Kıssadan Hisse

LAragon99

Baltacı
Daha uzunlarını yazdırmayın insanlara yeter :) Şu oyunu müttefikimi kandırayım onu geliştirmeyeyim şeklinde oynayacağınıza kendi hakkınızla oynayın ki müttefikleriniz yaptıkları olayda hak bulamasınlar.
Hak, kandırmak... Utanmasan delikanlı gibi savaşsaydınız neden arkadan vurdunuz yazacaksın. Ya bak cidden yaptığınız iş gram umurumda değil de şu arsızlığınız, yüzsüzlüğünüz can sıkıyor.

İçiniz nasıl kaldırıyor bilmiyorum ama akıl vermeyin bari burada insanlara. Bizi ezdiler, bizi dövdüler diye kendinizi kandırıp, ağlayıp başka klanlar için taşeron karaktersizlik yapmaktan öteye gidemezsiniz bu kafayla. Normal hayatınızdaki insanların buradaki hallerinizi görmesini o kadar çok isterdim ki...

Başka dünyalarda görüşmek üzere. 4 yaşında çocuklar olduğunuz için yine biri sizi şekerle kandırmaz umarım, sonra bir gece omurgasızlık yapmak zorunda kalıyorsunuz. Hayır, size de yazık yani. Hayırlı işler.

..Shadowlord..

Mızrakçı
@Jopcu Zehirx

Dc ye çağırdınız geldik. Nop bizi öpecek mi öpmeyecek mi anlamayadık dediniz. Fikrimizi sordunuz. Dedim ki sizi öpmekle kalmayacak. Size değişik şekillerde vuracaklar dedim. :) Yavaş dedin hatta bana ben nop u 6 ay tutarım dedin. 10. gün bakıcı arıyordun.

Gittiğin her dc de vuslat a yürüyeceğim onları sileceğim dediğinin haberlerini anlık alıyordum. Hatta bazı dc ler de farklı isimlerle seni dinlemişliğim dahi var:) Sen bu oyunun magazin tarafıyla haşır neşirsin benim güzel kardeşim. Ben ve ekibim de icraat tarafıyla ilgileniyoruz. Koca kıtayı herhangi bir direniş gösteremeden nop a altın tepside sundun.

Ben çok oyuncu gördüm. Çok klanla irtibat kurdum. Senin kadar kötü bir yönetici senin kadar vizyonsuz bir klancı ilk kez görüyorum kardeşim kusura bakma ama birisi senin gözünü açmalıydı. O da demek ki sanjiye nasip olmuş.

burakaan

Baltacı
@Jopcu Zehirx

Dc ye çağırdınız geldik. Nop bizi öpecek mi öpmeyecek mi anlamayadık dediniz. Fikrimizi sordunuz. Dedim ki sizi öpmekle kalmayacak. Size değişik şekillerde vuracaklar dedim. :) Yavaş dedin hatta bana ben nop u 6 ay tutarım dedin. 10. gün bakıcı arıyordun.

Gittiğin her dc de vuslat a yürüyeceğim onları sileceğim dediğinin haberlerini anlık alıyordum. Hatta bazı dc ler de farklı isimlerle seni dinlemişliğim dahi var:) Sen bu oyunun magazin tarafıyla haşır neşirsin benim güzel kardeşim. Ben ve ekibim de icraat tarafıyla ilgileniyoruz. Koca kıtayı herhangi bir direniş gösteremeden nop a altın tepside sundun.

Ben çok oyuncu gördüm. Çok klanla irtibat kurdum. Senin kadar kötü bir yönetici senin kadar vizyonsuz bir klancı ilk kez görüyorum kardeşim kusura bakma ama birisi senin gözünü açmalıydı. O da demek ki sanjiye nasip olmuş.

Hala açılmamış olabilir baksana durumun ciddiyetini kavrayamamış neyse abi o da onun derdi olsun biz gerkeni zaten yaparız...

Jopcu Zehirx

Casus
@Jopcu Zehirx

Bigün gelirsin benim şartlarımla ben ekiple oynarız o zaman bakarız nasıl yönetildiğine. Ben bu dünyaya hatır için girdim. klanda tanıdığım kişi sayısı 5 kişiyi geçmezdi. Siz neyi nasıl anlıyorsunuz bilmiyorum ama bazı şizofrenler kafasında kurar kurduklarına kendi inanır. 28'de Ceset- vuslat olarak yaptığınız burda Nop bize yaptı. Bize verilen sözler tutulsaydı hatta onuda geçtim bizden truvalar çıkmasaydı ben 6 ay değil 1 senede tutardum ve burdaki konuşmalar daha farklı olurdu.

2. olay da şu benim hesaba bakıcı aramamın nedeni nopun yaptıklarından sonra klandaki arkadaşlar ekip vuslata geçicek kime mis arası gerekiyorsa haber etsin demesiydi. Baktım yapan eden yok bende uğraşmanın etmenin anlamı yok ama yinede köyleri nop yerine vuslat alsın diye hesabı bloww61'e verdim. dedim ister topla ister kullan.

3. Konu dediğim gibi benim dede de tanıdığım 5 kişi vardı ve diplomatlığı o kadar istememe rağmen gelip beni yaptılar. Pre kasmaya diye girdiğim dünyaya oynamaya başladım. Bizim klanın tek sıkıntısı dünyadaki herkes gibi pre harcayıp girmemesiydi. Pre harcayanlarda truva atıp klandan çıktı. Neyse tekrar tekrar daha yazmıcam. İlla birgün tekrardan karşılaşırız şartlar eşit olduğunda.

Gomtan35

Yasaklı
erken konuşuyosun. sizin burayı kapatma ihtimaliniz yok. oyunun başından beri müt oldugu klana bunu yapan bize neden yapmasın diye düşünmeyecek mi vuslat ve shelby. nop oyun başından beri 561232 klan açtı savaşmak yerine herkesi klana aldı ve bunu haketti. ben teşekkür ederim nopa bunu yaşattıgınız için. ilerde de vuslat ve shelbye teşekkür için yazarım sizi tokatladıklarında. gg
Uzun sürmedi sanırım reis :D

akifS*

Hafif Atlı
Herkes öldürür sevdiğini be @tunahan5566 … Kimi telefonda saatlerce yalan söyleyerek öldürür, kimi iki mesajla. Korkaklar son dakika diplomasi atarak öldürür, yürekliler sayısız op yaparak. Kimi en zayıf anında öldürür sevdiğini, kimi güçlüyken. Yüzer baltayla mis atar kimi, kimi kamilerle. Merhametli kişi truva atmadan öldürür, çünkü truva yemeden ölen çabuk unutur. Kimi yeterince güvenmez, kimi fazla güvenir. Kimi satar, kimi de satın alır. Kimi telefonda ağlar öldürürken, kimi umursamaz. Çünkü herkes öldürür sevdiğini ama herkes öldürdü diye ölmez…