International Tribal Wars Şampiyonlar Turnuvası Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser69808

Ziyaretçi
Şuan aktif oynamayanlar katılabilir mi ?

Tibelda

Emekli Görevli
Oyuncu temelli gece bonusu nasıl oluyor?

Her oyuncunun kendi gece bonusunu ayarlayabildiği yeni bir özelliktir. Aşağıda spoiler içinde fikriniz olması adına bilgi paylaştım. Ancak zamanla gece bonusu uygulamasında bazı değişiklikler olduğu için tribalwars.net adresini ziyaret etmelisiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tribalwars.net dedi ki:
TribalWars.net için Gece Bonusu

Genel Bilgi

- Genel fikir, sunucudaki her oyuncunun kendi Gece Bonusu zaman çerçevesini ayarlayabilmesidir. Gece ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmek için birden fazla zaman dilimi ayarları arasında karar verebileceksiniz. Etkin bir Gece Bonusu ile tüm savunma birlikleri% 100 artırılacaktır. Bu, casusları veya barbar köylerini etkilemez.
- Tüm oyuncular Oyun Seçenekleri ekranında tercih ettikleri zaman dilimini seçebilecekler
- Bir oyuncu başlangıç korumasındaysa, aktivasyon bir zaman dilimi seçtikten hemen sonra ayarlanacaktır
- Bir oyuncu başlangıç korumasında değilse, aktivasyon yalnızca 14 gün sonra ayarlanacak.

Zaman çerçevenizi her seferinde yalnızca bir kez değiştirebileceksiniz . Seçilen bir aktivasyon ayarlanmayı beklerken zaman çerçevesini değiştirmek mümkün olmayacaktır. 24 saat içinde iki farklı zaman dilimine sahip olmak da mümkün değildir, bu nedenle gününüze en uygun zaman dilimini seçtiğinizden emin olun.

Gece Saati için mevcut seçenekler (sunucu zamanında) olacaktır *** Bu, daha sonraki bir güncellemede değiştirilmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen sonraki yazılara kaydırın ***

- 00:00 - 08:00
- 08:00 - 16:00
- 16:00 - 00:00

İlk ayar (00:00 - 08:00) olmak varsayılan ayar. Bir oyuncu henüz bir Gece Modu belirlemediyse, her oyuncunun en az bir aktif savunma bonusu aldığından emin olmak için. Henüz Gece Modunu ayarlamayan bir oyuncu, genel bakış ekranında bir hatırlatıcı da görecektir.
Bir oyuncu Gece Modundayken saldırıya uğrarsa, saldırgan bu bilgiyi saldırı ekranında görecektir. Ayrıca, saldırılarınızı körü körüne tehlikeye atmayacağınızdan emin olmak için başka bir oyuncunun profilini ayarlanan Gece Modu süresine göre kontrol edebileceksiniz.

Dr. Stone

Favori Forumcu
gece bonusu saatini seçiyorsun
yeniden değiştirir isen 24 saat ile 47 saat arasında değişiyor.
o süre boyunca gece bonusundan faydalanamazsın.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum. Multi, bot kullanımı için özel tedbirler alınmış. Neden tüm dünyalarda alınmadığını hala anlamış değilim ama neyseeee

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
haberi 1-2 ay önceden gelseydi daha tatlı olurdu sağlık olsun :)

Fsociety

Baltacı
O kadar bekledik dünyaya girince açıldı :) seneye inşallah. Bu arada ödüller tatmin edici değil eskisi gibi reel ödüller verilse katılım daha fazla olur
5k pre için vakit harcamaya değmez. Android tabanlı oyunlar bile t-shirt, kupa, mouse pad vs. veriyor. :rolleyes:

Art Of War*

Hafif Atlı
Pazardan ham alınabiliyor mu peki hiç bilgim yok bu konuda

Premium değişimi kapalı. Sadece premium abonelikler yağma asistanı ve hesap yöneticisi var. Ben 12 kişilik ekip olarak katılan 3 Klana sponsor olabilirim.başka sponsorlar da olur elbet. Orada premium kasmak zaten çok kolay bizdeki gibi malum hesaplar olmadığı için fiyatlar azalmıyor.

hidan

Kılıç Ustası
klan limiti 12 ama yine güzel ülkemin insanları 240 kişi girip XXX-20 diye bir klan kuracaktır eminim. Umarım çok katılım olmaz da zevkli bir oyun olur. Zamanında Türkiye'ye 1.liği ve 2.liği getirmiştik birkaç kez, yine getiririz belki. Özellikler güzel, inşallah temiz de bir oyun olur.

honey badger

Okçu
coplayer olayı açık mı yine international kurallarına göreyse açıktır diye tahmin ediyorum ama o işi çok beceremeyen gruptayım becerebilenlere kolay gelsin sdfhj

Art Of War*

Hafif Atlı
coplayer olayı açık mı yine international kurallarına göreyse açıktır diye tahmin ediyorum ama o işi çok beceremeyen gruptayım becerebilenlere kolay gelsin sdfhj
Coplayer serbest. Hatta 2-3-5 hesap başlayıp ticket üzerinden bildirerek bir hesaptan diğer köyleri toplayarak hesap birleştirip coplayer olarak devam edebiliyorsunuz. Yani en azından tribalde durum böyle ancak turnuva için kurallar farklı olabilir diye düşünüyorum. Oynayacak olsaydım eğer ben discord dan adminlere sorardım.