JOKER DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser48620
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55049

Ziyaretçi
joker adına kulağıma hiç iyi şeyler çalınmadı yaptıklarınızla bize özeniyormuşsunuz :D

neyse başarılar. şansa ihtiyacınız olacak

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Dünyaya birlikte girdiğimiz müttefik klanımız JOKER'e başarılar...

DeletedUser52610

Ziyaretçi
joker adına kulağıma hiç iyi şeyler çalınmadı yaptıklarınızla bize özeniyormuşsunuz :D

neyse başarılar. şansa ihtiyacınız olacak

Sizin elinize kimse su dökemez ensarcım siz yapmayın diye onlar önce davranmıştır :D :D

JOKER klanına yürekten başarılar diliyorum zafer sizleri bekliyor.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Sizin elinize kimse su dökemez ensarcım siz yapmayın diye onlar önce davranmıştır :D :D

JOKER klanına yürekten başarılar diliyorum zafer sizleri bekliyor.

Maybe you right :D benm daha doğrusu bizim etliyle sütlüyle alakamız yok çağırdılar girdik kapatık çıkıcaz :D

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Holymane anti world kapatacakmış dedim güldü classici unutmasınlar dedi ayrıyetten selamlarını iletti :D

En son bizimkiilerle w30 a girmiştim orda işler yoluna girdikten sonra bıraktım oyunu 1-1.5 yıldır oynamıyordum pas tutmuş olabilirim biraz ama şunu söyliyim kapatıcaz :D holymane i de hatırlamıyorm kusura bakmasın kesin saygıdeğer bi abimizdir :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Vip klani ile girmiştin yardımcı olayım hatırlamana. Gerçi dedigim gibi 2 haftada mı ne toplamıştık sizi. Ondan hatırlamayabilirsin, normaldir.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Vip klani ile girmiştin yardımcı olayım hatırlamana. Gerçi dedigim gibi 2 haftada mı ne toplamıştık sizi. Ondan hatırlamayabilirsin, normaldir.

tamam şimdi hatırladm vip diyince kesin konuşmamıştım zaten. bu aralar reel de bayağı sıkıntı var pek hatırlayamamıştım. doğrudur burak abi çağırmıştı ama tam olarak ne oldu ne bitti hatırlamıyorum

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Evet ensar bir terbiyesizlik yapmıştın bize karşı sonra haklısınız ben oyunu bırakıyorum falan filan :)

neyse uğur komutana ve jokere başarılar arkadaşlar

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Evet ensar bir terbiyesizlik yapmıştın bize karşı sonra haklısınız ben oyunu bırakıyorum falan filan :)

neyse uğur komutana ve jokere başarılar arkadaşlar

ne olduğunu vs gerçekten hatırlamıyorum eğer gerçekten bir hatam olmamış olsa özür dilemezdm lakin şu an harbi hiç bişey hatırlamıyorum. o değil de 34 ten bu yana ne kadar süre oldu ?

myw**

Dük
polat alemdarda bi ara hiç bişi hatırlamıyordu ne oldu kurtlar vadisine bittimi

myw**

Dük
tmm da ortaya sorulan soruya bilen birisi cvp vermesi daha mantıklı değilmi :) cvnını bilmediğin bişi için kim neden ben bilmiyorm derki garip :)