunlar :D:D

DeletedUser1080

Ziyaretçi
bırde anlamadıgım nokta O HESAPTAN O HESABA DANSOZ GIBI GECERLER sonra kendılerını oyuncu sanırlar :D:D

senn profılını ınceledım jrfly SENI BEN DEGIL BENIM 1500 EYAKIN KÖY ALDIGIM KLAN YIKMIŞ :d

KONUSMA FAZLA EZILIRSIN :d ONCE KENDI HESABINLA DANSOZLUK YAPACAGINA susmasın ı ogren..

buyur hesabını soyle sımdıkı onuda YIKALIM :)

AMA ONDAN SONRA HANGI HESABA GECECEN :d OZAMANDA 2-3 KÖY ALIP BEN TUNGADAN ŞUKADAR KÖY ALDIM DIYEMI YAZACAN...

BİRAZ EDEP BİRAZ EFENDICE OYNAYIN MILLETI TAHRIK ETMEYIN...

HADDİNİ BİL ...SİLİNİP GİTMİŞSİN BURADA EFELIK YAPMA COCUK...

HEEE buda sana KAPAK OLSUN...:d

JrFly

Dük
***TSK*** yaz oralara abicim üstadım :) JrFly hesabını bıraklı aylar yıllar oldu :)

canımı sıkıyorsnz :D saldırı atmıyorsunuz :)

JrFly

Dük
Toplam
Klanlar
Oyuncu
Sıra İsim Klan Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Yendiğin rakip sıralaması (Saldıran) Yendiğin rakip sıralaması (Savunan)
1 ***TSK*** H.12 78 6 2.164.161 2.784.180

Buda sana KAPAK OLSUN :) . !

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya allahtan KABUS raporlar dıye konu actık ha :D
Herturlu savas raporu dedım lakın sonradan vazgectım.
Sadece Rakıp klana yapılan oplarda buraya raporları yayımlayacaz bılgınıze..

DeletedUser1080

Ziyaretçi
***TSK*** yaz oralara abicim üstadım :) JrFly hesabını bıraklı aylar yıllar oldu :)

canımı sıkıyorsnz :D saldırı atmıyorsunuz :)

geldin yanımdan köy aldın sonuc ne oldu kardesım :)

aramızdaki fark bu...siz benım yanımdan alırsanız yaşatmam..ben sizin aranızdan alırım saldırı dahi yapamazsınız :D

not: kapak2 :D:DD:

hadi daha polemiğe girmeyecem ...

JrFly

Dük
geldin yanımdan köy aldın sonuc ne oldu kardesım :)

aramızdaki fark bu...siz benım yanımdan alırsanız yaşatmam..ben sizin aranızdan alırım saldırı dahi yapamazsınız :D

not: kapak2 :D:DD:

hadi daha polemiğe girmeyecem ...

O köyü sansa yollayıp sansa almısım :) destekleri kaç saat sonra atmısım onun lafını ediyorsun neyse savasta gösterin kendinizi..