KABUS - GALAXY Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser60567
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bünyamin yediğin kadar oynasan şimdi dünya karşınızda duramazdı :D

DeletedUser60567

Ziyaretçi
Bu forumda gereksiz laf kalabalığı,argo sözcükler ve boş laflar ile kağıt üzerinde savaş kazandırıp,egolarını tatmin etmek isteyen kimseyi istemiyoruz.
Bu bir ricadır.Az laf,çok iş olsun ki farkımız olsun.

Herkese iyi oyunlar.

DeletedUser60567

Ziyaretçi
Bunu dalgaya alarak eline birşey geçmeyeceğini biliyorsundur bence.
Aylardır dikkat ediyorum.. Buralara çeşitli forumlar vs. açılıyor,ancak konu haricinde herşey konuşuluyor.
Herkes forumlarda,klavye üzerinden birbirini yeme peşinde.Bu tabii ki umurumda değil ancak dışarıdan bakıldığında komik duruyor.
Burasının adı ''KABUS-GALAXY savaşı'' ise yalnızca bu konu hakkında konuşulması gerekir.Birilerinin birilerini yemeye yönelik bir durum isteseydim ona göre başlık açardım zaten değil mi?
Daha dünya başlamamışken birileri birilerine dünya'yı kapattırmıştı.Buda komik .. Sırf bu yüzden oyunu bırakacağım neredeyse :)
Madem herkes yetişkin ona göre davransın o halde.Savaşlar ve klanım dışındaki konularda bir daha kesinlikle konuşmayacağım ...

KABUS - GALAXY savaşına gelince .. 1 ay yahut 1 yıl sonra neyin nasıl olduğu muhakkak belli olur.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Kabusu tebrik ediyordum öncesinde sade bir klan olarak fakat içerisine 1 tane şu oyunda kimsenin haz etmediği birini aldı bugün baktım 2-3 oyuncu daha çıkmış onlara müttefik klanlarına falan geçmişler referansı dıdısının dıdısı olan kişilerden eyvallah savaşı zaten içinize aldıklarınızla yeterince çirkinleştirdiniz sanırım bugün yapılan op size iyi bi ders olmadı en yakın zamanda tazeliycez raporları akşama foruma koyarım.

DeletedUser60567

Ziyaretçi
Tamam .. Madde madde gidelim o halde. Anlayabilirsin umarım ..

1-] KABUS un kimsenin tebriğine ihtiyacı olmadığını öncelik olarak şuandan itibaren aklına sokmalısın.

2-] Kimi klanımıza kattığımız kimseyi ilgilendirmez.Bu bizim sorunumuz ..

3-] Herkes herşeyden ders çıkarır.

4-] Sanıyorum ki burada,forumlarda fink atarak forumlara çeşitli çocukça yazılar yazarak,komik işler yapmayan nadir klan üyelerinin bulunduğu klanlardan biri KABUS ve bununla gurur duyuyorum.

Son olarakta .. Neler yaptığınızı çok iyi biliyorum merak etme.Sözde yıldızlar topluluğu galaxy çok erken başlamış arkadan iş çevirmeye .. Bugüne kadar ufak işlerin peşine düşmeyerek ve asla düşmeyecek olmamız bizler için fazlası ile gurur kaynağı.

Bakalım savaş ne boyutlara geçecek ..

DeletedUser60567

Ziyaretçi
Şuan itibari ile birdaha forumlara dahi girmeyeceğim.
Senin gibi çocuklara harcayacak vaktim yok benim.

DeletedUser53352

Ziyaretçi
Atajeanin yorumlarını okumak çok sıkıcı ya :S

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben ne ettim size :S Tamam daha yazmıyorum. Zaten sıkıcıymış tt2

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Kabusu tebrik ediyordum öncesinde sade bir klan olarak fakat içerisine 1 tane şu oyunda kimsenin haz etmediği birini aldı bugün baktım 2-3 oyuncu daha çıkmış onlara müttefik klanlarına falan geçmişler referansı dıdısının dıdısı olan kişilerden eyvallah savaşı zaten içinize aldıklarınızla yeterince çirkinleştirdiniz sanırım bugün yapılan op size iyi bi ders olmadı en yakın zamanda tazeliycez raporları akşama foruma koyarım.

Öncelikle Şunu belirteyimki içinize casus sokup ordan işimize göre adam aldığımız yok.Çoğu oyuncunuzla gerek bazıları ile 33 te bazıları ile çok öncelerden oyun oynamışlığımız var malum sayısız klanınız olunca.. Toplamanın ötesinde bir grupsunuz bu tarz şeyleri çirkinlik olarak nakletmektense oturup o oyuncuyu neden memnun edemedik diye düşünmelisiniz. Bu bir oyun sen 4 raporla ders veriyormuşsun ya benim klan merkezimden sanki geldin köy topladın sanarsın. Neyin dersini verdin çözemedim udw zamanında aldığınız dersleri ne çabuk unuttunuz diye sorarlar buradada farklısı olacakmı sanıyorsunuz. Ben sana asi ve anka klanlarından kullandığınız o oyuncuların mesajlarını ileteyimmi bizlere. Yok bizim arkamızda galaksi var siz ne sanıyorsunuz kendinizi diyenlermi ararsın Yoksa misi kesilince ağlayanlarmı. Siz ilk önce Galaktikos diye bir marka kurdunuz bu markanın tabanlarını oyuncu kullanarak inşa etme gayesinden vazgeçin. Rapor mu koyacaksınız koyun elinize sağlık ama bir ders alma durumu var ise herkes önce kendi dersine çalışsın aynaya baksın. Oyunu çirkinleştirmekten bahsedilen unsurları kendi arasında arasın.Sonra gelsin desinki sen şurada hatalısın eyvallah.

Ha dikkat edinde bu raporlar karşılıklıdır. Biz rapor koymadan dalga geçmeden bir derdimiz varsa çözüm odaklı olarak zaten gerekli hamlelerimizi yaparız. Sizlerde bu oyunu oynayan tecrübeli ekipler olarak savaşın size sunacaklarını değerlendirmektense oluşacak tehlikelere karşı stratejinizi kurmalısınız.
KABUS markasını itham etmeden önce iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.

Varsada diyalog kurmak isteyen seviyeli bir üslup kullanacaksak her yerde konuşurum.
Saygılarımla..

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Çirkinleşmeden yapılacak şeyler bize başvuruda yapılan bütün oyuncularla klan kurmamızsa emin olun şu ana kadar kapımıza gelenlerle klan kursaydık bazıları gibi 10 klanımız olurdu bunuda böyle bilin isterim ben kimseyi bireysel olarak korumam ama reel hayatta bir kişinin yaptıkları nasıl topluma mal edilemezse buradada bir grup oyunu oynuyoruz 1 kişinin dıdısının dıdısını klana mal etmeye hak bulamam. Bunuda eklemek isterim

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Yazmak istemiyorum ama hani artık dayanamıyorum gerçekten.

Şurda belirtmek isterim UDW ismini kullanmadan yorum yapmaya devam etmelisin bu dünyada UDW yok degilmi ?

Savaştıgın Klan GaLaxy dimi Yoksa UDW zamanında cok mu ezdiler seni eski dünyaları katıyorsun ?

Toplama klan diyorsunuzda aldıgınız adamlar önceden bünyende bulunan adammı biri vuslat kurucu olarak gelen feryat degimi ?

Yanlışmı görüyorum yoksa bunu sende biliyorsun o yüzden dışardan adam aldıgın sürece sende toplama klansın :)

Tek klan olmanız güzel bir şey bunuda takdir ederim ama Galaxy klanına toplama diye biliyorsan senin oyun dan anladıgına şüphe ederim.

Farklı klanlarda oynamış oyuncuların birbiriini tanıyan seven oyuncuların toplandıgı klandır GaLaxy bunu başarmışız kıskanmanıza gerek yok bence :)

Hani yorum yapıyorsanız dogru yorum yapın derim Cocuk falan diyorsunda Bumu sorun çözmek istedigin cümle karşındakine cocuk diyerek mi bir sorun çözeceksin cok merak ediyorum.

DeletedUser60567

Ziyaretçi
Hayır bende yazmak istemiyorum istemiyorum ama burası gerçekten çok farklı biryer ..

Ya arkadaşım .. Bak bizim kimse ile derdimiz yok.Derdi olanada dert olmasını iyi bilen bir ekibiz zaten.Şuan Dünya'nın zirvesi belli değil mi? Orada koca KABUS yazısını herkes görüyor bence değil mi? Eee daha neyi tartışıyoruz.Herkes yerini bilmeli bence.
Arkadaşın ortalığı kızıştırmaktan başka birşey yapmıyor.. Biz az laf çok iş diyoruz ama anlatamıyoruz ısrarla.
Rapor koyacakmışsın,koy eyvallah.Hakkındır .. Da neyin dersi kime ders verdin onu anlayamadım ? 4 köy aldın hepsini geri aldık tekrar.
Yani böyle peşin peşin konuşanları anlayamıyorum gerçekten.

10 tane klansınız.Ha bu beni bağlamaz.GALAXY de birbiri ile ilişkisi olmayan en az 100 oyuncu yazarım kalırsın öyle :)
Sonra kıskanmayın diyorsun.Yahu neyini kıskanacağım,zaten Dünya'nın zirvesi belli.

Bu yeterince açık oldu bence :) Yani umarım olmuştur.

AvB.

Mızrakçı
E hadi bende yazmayım yazmayım diyorum ama bende yazayım....

Şuan yazacağım her kelime beni bağlar öncelikle bunu belirteyim. Diğer arkadaşların önceden attığı postlar da bağlamaz onuda belirteyim. Takıldığım ufak bir nokta var sadece onu söylemek istiyorum.

Neredeyse her postunuzda Galaxy on klan, on, Galaxy, klan on, klan, of Galaxy 10 klan... Bırakın Allah aşkına ya. Bu nedir abi bu nedir ? İster 50 klan kurarım ister 100 klan kurarım bu beni bağlar. En azından bizim olanın rengi belli değil mi ? Bünyendeki elemanın elinin altında var sürüyle klan. Bunu neden saymıyorsun sayın saygı değer rakip ? Madem kendinizi üste çıkaracaksınız konuştuklarınızın temeli sağlam olsun.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Diyorsun ki Galaxy ile bir baglantısı olamayan oyuncu var diyorsun dimi gülüyorum sadece :)

GaLaxy yeni bir oluşum zaten ama çogu oyuncu birbirini tanır.

Zaten klanı kemik kadro diye göstersek çogu bellidir.Çogu önceden farklı isimde ama aynı klanda oynamış kişiler.

Zirve diyorsun Dimi Zirve De Oyun başında şuan zirvede olamak önemli degildir.

Bir söz vardır bilirmisin

İNSANLAR SENİN GEMİYİ LİMANA NASIL GETİRDİĞİNE DEĞİL GETİRİP GETİRMEDİĞİNLE İLGİLENİRLER

Burda demek istedigi şuan burda olmuş olabilirsin Ama önemli olan ilerde burda zirvede olmak.

Yakında görüşürüz Zaten...

Anlatabiliyormuyum :) Bu yeterince acık olmuştur :)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Ne kadar da dünyanın zirvesinde bir klan :D Favorim kabus.

Yoksa bir klasik geri mi dönüyor closedeyes

#atacin
#Bengamlı

DeletedUser

Ziyaretçi
bu başlık altında yapılan yorumlar forum adabına uygun bir şekilde ilerlemiyor. bu yüzden iki klandan biri dağılmadan evvel burada yorum yapmama taraftarıyım. bizim arkadaşlardan da ricam, kimse polemik yaratacak bir tartışmaya girişmesin.

bu oyunda milyonlarca insan oynamıyor. her dünyada belli insanlar ve yönlendirdiği oyuncular var. herkes birbirini çok iyi tanıyor. ya da herkes birileri hakkında kendi kafasında kesin hükümler oluşturmuş durumda. yani burada yapılan kişisel tartışmalar boş. hiçbir faydası yok.

biz galaxy klanı olarak kendi klan forumumuzda çok eğleniyoruz. oyun başında ciddi kesimler yapıp, ciddi de kayıplar vermemize rağmen huzurumuz yerinde. ilerleyen dönemlerde aktif oyuncularımızın haritaya etkisi iyiden iyiye artacağı için ivmemizin daha da yukarı çıkacağının farkındayız. halimizden memnunuz yani. bu bizi ilgilendiren kısımdı.

diğer klanları ilgilendiren kısımlara gelecek olursak ; biz galaxy klanı olarak dünya kapanana kadar oyunun gereklerini yerine getireceğiz. insanları memnun ederiz, etmeyiz bilmem. bu dünya kapandığında kimse galaxy klanı hakkında,

* galaxy bizi sattı, yarı yolda bıraktı.
* galaxy bizi haksız yere klandan attı
* galaxy bizim müttefiğimizdi, bizim düşmanımızla ortak iş yaptı, onları klana aldı, vs.

vs. vs. vs. vs. vs.

tarzında yorumlar yapmayacaktır. bunu yapmalarını sağlayacak bir zemin hazırlamayacağız.

----

son olarak ; hedefimiz bu dünyayı - alnımızın akıyla - kapatmak. çok ekstrem bir durum yaşamazsak buradayız yani sıkıntı yok. herkese başarılar.