köy ele geçirme

• Konuyu başlatan oflusaral
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
başka köylere saldırıp o köyleri ele geçirmek nasıl oluyor sadece saldırmak yeterlimi acaba bonus köylerinden birine saldırdım şimdi o köyü ele geçirebilecekmiyim? yardımcı olursanız sevinirim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Köy alabilmek için misyoner üretmelisin. Misyoner üretmek için para basmalısın. Bu kolay bir iş değildir. Daha oyunun çok başındayız ztn. Önce bir köye saldıracaksın ordunla. İçerdeki askerleri temizleyeceksin. Sonra misyoner girecek köye. Köyün sadakatini düşürecek. Sadakat 100'den başlar. Tekrar tekrar misyonerle saldırarak bunu 0ın altına düşüreceksin. 0ın altına düşünce sonraki misyoner saldırında o köyü alabilirsin. Ama unutma içerde asker varsa misyoner ölür...

DeletedUser

Ziyaretçi
peki bonus köylerinden nasıl yararlanabilirim onun içinde misyoner gereklimi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bonus köyleri barbar köylerdir. Tek özellikleri bir bonusları olmasıdır. Aynı şekilde köyün sadakatini düşüreceksin. Sonra alacaksın. Köy senin olursa o bonustan o köy yararlanır. Örneğin kışlada %30 daha hızlı üretim. Bu özellikli bi bonus köy alırsan o köydeki kışlada daha hızlı üretim yaprsın. Ama unutma o köyü herkes isteyecektir. Alan yoğun saldırı altında kalır. Tecrübeli değilsen tavsiye etmem...

DeletedUser

Ziyaretçi
tüh ben saldırdım bir tanesine ama daha birlikler varmadı köye saldırıyı nasıl iptal edebilirim yardım edermisin bana

DeletedUser

Ziyaretçi
Saldırıyı ilk 10 sn (galiba emin değilim) içinde iptal edebilirsin. Bunu içinde emiri verdikten sonra içtima meydanına gitmen gerekiyor. Orda yaptığın saldırı çıkar altta. Yanında iptal ete basarsan askerler gittikleri yok kadar sürede geri dönerler...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.