Immortal of SIDIKA

• Konuyu başlatan * Dilek Sigarası
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ben bu ekibe başarılar dilemem :D

isa abi forumda açtığın tek bi hesap 1 aydan fazla süre kalsın ban yemesin allah aşkına bu ne :D

DeletedUser42373

Ziyaretçi
Konu amacı dışına çıkartmayalım. Bu mesaj uyarı niteliği taşımaktadır.

DeletedUser51003

Ziyaretçi
Merhabalar.
Ban yemiş olabilirim,yaşım 23. Kimse gelip bana artistlik yapamaz. Bu ekipteki insanları 1 saatte kızılaya da toplayabilirim bunu da bilin.
Gelip burada yok dağılır cart curt demeyin,bizi gaza getirmeyin. Bu ekip oynarsa kimse oynayamaz,bunu da adınız gibi biliyorsunuz.

Klan kuruculuğuna gelirsek şayet,
bi oyun için kendimi kasıp millete emirler yağdıracak bi tip değilim. Klanı kurarım,herkese kuruculuk veririm. Ha kasmaz bunlar diyenler var,bu kasmaz dedikleriniz kasmasa dahi sizin kral yaptığınız oyunculardan kat kat daha iyi olacağını da düşünün.
Misal Sercan.
Adam mangal da bir ateş yakıyor akıllara zarar.
Misal Rahmi.
Tam bir profesyonel batak uzmanı.

vs vs diye gider bu.

Bölgemizi siz belirleyin bence. Hangi bölgeye gelmemizi isteyen olursa buraya gelsin. Özelden benim kardeşlerime meydan okumasın.

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Merhabalar.
Ban yemiş olabilirim,yaşım 23. Kimse gelip bana artistlik yapamaz. Bu ekipteki insanları 1 saatte kızılaya da toplayabilirim bunu da bilin.
Gelip burada yok dağılır cart curt demeyin,bizi gaza getirmeyin. Bu ekip oynarsa kimse oynayamaz,bunu da adınız gibi biliyorsunuz.

Klan kuruculuğuna gelirsek şayet,
bi oyun için kendimi kasıp millete emirler yağdıracak bi tip değilim. Klanı kurarım,herkese kuruculuk veririm. Ha kasmaz bunlar diyenler var,bu kasmaz dedikleriniz kasmasa dahi sizin kral yaptığınız oyunculardan kat kat daha iyi olacağını da düşünün.
Misal Sercan.
Adam mangal da bir ateş yakıyor akıllara zarar.
Misal Rahmi.
Tam bir profesyonel batak uzmanı.

vs vs diye gider bu.

Bölgemizi siz belirleyin bence. Hangi bölgeye gelmemizi isteyen olursa buraya gelsin. Özelden benim kardeşlerime meydan okumasın.

İsa baskan ınanmıyorum bunu yapıcagını :D:D 1 saatte topluyamazsın aydın abii gelene kadar ohhoo :D:D

DeletedUser51003

Ziyaretçi
Ben aydın abiyi daha aramadım. World açıldığında arayacağım geç başlasın da fazla fark açmasın.
Bu arada benimle başkanlı konuşma.

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Sizle konusmaya gelmıyo egonuzu cok yükselttiniz neyse kolay gelsın

DeletedUser32837

Ziyaretçi
:) Ben 17 Yasındayken hangınıze 22 yasındayım dedım söylermısın bi ?

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Ben sana abide diyordum isada diyordum , istediğin gibi konusuyordum ama burada bu kadar kişinin içinde kullandıgın kelimeye baksana

DeletedUser

Ziyaretçi
Yaprağa bakıp ibret alın o da sizin gibi toprağa yukarıdan bakıyordu ama solunca o da toprakla bir oldu bence fazla guven cok iyi degil

DeletedUser50201

Ziyaretçi
sensiz bi dünyayı sevmiyorum sevmiyorum sevmiyorum :)

DeletedUser51003

Ziyaretçi
beyler tamam sakin olun. Korkmayın. Havalanmadık :D